× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Kredyt gotówkowy dla stałych klientów - wady i zalety pożyczki gotówkowej tego typu

Zaktualizowano: 24.03.2021 16:07
Opublikowano: 22.03.2021 15:10
Średnia ocena: 4,75/6 Głosów: 4

...Kredyt gotówkowy przez ostatnie lata stał się najlepiej rozpoznawalną usługą finansową... ...oznacza, że kredyt gotówkowy dostępny jest dla stałych klientów banków?... ...Czy kredyt gotówkowy dla stałych klientów się opłaca?...

Kredyt gotówkowy dla stałych klientów pozwoli ci szybko uzyskać potrzebne pieniądze. Coraz więcej banków oferuje takie rozwiązanie, oferując bezpieczny kredyt gotówkowy każdemu stałemu klientowi tuż po zalogowaniu się na konto osobiste. Takie zadłużenie można otrzymać niemal tak szybko, jak pożyczkę w parabanku, co oznacza, że bank pozwoli uniknąć wielu formalności, łącząc zalety chwilówki oraz klasycznego kredytu, dzięki elastycznej spłacie i korzystnemu oprocentowaniu. Jakie wady i jakie zalety kryją się za kredytem gotówkowym dla stałych klientów? Kto dokładnie może skorzystać z takiej oferty banku? Czy zawarcie takiej umowy jest opłacalne pod względem finansowym? Jakie warunki towarzyszą kredytom gotówkowym dla stałych klientów?

Kredyt dla stałych klientów - wady i zalety usługi

Kredyt gotówkowy dla stałych klientów banku może okazać się świetnym rozwiązaniem, choć zanim wybierzesz taką usługę, musisz dowiedzieć się, czym charakteryzuje się kredyt tego typu. Kredyt gotówkowy przez ostatnie lata stał się najlepiej rozpoznawalną usługą finansową, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy z dużą chęcią sięgają po produkty finansowe na dowolny cel. Kredyt gotówkowy pozwala uzyskać środki, które klient może wykorzystać całkowicie dowolnie, a banki zapewniają, że sama usługa przewiduje minimum formalności. Faktycznie oferta wyróżnia się na tle kredytów celowych. Kredyt dla stałych klientów pozwala na jeszcze łatwiejszą wypłatę pieniędzy i skrócenie czasu, potrzebnego do zawarcia umowy.

Czy kredyt gotówkowy dla stałych klientów się opłaca? Poznaj wszystkie zalety i wady tej oferty, a będziesz mieć szansę samodzielnie się o tym przekonać.

Zalety kredytu gotówkowego dla stałych klientów:

  • Możliwość zawarcia umowy online;

  • Szybka wypłata pieniędzy na konto osobiste;

  • Bank nie wymaga zaświadczenia o zarobkach;

  • Kredytobiorca nie musi korzystać z ubezpieczenia kredytu;

  • Elastyczny okres spłaty zadłużenia.

Wady kredytu gotówkowego dla stałych klientów:

  • Niższa kwota kredytu;

  • Oferta wyłącznie dla wybranej grupy klientów;

  • Zadłużenie może okazać się droższe niż konkurencyjne zobowiązania.

Porównanie ofert - szansa na korzystniejszy kredyt gotówkowy

Wybór kredytu w banku, w którym od dłuższego czasu prowadzisz konto osobiste, jest z pewnością łatwiejszym rozwiązaniem, gdyż nie wymaga od kredytobiorcy praktycznie żadnego zaangażowania. Bez wątpienia największą zaletą kredytu dla stałych klientów jest fakt, że kredyt można otrzymać nawet w kilkanaście minut, w dodatku bez zaświadczenia o zarobkach. Trzeba jednak pamiętać, że bank może zaoferować wyższe oprocentowanie, czy naliczyć wyższą prowizję. Jeśli zależy ci na tym, by ograniczyć koszt kredytu, musisz zdecydować się na porównanie kredytów gotówkowych, to jedyny sprawdzony sposób, który pomoże ci ocenić, która z usług faktycznie zapewnia najniższe raty, tym samym ułatwiając spłatę zobowiązania.

