× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Pożyczka na święta - Grudzień 2017

Zaktualizowano: 30.11.2018 10:10
Opublikowano: 01.12.2017 11:28
Średnia ocena: 5,80/6 Głosów: 5

Jeżeli masz w planach więcej wydatków w tym miesiącu być może zainteresuje Cię możliwość skorzystania z kredytu gotówkowego. Niezależnie od tego na co wydasz dodatkowe pieniądze, bank udostępni Ci nawet w ciągu jednego dnia dostęp do środków, których możesz potrzebować m.in. na zakup prezentów, wymianę sprzętu, mebli, czy zimowy wyjazd na narty. Wypełniając wniosek o kredyt gotówkowy pieniądze znajdą się na Twoim rachunku nawet w ciągu jednego dnia. Kredyt gotówkowy pod tym względem wychodzi na przeciw oczekiwaniom większości Klientów, którzy liczą na bardzo szybki dostęp do gotówki. Banki starają się pozyskać nowych Klientów, a warunki stają się coraz korzystniejsze ze względu na bardzo dużą konkurencję na rynku.

Kredyt z najniższym RRSO

Aby móc cieszyć się zadłużeniem konieczne jest zapewnienie sobie jak najlepszych warunków umowy. Nasza pomoc może w tym okazać się nieoceniona. Zachęcamy do skorzystania z dostępnego na naszej stronie, darmowego rankingu kredytów gotówkowych. Gwarantujemy dostęp do informacji dzięki którym w wolnej chwili i zaledwie w kilka minut porównasz ze sobą kilkanaście ofert i wybierzesz zadłużenie odpowiednie do Twojej sytuacji finansowej.

Aktualnie najkorzystniejszym kredytem pod względem całkowitych kosztów jest Tani kredyt gotówkowy z kontem, dostępny w Eurobanku. RRSO wynosi zaledwie 5,12%, a biorąc pod uwagę przykładowy kredyt o wysokości 20 000,00 złotych, rozłożony na 48 miesięcy, miesięczna rata wynosić będzie tylko 460,59 złotych.

Sprawdź

Eurobank w przypadku tego kredyty wymaga od Klienta skorzystania z rachunku osobistego w instytucji. Kredyt ma jednak wiele zalet, elastyczne warunki związane z kwotą kredytu (do 120 000,00 złotych), długi maksymalny okres spłaty (108 miesięcy), a także możliwość skorzystania z wakacji kredytowych lub wcześniejszej spłaty zadłużenia.

Wyższe oprocentowanie kredytów w 2018 roku

Inflacja może doprowadzić do tego, że już w nowym roku Rada Polityki Pieniężnej zdecyduje się na podwyższenie stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego. Od kilku miesięcy eksperci przewidują, że stanie się to w najbliższym czasie. W związku z tym banki będą mogły podnieść oprocentowanie kredytów. Oznacza to, że być może grudzień jest najlepszym miesiącem na zaciągnięcie pożyczki, jeszcze na starych warunkach, z bardzo niskim oprocentowaniem, korzystnym dla kredytobiorców.

Jeżeli chcesz uchronić się przed wysokimi kosztami kredytu, a dodatkowo zależy Ci na szybkim otrzymaniu gotówki, wyślij internetowy wniosek kredytowy, dostępny na naszej stronie. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, formularz wypełnisz w ciągu kilku minut, zapewniając sobie szybki kontakt z bankiem, a wszystko to całkowicie bezpłatnie. Nawet jeżeli wyślesz internetowy wniosek, nie oznacza to, że musisz podpisać umowę z bankiem. Dzięki temu, gdy oddzwoni do Ciebie pracownik banku, możesz rozmowę potraktować wyłącznie informacyjnie.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej