Co musisz wiedzieć jako przyszły kredytobiorca?

Zaktualizowano: 30.11.2018 10:41
Opublikowano: 21.02.2018 09:57
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 13

Umowa kredytowa może uratować Cię w trudnej sytuacji i zapewnić zastrzyk potrzebnej gotówki. Zanim jednak podejmiesz decyzję o skorzystaniu z usług banku, zainteresuj się faktami o kredytach gotówkowych i przekonaj się jak w najlepszy sposób skorzystać z możliwości jakie uzyskasz decydując się na zobowiązanie. Dobrze wybrane zadłużenie, zagwarantuje Ci nie tylko niskie oprocentowanie kredytu ale także szybki dostęp do gotówki oraz dopasowane do możliwości usługobiorcy warunki spłaty. Z naszą pomocą łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o kredycie, a dodatkowo możesz mieć pewność, że wybrana oferta będzie najlepsza pod względem warunków jakie konieczne są do spełnienia przed uzyskaniem zgody kredytowej, a także w trakcie trwania umowy.

Czego potrzebujesz by otrzymać kredyt gotówkowy?

Zanim podpiszesz umowę kredytową sprawdź czy jesteś do tego przygotowany i uda Ci się szybko uzyskać pieniądze, których aktualnie potrzebujesz. By skutecznie ubiegać się o zadłużenie musisz wykazać się zdolnością kredytową oraz dobrą historią kredytową. Banki najczęściej oczekują zaświadczenia o Twoim zatrudnieniu, a także o wysokości Twoich dochodów. Poza tym potrzebujesz dowodu osobistego, by móc zweryfikować Twoje dane, a także do wypełnienia wniosku kredytowego.

Wniosek możesz wypełnić zarówno w oddziale banku jak i całkowicie online, bez wychodzenia z domu. Ta druga opcja spodoba się z pewnością osobom, które cenią swój czas i nie chcą marnować go, czekając na obsługę konsultanta. Wysyłając formularz w formie elektronicznej, możesz znacznie szybciej porozmawiać z pracownikiem banku i poznać szczegóły interesującej Cię oferty kredytowej. To łatwy sposób na zawarcie umowy i uzyskanie pieniędzy w krótszym czasie, a także możliwość skorzystania z ofert, które dostępne są właśnie dzięki bankowości online. Korzystając z naszej strony możesz wysłać niezobowiązujące i całkowicie bezpłatne wnioski, a my zapewniamy bezpieczeństwo i szybki kontakt ze strony banku.

Najniższe RRSO

Klienci banków wciąż największą uwagę poświęcają oprocentowaniu nominalnemu. Nawet najniższa wartość oprocentowania nie gwarantuje jednak atrakcyjnych warunków umowy. Pod tym względem warto zadbać o to, by wybrana oferta wyróżniała się niskim całkowitym kosztem, a można to sprawdzić dzięki RRSO. Wybierając w ten sposób usługę, będziesz mieć pewność, że zapłacisz najmniej, a Twój miesięczny budżet nie ucierpi na spłacie zobowiązania. To istotne, szczególnie jeżeli chcesz zadbać o łatwość spłaty i nie chcesz podpisać umowy, która zawiera w sobie haczyki w postaci opłat dodatkowych. Mogą one znacznie podnieść koszt zadłużenia i konieczne jest uważne przeanalizowanie dostępnych usług. Pod tym względem najlepiej sprawdza się ranking kredytów gotówkowych i możliwość porównania dostępnych pożyczek. Poza oprocentowaniem oraz RRSO dowiesz się także ile orientacyjnie zapłacisz w ramach miesięcznych rat.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj