Kredyt gotówkowy na 5 lat

Opublikowano: 2020-06-19 14:49

Zachęcamy do skorzystania z naszych porad, które pozwolą ci szybko zdobyć potrzebną wiedzę, a także przekonać się, jakie oferty polecamy. Z naszą pomocą zdobędziesz potrzebne pieniądze, jednocześnie nie narażając się na wysokie opłaty

Kredyt gotówkowy na 5 lat

Brakuje ci pieniędzy i szukasz zadłużenia, które pomoże ci naprawić aktualną sytuację? A może na twoim horyzoncie pojawiło się kilka dodatkowych wydatków, których nie możesz uniknąć? Masz nadzieję na ograniczenie formalności i niezbyt długi, choć dostosowany do twoich możliwości termin spłaty? Bardzo możliwe, że kredyt gotówkowy na 5 lat to oferta stworzona dla ciebie.

Zanim zdecydujesz się na pożyczkę czy kredyt, musisz dowiedzieć się więcej o dostępnych ofertach. Wybór zadłużenia może być trudny, jeśli zdecydujesz się wybrać ofertę samodzielnie, bez żadnej pomocy. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych porad, które pozwolą ci szybko zdobyć potrzebną wiedzę, a także przekonać się, jakie oferty polecamy. Z naszą pomocą zdobędziesz potrzebne pieniądze, jednocześnie nie narażając się na wysokie opłaty związane z zobowiązaniem finansowym.

Kredyty gotówkowe - TOP5

9,36%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
3,50%
Prowizja
497,51 PLN
Rata miesięczna
9,63%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
4,00%
Prowizja
499,92 PLN
Rata miesięczna
13,86%
RRSO
8,00%
Oprocentowanie
10,00%
Prowizja
537,08 PLN
Rata miesięczna
10,58%
RRSO
7,76%
Oprocentowanie
4,57%
Prowizja
508,22 PLN
Rata miesięczna
12,01%
RRSO
8,31%
Oprocentowanie
6,03%
Prowizja
520,79 PLN
Rata miesięczna

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowolny cel zanim podpiszesz umowę

Kredyt gotówkowy zyskał na popularności dzięki łatwej dostępności dla wszystkich klientów banków oraz możliwości wykorzystania pieniędzy na dowolny cel. Oferta bez żadnych wątpliwości wyróżnia się i dla wielu kredytobiorców jest jedyną ofertą, która spełnia ich oczekiwania. Szukasz zadłużenia na remont, a może zbliża się termin ubezpieczenia samochodu? Niezależnie od tego, w jakim celu potrzebujesz pieniędzy, bank nie będzie zainteresowany tą informacją. To duże udogodnienie, które dodatkowo wiąże się z bardzo ograniczoną liczbą formalności, co ma także korzystny wpływ na szybkość wydania decyzji banku. Nawet w ciągu kilkunastu minut od wypełnienia wniosku o kredyt, możesz spodziewać się informacji czy bank zdecyduje się udzielić ci zobowiązania.

Choć kredyt gotówkowy ma wiele plusów, musisz liczyć się także z tym, że za wiele korzystnych warunków trzeba będzie zapłacić odpowiednią cenę. Kredyt gotówkowy nie jest usługą kosztowną, jednak z całą pewnością wiąże się z wyższym oprocentowaniem oraz opłatami pozaodsetkowymi niż np. kredyt na mieszkanie, który zabezpieczony jest hipoteką.

Promocyjny kredyt gotówkowy

Wybierając kredyt gotówkowy, który można rozłożyć na 5 lat spłaty, z pewnością będziesz w stanie skorzystać z wielu promocyjnych kredytów gotówkowych. To dobra wiadomość, szczególnie jeśli liczysz na niższe oprocentowanie i czekasz z zawarciem umowy, aż znajdziesz ofertę o najkorzystniejszych warunkach finansowych. Promocyjne kredyty gotówkowe często ograniczają ofertę pod względem maksymalnej kwoty kredytu, a także skracają maksymalny czas kredytowania. Dlatego decydując się na optymalny termin spłaty, jakim jest 5 lat, możesz mieć pewność, że żadna z ofert nie umknie twojej uwadze i będzie w zasięgu twoich możliwości.

Na co musisz uważać, wybierając promocyjny kredyt gotówkowy? Często są to usługi skierowane do wybranej grupy klientów, osób, które już od wielu lat korzystają z usług danej placówki, lub przeciwnie dla klientów, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji skorzystać z oferty danego banku. Zanim zdecydujesz się na ofertę tego typu, pamiętaj, by zapoznać się z warunkami promocji, a także sprawdzić, czy niższe oprocentowanie ma wpływ na wysokość RRSO, które powinno być dla ciebie najważniejsze w momencie wybierania zadłużenia.

Kredyt gotówkowy na 5 lat - analiza rankingu kredytów

Jakie oferty możemy ci polecić? Zachęcamy do znalezienia kilku minut na zweryfikowanie naszego aktualnego rankingu kredytów gotówkowych, błyskawicznie przekonasz się, że na rynku jest wiele ofert, które pozwolą ci niewielkim kosztem cieszyć się potrzebną gotówką. Jeśli jednak chcesz już teraz poznać oferty, które uważamy za najkorzystniejsze, sprawdź, gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, szukając kredytu na 5 lat. Aby skutecznie zweryfikować dostępne zadłużenia przyjęliśmy warunki przykładowego zobowiązania o wartości 15 tysięcy złotych. Oto wyniki:

  1. Pożyczka Gotówkowa w Citi Banku Handlowym - oprocentowanie wynosi 7,19%, RRSO 9,22%, całkowity koszt kredytu to 3617,94 złotych;

  2. Pożyczka Internetowa w Alior Banku - oprocentowanie wynosi 7,19%, RRSO 9,44%, całkowity koszt kredytu to 3707,45 złotych;

  3. Kredyt gotówkowy w BNP Paribas - oprocentowanie wynosi 8,00%, RRSO 12,81%, całkowity koszt kredytu to 5073,63 złotych;

Wydaje ci się, że niewielkie różnice w wartości RRSO nie będą miały dużego wpływu na spłatę twojego zobowiązania, przekonaj się, że nawet niewiele niższe oprocentowanie, czy mniejszy koszt opłat pozaodsetkowych, może spowodować, że spłata zadłużenia będzie w ostatecznym rachunku dużo niższa.

RRSO kredytu gotówkowego

Uważasz, że kluczem do wybrania odpowiedniego zadłużenia będzie weryfikacja kredytów gotówkowych pod względem oprocentowania? Zapewniamy cię, że wręcz przeciwnie. Wiele ofert, które pozornie wydają się korzystne, stają się uciążliwe ze względu na zbyt wysoką prowizję banku, czy dodatkowe opłaty. Dlatego też zachęcamy wszystkich potencjalnych kredytobiorców do weryfikacji zadłużeń, nie tylko kredytów gotówkowych, ale różnego rodzaju kredytów, pod względem RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. To wartość, która pozwoli ci określić faktyczny koszt zobowiązania i realnie porównać dostępne oferty. Znając RRSO, dużo łatwiej będzie ci wybrać najtańszy kredyt.

Pamiętaj, że analizując ranking kredytów gotówkowych, możesz wybrać, w jaki sposób ranking ma zaprezentować najkorzystniejsze oferty, od najniższego oprocentowania, popularności, a także najniższego RRSO. Na naszej stronie znajdziesz także kalkulator kredytowy, który z pewnością pozwoli ci szybko zweryfikować usługi, które już wcześniej zwróciły twoją uwagę.

Czy warto wybrać ofertę online?

Coraz przychylniej myślisz o kredytach gotówkowych online? To najczęściej oferty dedykowane klientom, którzy w danym banku posiadają konto osobiste. Oferta tego typu potrafi jednak zaskoczyć pozytywnie pod względem łatwości, z jaką otrzymasz pieniądze. Bank nie będzie wymagać od ciebie zaświadczenia o zarobkach, wydanego przez pracodawcę, dzięki czemu cały proces związany z otrzymaniem gotówki będzie dużo łatwiejszy, a co ważniejsze bardzo szybki. Nawet w ciągu kilkunastu minut możesz otrzymać przelew na konto, a maksymalna kwota takiego zadłużenia będzie dostosowana do twojej zdolności kredytowej, określonej na podstawie szybkiej analizy twojego konta osobistego, czyli regularnych wpływów na konto oraz wydatków, jakie ponosisz.

Kredyt gotówkowy online będzie doskonałym produktem, jeśli zależy ci na tym, by wypełnić wszystkie formalności bez wychodzenia z domu, i masz nadzieję, na błyskawiczny dostęp do pieniędzy. Pod tym względem usługa może konkurować nawet z popularnymi chwilówkami.

Wyślij wniosek o kredyt z naszą pomocą

Nie czekaj i wyślij wniosek o kredyt już teraz. Formularz znajdziesz na naszej stronie, a jego wypełnienie zajmie ci tylko kilka minut. Wniosek jest bezpieczny, a co ważniejsze, wymaga podania tylko podstawowych informacji. Jakie dane musisz wypełnić, by skontaktować się z konsultantem banku? Wystarczy twoje imię i nazwisko, numer telefonu, określenie, przynajmniej orientacyjnie, kiedy pracownik banku ma się z tobą skontaktować, a także zaznaczenie zgody na przekazanie twoich danych.

Zapewniamy, że twoje dane nie zostaną wykorzystane w inny, sposób, a konsultant banku będzie mógł przygotować dla ciebie indywidualną ofertę. Samo wysłanie wniosku nie oznacza jednak, że musisz skorzystać z oferty banku.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!