Speed Cash Polska

Podstawowe dane firmy

Dokładna nazwa firmy: Speed Cash Polska sp. z o.o.
Siedziba firmy: Mazowiecka 9 (piętro 4), 00-052 Warszawa

Godziny pracy:

Pon-Pt.: 09:00 – 18:00

E-mail: kontakt@speedcashpolska.pl
Strona www:Speed Cash Polska

Co oferuje firma pożyczkowa Speed Cash Polska?

Speed Cash Polska w swojej ofercie posiada pożyczki gotówkowe, które udzielane są pod zastaw mieszkania, domu lub lokalu użytkowego. Minimalna kwota zadłużenia to 30000,00 złotych, a maksymalna wartość pożyczki wynosi aż 5000000,00 złotych. Trzeba jednak pamiętać, że kwota ta jest indywidualnie dostosowana do wartości nieruchomości, która pełni zabezpieczenie pożyczki.

Firma oferuje długi okres spłaty, sięgający od 3 miesięcy do 10 lat, równych miesięcznych opłat zgodnych z wyznaczonym harmonogramem.

Parabank gwarantuje dostęp do pieniędzy w bardzo krótkim czasie. Dzięki niewielkiej ilości formalności, gotówka zostaje wypłacona pożyczkobiorcy maksymalnie w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku o zobowiązanie.

Warunki otrzymania pożyczki

Speed Cash Polska udziela pożyczek Klientom, którzy nie mogą liczyć na zdobycie zadłużenia w banku lub innym parabanku ze względu na negatywną historię kredytową. W przypadku pożyczki pod zastaw nie jest wymagana weryfikacja w BIK lub BIG. Większość formalności związana jest wyłącznie z zabezpieczeniem pożyczki oraz weryfikacją podstawowych danych Klienta.

Pożyczka udzielana jest pod zastaw domu, mieszkania, lokalu użytkowego, firmy, działki, a także samochodu.

Ubiegając się o zobowiązanie, należy prawidłowo wypełnić wniosek, który dostępny jest drogą elektroniczną.