Lipiec 2016 - dodatkowa gotówka z najniższym oprocentowaniem

Zaktualizowano: 2018-11-29 12:26opublikowano: 2016-07-15 09:32

Kredyt gotówkowy w okresie wakacyjnym cieszy się jeszcze większym powodzeniem ze względu na coraz więcej wydatków. Niespodziewany remont, wyjazd rodzinny a także imprezy okolicznościowe. Często gotówki może brakować nawet mimo uzbieranych wcześniej oszczędności. Niezależnie od tego na co chcesz przeznaczyć potrzebne pieniądze bank jest w stanie udzielić Ci zadłużenia, które rozwiąże Twoje finansowe kłopoty, a wszystko to bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Jak wybrać najtańsze zadłużenie tego lata? Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z porad, które udzielamy całkowicie bezpłatnie. Porównaj oferty dostępne w rankingu lub sprawdź czy wcześniej wybrana przez Ciebie pożyczka ma korzystniejsze oprocentowanie od kredytów jakie aktualnie polecamy.

Lipiec 2016 - dodatkowa gotówka z najniższym oprocentowaniem

Najtańszy kredyt w Lipcu 2016

Niskie oprocentowanie i brak ukrytych kosztów, a wszystko to bez konieczności spełniania licznych warunków postawionych przez bank? To wszystko możliwe dzięki usłudze, które obecnie zajmuje najwyższe miejsce w rankingu kredytów na dowolny cel.

Sprawdź

Sprawdź jakie warunki możesz uzyskać podpisując umowę w Alior Banku. Pożyczka 5% z gwarancją to aktualnie oferta, która zajmuje najwyższe miejsce w porównaniu wszystkich produktów finansowych. Poza bardzo niskim całkowitym kosztem pożyczki warto zwrócić uwagę także na szybką wypłatę pieniędzy, minimum formalności i ułatwiony dostęp do usługi. Wniosek o zobowiązanie złożyć mogą zarówno stali Klienci Alior Banku, jak i osoby, które wcześniej nie korzystały z produktów tej instytucji. Bank nie wymaga połączenia pożyczki z innymi produktami, co znacznie zmniejsza opłaty jakie czekają na kredytobiorcę.

Oprocentowanie Pożyczki z gwarancją wynosi 5%, należy pamiętać także o opłacie przygotowawczej, która wynosi również 5%. Bank dodatkowo gwarantuje najniższe oprocentowanie na całym rynku. Klient, który otrzyma korzystniejszą ofertę w innym banku może zgłosić się do instytucji i uzyskać jeszcze lepsze warunki.

Maksymalna wartość kredytu gotówkowego, udzielanego na podstawie zdolności oraz historii kredytowej, wynosi aż 200 000,00 złotych. Ogromnym plusem jest także możliwość rozłożenia spłaty kredytu nawet na 120 miesięcy, warto pamiętać, że raty są równe przez cały okres spłaty, a Klient może uregulować zadłużenie przed terminem, nie ponosząc dodatkowych opłat.

To oferta, która zainteresuje przede wszystkim osoby, które chcą uniknąć wysokich odsetek i liczą na szybki dostęp do kredytowanych środków. Jeżeli chcesz bezpłatnie uzyskać informacje o tej ofercie, zachęcamy do wypełnienia formularza dostępnego na naszej stronie. Z naszą pomocą zaoszczędzisz przede wszystkim swój cenny czas i pieniądze.

Sprawdź umowę

Niezależnie od tego na jaki kredyt gotówkowy się zdecydujesz, pamiętaj by dokładnie przeczytać przedstawioną Ci umowę. Dokumenty, które podpiszesz wiążą się z konkretnymi warunkami jakie zgadzasz się wypełnić. Dlatego przed zawarciem umowy przekonaj się nawet kilkakrotnie, że zaoferowany produkt nie odbiega od propozycji jaką otrzymałeś w trakcie rozmowy z pracownikiem z banku. Zwróć uwagę na szczegóły, które będą mieć wpływ na cały proces spłaty i nie wahaj się zadawać pytania jeżeli masz wątpliwości.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!