Kalkulator kredytów gotówkowych na naszej stronie pomoże ci w krótkim czasie porównać dostępne zadłużenia. Zapewniamy, że zaledwie kilka minut wystarczy, by móc skutecznie ocenić, czy konkurencyjna oferta banków będzie dla ciebie korzystniejsza. Sprawdź aktualny ranking kredytów gotówkowych, a z łatwością przekonasz się, czy warto złożyć wniosek o inne zobowiązanie niż kredyt dla stałych klientów banku, gdzie prowadzisz swoje konto.

Kto może skorzystać z oferty dla stałych klientów?

Co dokładnie oznacza, że kredyt gotówkowy dostępny jest dla stałych klientów banków? Kiedy można być pewnym, że takie zadłużenie będzie dla ciebie dostępne po zalogowaniu się na konto bankowe? Kredyt dla stałych klientów przygotowywany jest na podstawie analizy stałych wpływów na konto bankowe klienta banku, dzięki temu instytucja może ocenić ryzyko kredytowe udzielenia zobowiązania, sugerując w ramach kredytu kwotę, którą klient z pewnością będzie w stanie spłacić, mając na uwadze swoją zdolność kredytową. Do oceny klienta potrzeba jednak informacji przynajmniej z ostatnich trzech miesięcy, co oznacza, że usługa będzie dostępna dopiero po tym czasie od założenia rachunku w banku.

Oczywistym powinno być także to, że kredyt nie zostanie zaoferowany klientom bez regularnych dochodów, czy klientom ze złą historią kredytową, a nawet zajęciem komorniczym. Warunki kredytu gotówkowego dla stałych klientów nie różnią się pod tym względem od klasycznego kredytu na dowolny cel, czy innych zobowiązań, z jakich może skorzystać klient banku.

Kiedy warto wybrać ofertę dla stałych klientów?

Czy kredyt gotówkowy dostępny dla stałych klientów jest opłacalny? Wszystko zależy od tego, jakie masz oczekiwania względem zadłużenia na dowolny cel. Jeśli szukasz szybkiej pożyczko gotówkowej i jesteś gotowy zapłacić za takie zobowiązanie więcej, tylko dlatego, by mieć pewność, że pieniądze trafią na twoje konto w krótkim czasie, kredyt dla stałych klientów będzie najlepszym rozwiązaniem. To oferta, która pod względem szybkości wypłacenia pieniędzy może konkurować nawet z ofertą parabanków. Jeśli jednak szukasz kredytu, który zapewni ci minimalne oprocentowanie, a także brak dodatkowych opłat, warto wcześniej porównać dostępne zadłużenia i kierować się rzeczywistą roczną stopą oprocentowania, czyli RRSO. Wszystkich naszych czytelników zachęcamy do śledzenia rankingu kredytów gotówkowych i porównania dostępnych zadłużeń.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Czy wakacje kredytowe będą miały wpływ na Twój raport w BIK?
Kredyty gotówkowe 02.04.2021

Czy wakacje kredytowe będą miały wpływ na Twój raport w BIK?

Czy korzystając z wakacji kredytowych, musisz obawiać się problemów z BIK? Czy wakacje kredytowe będą miały w przyszłości znaczenie dla twojej historii kredytowej, jeśli złożysz wniosek o kredyt gotówkowy lub hipoteczny? 

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a umowa o dzieło lub umowa zlecenie
Kredyty gotówkowe 30.03.2021

Kredyt gotówkowy a umowa o dzieło lub umowa zlecenie

Kredyt gotówkowy bez umowy o pracę? Czy klienci zatrudnieni na podstawie umów cywilnoprawnych mogą liczyć na zawarcie umowy kredytowej w banku? Jakie warunki musi spełnić klient banku, chcąc mieć pewność, że otrzyma zgodę na kredyt gotówkowy?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy i kredyt hipoteczny - jak negocjować z bankiem?
Kredyty gotówkowe 25.03.2021

Kredyt gotówkowy i kredyt hipoteczny - jak negocjować z bankiem?

...Kredyt gotówkowy jest bez wątpienia jedną z najbardziej elastycznych usług,... ...kredytem celowym, jakim jest kredyt hipoteczny. Z założenia kredyt gotówkowy jest bardziej...

Zobacz więcej