Pożyczka na święta - Grudzień 2017

Zaktualizowano: 2018-11-30 10:10opublikowano: 2017-12-01 11:28

Jeżeli masz w planach więcej wydatków w tym miesiącu być może zainteresuje Cię możliwość skorzystania z kredytu gotówkowego. Niezależnie od tego na co wydasz dodatkowe pieniądze, bank udostępni Ci nawet w ciągu jednego dnia dostęp do środków, których możesz potrzebować m.in. na zakup prezentów, wymianę sprzętu, mebli, czy zimowy wyjazd na narty. Wypełniając wniosek o kredyt gotówkowy pieniądze znajdą się na Twoim rachunku nawet w ciągu jednego dnia. Kredyt gotówkowy pod tym względem wychodzi na przeciw oczekiwaniom większości Klientów, którzy liczą na bardzo szybki dostęp do gotówki. Banki starają się pozyskać nowych Klientów, a warunki stają się coraz korzystniejsze ze względu na bardzo dużą konkurencję na rynku.

Pożyczka na święta - Grudzień 2017

Kredyt z najniższym RRSO

Aby móc cieszyć się zadłużeniem konieczne jest zapewnienie sobie jak najlepszych warunków umowy. Nasza pomoc może w tym okazać się nieoceniona. Zachęcamy do skorzystania z dostępnego na naszej stronie, darmowego rankingu kredytów gotówkowych. Gwarantujemy dostęp do informacji dzięki którym w wolnej chwili i zaledwie w kilka minut porównasz ze sobą kilkanaście ofert i wybierzesz zadłużenie odpowiednie do Twojej sytuacji finansowej.

Aktualnie najkorzystniejszym kredytem pod względem całkowitych kosztów jest Tani kredyt gotówkowy z kontem, dostępny w Eurobanku. RRSO wynosi zaledwie 5,12%, a biorąc pod uwagę przykładowy kredyt o wysokości 20 000,00 złotych, rozłożony na 48 miesięcy, miesięczna rata wynosić będzie tylko 460,59 złotych.

Sprawdź

Eurobank w przypadku tego kredyty wymaga od Klienta skorzystania z rachunku osobistego w instytucji. Kredyt ma jednak wiele zalet, elastyczne warunki związane z kwotą kredytu (do 120 000,00 złotych), długi maksymalny okres spłaty (108 miesięcy), a także możliwość skorzystania z wakacji kredytowych lub wcześniejszej spłaty zadłużenia.

Wyższe oprocentowanie kredytów w 2018 roku

Inflacja może doprowadzić do tego, że już w nowym roku Rada Polityki Pieniężnej zdecyduje się na podwyższenie stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego. Od kilku miesięcy eksperci przewidują, że stanie się to w najbliższym czasie. W związku z tym banki będą mogły podnieść oprocentowanie kredytów. Oznacza to, że być może grudzień jest najlepszym miesiącem na zaciągnięcie pożyczki, jeszcze na starych warunkach, z bardzo niskim oprocentowaniem, korzystnym dla kredytobiorców.

Jeżeli chcesz uchronić się przed wysokimi kosztami kredytu, a dodatkowo zależy Ci na szybkim otrzymaniu gotówki, wyślij internetowy wniosek kredytowy, dostępny na naszej stronie. Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, formularz wypełnisz w ciągu kilku minut, zapewniając sobie szybki kontakt z bankiem, a wszystko to całkowicie bezpłatnie. Nawet jeżeli wyślesz internetowy wniosek, nie oznacza to, że musisz podpisać umowę z bankiem. Dzięki temu, gdy oddzwoni do Ciebie pracownik banku, możesz rozmowę potraktować wyłącznie informacyjnie.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!