Dodatkowe pieniądze na dowolny cel

Opublikowano: 13.03.2018 06:40
Średnia ocena: 5,88/6 Głosów: 25

Trudności finansowe najczęściej pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie Twojego życia. Nie oznacza to jednak, że nie masz możliwości pokonać takie problemy, bez obawy o piętrzenie się kłopotów na tle finansowym. Kredyt gotówkowy jest coraz częściej wybieranym produktem, ze względu na minimalną ilość formalności oraz niski całkowity koszt zadłużenia. To oznacza, że możesz bez przeszkód zdobyć potrzebną Ci gotówkę, nie ponosząc wysokich opłat lub martwiąc się, że gotówka trafi na Twoje konto dopiero po kilku dniach. Przekonaj się, że możesz bez ponoszenia ryzyka podpisać umowę kredytową i nawet w ciągu jednego dnia otrzymać pieniądze na zupełnie dowolny cel.

Zalety kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy wyróżnia się na tle innych zobowiązań dostępnych w bankach dzięki zminimalizowaniu formalności, jakie wymagane są przed otrzymaniem zgody kredytowej. Po dostarczeniu wszystkich potrzebnych dokumentów, takich jak potwierdzenie tożsamości, zaświadczenie lub oświadczenie o stałych zarobkach, bank jest w stanie udzielić zadłużenia nawet w dniu w którym zostanie złożony wniosek kredytowy.

Ogromną zaletą pożyczki na dowolny cel, udzielanej przez bank, jest mały koszt zobowiązania w porównaniu do pozornie podobnej usługi jaką jest pożyczka parabankowa. Firmy pożyczkowe gwarantują bardzo szybko dostęp do pieniędzy, jednocześnie jednak to oferty, które są znacznie kosztowniejsze i nie oferują elastycznych warunków spłaty.

Kredyt w banku może być zaciągnięty na znacznie wyższą kwotę, przy czym okres kredytowania zostanie zaplanowany zgodnie z preferencjami usługobiorcy, nawet na okres 10 lat. Korzystając z usług banków możesz skorzystać z karencji spłaty, a także wakacji kredytowych. To pozwoli Ci znacznie łatwiej uporać się ze spłatą całego zadłużenia, nawet jeżeli podczas trwania umowy pojawią się dodatkowe wydatki.

Jak wybrać najlepszą ofertę kredytową?

Zastanawiasz się co zrobić, by wybór zadłużenia był dla Ciebie najlepszy? Skorzystaj z rankingu kredytów gotówkowych, który oferujemy na naszej stronie. To najlepszy sposób, by szybko ale zarazem skutecznie zapoznać się z dostępnymi usługami. Zaoszczędzisz czas i przy okazji będziesz mieć pewność, że Twój wybór będzie bardziej świadomy i pozwoli Ci zaoszczędzić sporą kwotę licząc całkowitą wartość zadłużenia, nawet jeżeli różnica w oprocentowaniu jest niewielka.

W tym miesiącu zdecydowanie najlepszym kredytem na dowolny cel jest usługa BGŻ BNP Paribas. RRSO całego zobowiązania wynosi zaledwie 9,46%, a maksymalny okres spłaty to nawet 120 miesięcy. Maksymalna kwota zadłużenia uzgadniana jest indywidualnie, w zależności od zdolności kredytowej wnioskującego o zadłużenie, jednak w ramach kredytu gotówkowego możliwe jest ubieganie się o kwotę nawet 200 000,00 złotych.

Aby dowiedzieć się o tej, a także o konkurencyjnych usługach, więcej, zachęcamy do regularnego sprawdzania rankingu kredytów gotówkowych i wysłania darmowego wniosku online, dostępnego na naszej stronie.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Okres kredytowania - na jaki okres można zaciągnąć kredyt i jak wybrać odpowiedni?
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Okres kredytowania - na jaki okres można zaciągnąć kredyt i jak wybrać odpowiedni?

Okres kredytowania to jeden z najważniejszych parametrów kredytu. Wpływa on zarówno na wysokość raty, jak i na całkowity koszt zobowiązania. Powinien być na tyle krótki, by nie dopłacać za dużo do pożyczonego kapitału, ale i na tyle długi, by nie powodować problemów ze spłatą raty.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj