Pomożemy Ci wybrać najtańsze ubezpieczenie OC i AC

  • Zaoszczędź swój czas korzystając z naszego rankingu najtańszych ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Znajdź ubezpieczenie OC tańsze o nawet 500 zł
Krok 1
Uzupełnij dane o rodzaju ubezpieczenia oraz o pojeździe
MTU YCD GENERALI PROAMA
Ranking ubezpieczeń OC i AC

Ranking ubezpieczeń OC i AC

Z pomocą rankingu poznasz kilkanaście ofert ubezpieczeń w ciągu kilku minut. Zaoszczędzisz nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze. Korzystnie ubezpieczysz swój samochód, oszczędzając nawet kilkaset złotych. Sprawdź warunki ubezpieczeń OC, AC, Assistance i wybierz usługę, która będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Przejdź do rankingu
Porównywarka ubezpieczeń

Porównywarka ubezpieczeń

Porównywarka ubezpieczeń pozwoli ci błyskawicznie sprawdzić, która oferta ubezpieczenia ma najniższe składki, a także porównać pozostałe warunki usługi. Porównywarka jest intuicyjnym narzędziem, dzięki któremu w bardzo krótkim czasie zbierzesz informacje, które pozwolą ci podjąć korzystną decyzję o ubezpieczeniu.

Przejdź do porównywarki
Kup OC/AC online

Kup OC/AC online

Z naszą pomocą szybko i bezpłatnie kupisz ubezpieczenie samochodu nawet bez wychodzenia z domu. Wystarczy ci kilka minut, by skorzystać z darmowych narzędzi przygotowanych dla naszych czytelników. Wybierz najlepszą ofertę, porównaj ją z konkurencyjnymi usługami i wykup ubezpieczenie w ciągu 5 minut.

Kup ubezpieczenie

Ubezpieczenia komunikacyjne

Baza wiedzy

OC

Odpowiedzialność cywilna

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, potocznie zwane OC jest obowiązkowym ubezpieczeniem majątkowym. Zgodnie z umową to ubezpieczyciel przejmuje na siebie ekonomiczne skutki szkody, spowodowane osobom trzecim, w skutek czynu niedozwolonego. OC obligatoryjne dotyczy sumy gwarantowanej. Ubezpieczenie powyżej tej kwoty jest dobrowolne.

AC

Autocasco

Autocasco jest dobrowolnym ubezpieczeniem pojazdów mechanicznych od zdarzeń losowych. Oferty ubezpieczeń AC różnią się od siebie pod względem zakresu ubezpieczenia oraz wysokości składek. Autocasco najczęściej pozwala ubezpieczyć samochód od kradzieży, zniszczeń, czy nawet mniejszych uszkodzeń wynikających ze zdarzeń losowych.

NNW, Assistance

Ubezpieczenia dodatkowe

Ubezpieczenia NNW jest rodzajem dobrowolnego ubezpieczenia osobowego, gwarantującego ochronę zdrowia i życia ubezpieczonego człowieka. NNW może być samodzielnym ubezpieczeniem lub częścią pakietu. Ubezpieczenie Assistance jest całkowicie dobrowolne, zapewnia ochronę w postaci pomocy medycznej, technicznej oraz informacyjnej. Najczęściej jest dodatkiem do oferowanych pakietów ubezpieczeń.