Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Zaktualizowano: 15.04.2021 12:14
Opublikowano: 04.11.2020 15:17
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 17

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się w tej chwili o kredyt.

Kredyt gotówkowy cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na warunki, które wyróżniają się na tle innego rodzaju kredytów, jakie spotkać można w ofercie banku. Kredyt gotówkowy gwarantuje elastyczność, jakiej nie zapewni żadne zadłużenie. Czy warto skorzystać z tego zobowiązania, mimo aktualnej sytuacji związanej z koronawirusem? Przekonaj się, czy to dobry moment, by wnioskować o kredyt na dowolny cel.

Z naszą pomocą szybko ocenisz, czy masz szansę na zgodę kredytową, a także zastanowisz się nad innymi ofertami finansowymi, które mogą pomóc ci szybko podreperować domowy budżet, jeśli liczysz na dodatkową gotówkę, nie martwiąc się o zbyt wysokie koszty pozaodsetkowe.

Kredyt gotówkowy online - wypełnij wniosek o kredyt

Kredyt gotówkowy online stał się jeszcze łatwiej dostępny. To ogromna zaleta, mając na uwadze, jak w ostatnich miesiącach ważne było ograniczenie kontaktu między ludźmi. W tej chwili kredyt gotówkowy online dostępny jest nie tylko dla stałych klientów banków, ale także dla osób, które wcześniej nie miały doświadczenia z usługami danej instytucji.

Chcesz skontaktować się z bankiem i poznać warunki kredytu dostosowane do twojej indywidualnej sytuacji? Skorzystaj z możliwości i wypełnij elektroniczny wniosek o kredyt. Wystarczy ci dowód osobisty, a także wyciąg z konta bankowego, a umowę podpiszesz nawet w ciągu kilkunastu minut.

Pamiętaj, że wysyłając wniosek online, nie zobowiązujesz się do zawarcia umowy, co oznacza, że warto taki formularz wysłać do kilku banków, by porównać kilka najkorzystniejszych zobowiązań.

Rekordowo niskie oprocentowanie kredytów

Czy wybierając kredyt gotówkowy, w czasie pandemii musisz obawiać się wysokich opłat? Okazuje się, że wręcz przeciwnie. Klienci banków mogą liczyć na bardzo atrakcyjne oprocentowanie nominalne, które spowodowane jest rekordowo niskimi stopami procentowymi NBP. Z niskich stóp procentowych mogą cieszyć się osoby, które w tej chwili są zainteresowane zawarciem umowy kredytowej, a także klienci, którzy spłacają kredyty hipoteczne. Obniżenie stóp procentowych NBP miało na celu pomóc w szczególności tym kredytobiorcom, by w trakcie kryzysu wywołanego koronawirusem nie pojawiły się problemy ze zbyt wysokimi ratami.

Chcesz mieć pewność, ile kosztować cię będzie kredyt gotówkowy? Pamiętaj, że możesz za darmo skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych, a weryfikując aktualnie dostępne zobowiązania, warto brać pod uwagę RRSO usług.

Kredyt gotówkowy czy karta kredytowa?

Kredyt gotówkowy gwarantuje dostęp do pieniędzy na dowolny cel, to usługa, która często porównywana jest, dzięki swojej elastyczności do usług parabanków. Warto jednak pamiętać, że banki poza kredytami gotówkowymi gotowe są także na wydanie limitów na koncie, a także udostępnienie kart kredytowych. To zadłużenia, które podobnie jak kredyt gotówkowy gwarantują dostęp do dodatkowych pieniędzy, choć w tym przypadku zadłużenie jest odnawialne, a klient może z niego skorzystać wtedy, kiedy faktycznie tego potrzebuje.

Kredyt gotówkowy sprawdzi się doskonale w przypadku, gdy kwota, jakiej jednorazowo dodatkowo potrzebujesz, jest wyższa. Sprawdź aktualny ranking kredytów gotówkowych. Co więcej, sam kredyt gotówkowy pomoże ci uzyskać warunki, dzięki którym spłata zadłużenia będzie łatwa ze względu na długi okres kredytowania. Karta kredytowa sprawdzi się u klientów, którzy chętnie skorzystają z niewielkiej pomocy finansowej, ale jednocześnie będą w stanie w krótkim czasie zwrócić całe zobowiązanie. Spłacając pożyczkę w okresie bezodsetkowym, możliwe jest korzystanie z karty kredytowej bez żadnych opłat, co gwarantuje świetne warunki. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat karty kredytowej i kredytu gotówkowego? Zachęcamy do śledzenia artykułów, które publikujemy na stronie, z pewnością znajdziesz informacje, które pomogą ci podjąć najlepszą decyzję w sprawie twoich finansów.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Gdzie najłatwiej dostać kredyt? Sprawdź, jaki bank wybrać!
Kredyty gotówkowe 02.08.2021

Gdzie najłatwiej dostać kredyt? Sprawdź, jaki bank wybrać!

Zastanawiasz się, gdzie najłatwiej dostać kredyt? Na pewno zależy Ci, by uniknąć skomplikowanych formalności i bez problemu otrzymać potrzebną sumę pieniędzy. Odpowiedź na pytanie, w którym banku można na to liczyć, nie jest jednak prosta. Poniżej dowiesz się, od czego zależy decyzja banku i gdzie faktycznie można najłatwiej otrzymać kredyt.

Zobacz więcej
Oprocentowanie zmienne – czym jest zmienne oprocentowanie przy kredytach i jak je obliczyć?
Kredyty gotówkowe 30.07.2021

Oprocentowanie zmienne – czym jest zmienne oprocentowanie przy kredytach i jak je obliczyć?

Oprocentowanie zmienne to jeden z dwóch sposobów naliczania odsetek, które stanowią główny koszt kredytu. Ten typ oprocentowania uzależniony jest w dużej mierze od zmian stóp procentowych. Powoduje więc zwiększenie ryzyka kredytowego. W bankach zdecydowanie łatwiej znajdziesz jednak kredyt z oprocentowaniem zmiennym niż stałym. Sprawdź, z czym wiąże się kredyt oprocentowany zmiennie i jakie mogą być skutki jego zaciągnięcia!

Zobacz więcej
Kredyt bez odsetek – czy banki mają w swojej ofercie kredyty bez odestek?
Kredyty gotówkowe 26.07.2021

Kredyt bez odsetek – czy banki mają w swojej ofercie kredyty bez odestek?

Kredyt bez odsetek to atrakcyjna oferta, którą banki przygotowały dla nowych klientów. W ramach niej masz możliwość skorzystać z kredytowania bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Niekiedy jednak pod hasłem pożyczka zero procent kryją się dodatkowe koszty, które powodują, że propozycja banku wcale nie jest tak kusząca, jak mogło się wydawać. Na co zwrócić uwagę, żeby nie dać się nabrać? Podpowiadamy!

Zobacz więcej
Wniosek o kredyt - jak go prawidłowo wypełnić i zwiększyć szanse na kredyt?
Kredyty gotówkowe 16.07.2021

Wniosek o kredyt - jak go prawidłowo wypełnić i zwiększyć szanse na kredyt?

Wniosek o kredyt to dokument, który musisz wypełnić, jeśli chcesz starać się o kredyt. Coraz więcej banków decyduje się na wnioskowanie online, dzięki czemu możesz szybko i bez wychodzenia z domu dopełnić wszelkich formalności. Który wniosek jest najbardziej, a który najmniej złożony? Czym się różnią między sobą? Sprawdź, jak wygląda ubieganie się o kredyt i co możesz zrobić, żeby przyspieszyć ten proces!

Zobacz więcej
Wyłudzenie kredytu – na czym polega i jak się przed nim bronić?
Kredyty gotówkowe 14.07.2021

Wyłudzenie kredytu – na czym polega i jak się przed nim bronić?

Wyłudzenie kredytu lub pożyczki to przestępstwo kwalifikowane jako oszustwo, za które grozi surowa kara pozbawienia wolności. Niestety jego skutki mogą dotknąć także niewinnej osoby, jeśli oszust w celu zaciągnięcia zobowiązania posłuży się jej danymi. Sprawdź, na czym dokładnie polega wyłudzenie kredytu i jak się przed nim chronić, a także kiedy sami możemy być o takie oszustwo posądzeni.

Zobacz więcej
Żyrant - na czym polega poręczenie kredytu? Prawa i obowiązki żyranta
Kredyty gotówkowe 28.06.2021

Żyrant - na czym polega poręczenie kredytu? Prawa i obowiązki żyranta

Żyrant to potoczne określenie, którym mianuje się poręczyciela. W wielu przypadkach jest on ostatnią deską ratunku dla tych, którzy ze względu na swoją sytuację ekonomiczną mogą liczyć jedynie na kredyt z poręczeniem. Jakie obowiązki ma żyrant i na czym polega poręczenie kredytu? Sprawdźmy.

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj