Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Zaktualizowano: 15.04.2021 12:14
Opublikowano: 04.11.2020 15:17
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 12

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się w tej chwili o kredyt.

Kredyt gotówkowy cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na warunki, które wyróżniają się na tle innego rodzaju kredytów, jakie spotkać można w ofercie banku. Kredyt gotówkowy gwarantuje elastyczność, jakiej nie zapewni żadne zadłużenie. Czy warto skorzystać z tego zobowiązania, mimo aktualnej sytuacji związanej z koronawirusem? Przekonaj się, czy to dobry moment, by wnioskować o kredyt na dowolny cel.

Z naszą pomocą szybko ocenisz, czy masz szansę na zgodę kredytową, a także zastanowisz się nad innymi ofertami finansowymi, które mogą pomóc ci szybko podreperować domowy budżet, jeśli liczysz na dodatkową gotówkę, nie martwiąc się o zbyt wysokie koszty pozaodsetkowe.

Kredyt gotówkowy online - wypełnij wniosek o kredyt

Kredyt gotówkowy online stał się jeszcze łatwiej dostępny. To ogromna zaleta, mając na uwadze, jak w ostatnich miesiącach ważne było ograniczenie kontaktu między ludźmi. W tej chwili kredyt gotówkowy online dostępny jest nie tylko dla stałych klientów banków, ale także dla osób, które wcześniej nie miały doświadczenia z usługami danej instytucji.

Chcesz skontaktować się z bankiem i poznać warunki kredytu dostosowane do twojej indywidualnej sytuacji? Skorzystaj z możliwości i wypełnij elektroniczny wniosek o kredyt. Wystarczy ci dowód osobisty, a także wyciąg z konta bankowego, a umowę podpiszesz nawet w ciągu kilkunastu minut.

Pamiętaj, że wysyłając wniosek online, nie zobowiązujesz się do zawarcia umowy, co oznacza, że warto taki formularz wysłać do kilku banków, by porównać kilka najkorzystniejszych zobowiązań.

Rekordowo niskie oprocentowanie kredytów

Czy wybierając kredyt gotówkowy, w czasie pandemii musisz obawiać się wysokich opłat? Okazuje się, że wręcz przeciwnie. Klienci banków mogą liczyć na bardzo atrakcyjne oprocentowanie nominalne, które spowodowane jest rekordowo niskimi stopami procentowymi NBP. Z niskich stóp procentowych mogą cieszyć się osoby, które w tej chwili są zainteresowane zawarciem umowy kredytowej, a także klienci, którzy spłacają kredyty hipoteczne. Obniżenie stóp procentowych NBP miało na celu pomóc w szczególności tym kredytobiorcom, by w trakcie kryzysu wywołanego koronawirusem nie pojawiły się problemy ze zbyt wysokimi ratami.

Chcesz mieć pewność, ile kosztować cię będzie kredyt gotówkowy? Pamiętaj, że możesz za darmo skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych, a weryfikując aktualnie dostępne zobowiązania, warto brać pod uwagę RRSO usług.

Kredyt gotówkowy czy karta kredytowa?

Kredyt gotówkowy gwarantuje dostęp do pieniędzy na dowolny cel, to usługa, która często porównywana jest, dzięki swojej elastyczności do usług parabanków. Warto jednak pamiętać, że banki poza kredytami gotówkowymi gotowe są także na wydanie limitów na koncie, a także udostępnienie kart kredytowych. To zadłużenia, które podobnie jak kredyt gotówkowy gwarantują dostęp do dodatkowych pieniędzy, choć w tym przypadku zadłużenie jest odnawialne, a klient może z niego skorzystać wtedy, kiedy faktycznie tego potrzebuje.

Kredyt gotówkowy sprawdzi się doskonale w przypadku, gdy kwota, jakiej jednorazowo dodatkowo potrzebujesz, jest wyższa. Sprawdź aktualny ranking kredytów gotówkowych. Co więcej, sam kredyt gotówkowy pomoże ci uzyskać warunki, dzięki którym spłata zadłużenia będzie łatwa ze względu na długi okres kredytowania. Karta kredytowa sprawdzi się u klientów, którzy chętnie skorzystają z niewielkiej pomocy finansowej, ale jednocześnie będą w stanie w krótkim czasie zwrócić całe zobowiązanie. Spłacając pożyczkę w okresie bezodsetkowym, możliwe jest korzystanie z karty kredytowej bez żadnych opłat, co gwarantuje świetne warunki. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat karty kredytowej i kredytu gotówkowego? Zachęcamy do śledzenia artykułów, które publikujemy na stronie, z pewnością znajdziesz informacje, które pomogą ci podjąć najlepszą decyzję w sprawie twoich finansów.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj