Kredyty, które otrzymasz od ręki

Zaktualizowano: 2018-11-29 11:05opublikowano: 2015-08-11 12:17

Już dawno minęły czasy gdy ubieganie się o kredyt wiązało się z wieloma formalnościami, a na decyzję banku czekało się nawet tygodniami. Kredyty gotówkowe podbiły rynek i zachęciły wiele osób do skorzystania z możliwości jakie daje szybki kredyt na dowolny cel. Jeżeli zastanawiasz się nad zaciągnięciem zadłużenia ale nie masz pewności czy zdecydować się na pożyczkę w parabanku lub banku, wystarczy, że porównasz te oferty i wybór będzie dużo prostszy. Szczególnie jeżeli poza szybkim dostępem do pieniędzy zależy Ci także na mniejszych opłatach, które będą wpływać na Twój budżet.

Kredyty, które otrzymasz od ręki

Kredyty mogą być tańsze niż Ci się wydaje

Decydując się na pożyczkę musisz liczyć się z koniecznością uregulowania swojego zobowiązania zgodnie z wyznaczonym terminem. Nie musisz obawiać się jednak, że spłacanie kredytu będzie dla Ciebie problemem. Warunkiem jest jednak dostosowanie produktu z jakiego skorzystasz do Twoich możliwości finansowych. Pod tym względem kredyty oferowane w bankach są bardziej elastyczne i zapewniają dużo korzystniejsze warunki. Pożyczki pozabankowe obejmują niewielkie kwoty i wymagają także szybkiej, spłaty m.in. w tygodniowych ratach. Pieniądze możesz otrzymać zaledwie w kilkanaście minut ale firma pożyczkowa nie zrobi tego bezinteresownie, musisz mieć na uwadze nie tylko oprocentowanie, prowizję ale również szereg opłat dodatkowych, które pozornie nie są tak oczywiste. Kredyty nie tylko szybką decyzję kredytową ale również doskonałe warunki finansowe. W przeciwieństwie do pożyczki typu "chwilówka", wszystkie szczegóły umowy zawarte będą na dokumentach jakie podpiszesz w banku i poza określonymi kosztami nie musisz obawiać się innych opłat.

Aktualnie kredyt gtówkowy może być dodatkowo atrakcyjny ze względu na bardzo niskie oprocentowanie nominalne zadłużeń. Dopóki Rada Polityki Pieniężnej nie przywróci wyższej wartości stopom procentowym Narodowego Banku Polskiego, kredytobiorcy mogą cieszyć się niższym oprocentowaniem. Jednak aby odczuć tą różnicę ważne jest wybranie zobowiązania, które nie wiąże się m.in. ze zbyt wysoką prowizją.

Sierpień 2015

BGŻ BNP Paribas Bank Polska już od dłuższego czasu oferuje zdecydowanie najkorzystniejsze zadłużenie na rynku. Po fuzji Banku BGŻ i BNP, instytucja nadal dba o to by przyciągać jak najwięcej nowych Klientów. Dlatego też oferta kredytu gotówkowego jest bardzo dobra i zdecydowanie warta wyróżnienia na tle pozostałych usług finansowych tego typu.

Oferta: Kredyt Gotówkowy 

Sprawdź

Oprocentowanie: 5,90%

Prowizja: 2,00%

Okres kredytowania: 84 miesiące

Warunki otrzymania zadłużenia: 

  • Bez konieczności założenia rachunku osobistego

  • Możliwość ubezpieczenia kredytu

  • Bank wymaga zaświadczenia o zarobkach i zatrudnieniu wnioskodawcy

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!