× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Dodatkowe pieniądze na dowolny cel

Opublikowano: 13.03.2018 06:40
Średnia ocena: 5,75/6 Głosów: 12

Trudności finansowe najczęściej pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie Twojego życia. Nie oznacza to jednak, że nie masz możliwości pokonać takie problemy, bez obawy o piętrzenie się kłopotów na tle finansowym. Kredyt gotówkowy jest coraz częściej wybieranym produktem, ze względu na minimalną ilość formalności oraz niski całkowity koszt zadłużenia. To oznacza, że możesz bez przeszkód zdobyć potrzebną Ci gotówkę, nie ponosząc wysokich opłat lub martwiąc się, że gotówka trafi na Twoje konto dopiero po kilku dniach. Przekonaj się, że możesz bez ponoszenia ryzyka podpisać umowę kredytową i nawet w ciągu jednego dnia otrzymać pieniądze na zupełnie dowolny cel.

Zalety kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy wyróżnia się na tle innych zobowiązań dostępnych w bankach dzięki zminimalizowaniu formalności, jakie wymagane są przed otrzymaniem zgody kredytowej. Po dostarczeniu wszystkich potrzebnych dokumentów, takich jak potwierdzenie tożsamości, zaświadczenie lub oświadczenie o stałych zarobkach, bank jest w stanie udzielić zadłużenia nawet w dniu w którym zostanie złożony wniosek kredytowy.

Ogromną zaletą pożyczki na dowolny cel, udzielanej przez bank, jest mały koszt zobowiązania w porównaniu do pozornie podobnej usługi jaką jest pożyczka parabankowa. Firmy pożyczkowe gwarantują bardzo szybko dostęp do pieniędzy, jednocześnie jednak to oferty, które są znacznie kosztowniejsze i nie oferują elastycznych warunków spłaty.

Kredyt w banku może być zaciągnięty na znacznie wyższą kwotę, przy czym okres kredytowania zostanie zaplanowany zgodnie z preferencjami usługobiorcy, nawet na okres 10 lat. Korzystając z usług banków możesz skorzystać z karencji spłaty, a także wakacji kredytowych. To pozwoli Ci znacznie łatwiej uporać się ze spłatą całego zadłużenia, nawet jeżeli podczas trwania umowy pojawią się dodatkowe wydatki.

Jak wybrać najlepszą ofertę kredytową?

Zastanawiasz się co zrobić, by wybór zadłużenia był dla Ciebie najlepszy? Skorzystaj z rankingu kredytów gotówkowych, który oferujemy na naszej stronie. To najlepszy sposób, by szybko ale zarazem skutecznie zapoznać się z dostępnymi usługami. Zaoszczędzisz czas i przy okazji będziesz mieć pewność, że Twój wybór będzie bardziej świadomy i pozwoli Ci zaoszczędzić sporą kwotę licząc całkowitą wartość zadłużenia, nawet jeżeli różnica w oprocentowaniu jest niewielka.

W tym miesiącu zdecydowanie najlepszym kredytem na dowolny cel jest usługa BGŻ BNP Paribas. RRSO całego zobowiązania wynosi zaledwie 9,46%, a maksymalny okres spłaty to nawet 120 miesięcy. Maksymalna kwota zadłużenia uzgadniana jest indywidualnie, w zależności od zdolności kredytowej wnioskującego o zadłużenie, jednak w ramach kredytu gotówkowego możliwe jest ubieganie się o kwotę nawet 200 000,00 złotych.

Aby dowiedzieć się o tej, a także o konkurencyjnych usługach, więcej, zachęcamy do regularnego sprawdzania rankingu kredytów gotówkowych i wysłania darmowego wniosku online, dostępnego na naszej stronie.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej