× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Czy szybki kredyt gotówkowy może być tani?

Opublikowano: 17.05.2019 10:22
Średnia ocena: 5,83/6 Głosów: 6

Bardzo zależy ci na błyskawicznym dostępie do dodatkowych pieniędzy na dowolny cel? Mimo chęci zdobycia pieniędzy w krótkim czasie nie chcesz wydawać na zadłużenie więcej pieniędzy, niż faktycznie jest to konieczne? Liczysz na ofertę, która zagwarantuje ci szybki zastrzyk gotówki ale jednocześnie zapewni minimalny koszt całego zobowiązania? To nie tak trudne, jak myślisz. Skorzystaj z naszych porad i narzędzi finansowych, a w krótkim czasie uzyskasz informacje dzięki którym, wybór kredytu stanie się łatwy korzystny dla twojego portfela.

Kredyt gotówkowy - jak szybko możesz spodziewać się pieniędzy?

Martwisz się wieloma formalnościami i koniecznością oczekiwania na pieniądze na twoim koncie nawet kilka dni? To pożyczki pozabankowe kojarzą ci się z szybkimi usługami zapewniającymi gotówkę? Od dłuższego czasu banki chętniej udzielają szybkich kredytów gotówkowych, które przyciągają coraz szersze grono klientów. To aktualnie najpopularniejsze zobowiązanie finansowe oferowane na rynku, które gwarantuje korzystne oprocentowanie i szybką decyzję kredytową.

Jak szybko możesz liczyć na wypłatę kredytu? Zgodnie z zapewnieniami, większość banków oferuje szybkie rozpatrzenie wniosku, a pieniądze kredytobiorca otrzyma najpóźniej w ciągu jednego dnia roboczego od podpisania umowy z bankiem.

Dodatkowy koszt?

Obawiasz się tego, że szybki kredyt posiada dodatkowe opłaty? Nic bardziej mylnego. Zdecydowana większość kredytów gotówkowych dzięki minimalnej ilości formalności gwarantuje szybką decyzję kredytową oraz wypłatę pieniędzy. Gotówkę możesz otrzymać nawet tego samego dnia, w którym złożysz wniosek o zobowiązanie, bez martwienia się o dodatkowe opłaty czy podwyższone oprocentowanie.

Aby mieć pewność, że twój kredyt będzie korzystny pod względem spłaty, koniecznie skorzystaj z rankingu kredytów gotówkowych. Nie tylko zweryfikujesz oprocentowanie interesujących cię ofert, ale także zapoznasz się z wszystkimi opłatami towarzyszącymi kredytowi, m.in. opłacie przygotowawczej, prowizji, ewentualnemu ubezpieczeniu. Choć to pozornie niewielkie opłaty, mogą spowodować, że kredyt stanie się mniej konkurencyjny na tle innych zadłużeń.

Czy warto wnioskować o kredyt przez internet?

Jeśli zależy ci na szybkim podpisaniu umowy i zminimalizowaniu formalności, warto zdecydować się na wysłanie wniosku o kredyt gotówkowy online. Na naszej stronie znajdziesz gotowe formularze, które wypełnisz w ciągu kilku minut, bez wychodzenia z domu, czy z pracy. Po podaniu prawidłowych danych, w tym numeru telefonu, bank skontaktuje się z tobą nawet w ciągu kilkunastu minut. To świetna okazja do dokładnego poznania oferty, przygotowanej już bezpośrednio do twoich możliwości i zdolności kredytowej. Konsultant banku odpowie także na wszystkie twoje pytania.

Pamiętaj, że wysłanie wniosku nie zobowiązuje cię do podpisania umowy z bankiem, możesz taki kontakt z instytucją potraktować wyłącznie informacyjnie.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty
Kredyty samochodowe 03.12.2020

Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty

Chcesz kupić samochód na raty i mieć pewność, że oferta będzie dla ciebie korzystna? Przekonaj się, jakie masz możliwości, a także co zrobić zależnie od tego, czy wybierasz kupno samochodu z salonu, czy chcesz kupić auto używane. 

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej