Październik 2015 - Kredyty konsumenckie

Zaktualizowano: 2018-11-29 11:36opublikowano: 2015-10-12 07:45

Jesienne wydatki przerosły Twoje możliwości? Nadal borykasz się z brakiem gotówki, szczególnie po lecie, kiedy często nie liczymy się z ponoszonymi kosztami? Jeżeli nie chcesz lub nie masz możliwości by zadłużyć się np. u swojej rodziny zainteresują Cię produkty banków lub parabanków. Gdy zależy Ci na jak najniższych kosztach zadłużenia, a dodatkowo nie masz problemów z uzyskaniem zdolności kredytowej lub negatywnymi wpisami w BIK, wybierz tańszy i zdecydowanie korzystniejszy kredyt w tradycyjnym banku.

Październik 2015 - Kredyty konsumenckie

Kredyty gotówkowe w bankach posiadają bardzo niskie oprocentowanie nominalne, poza tym, w przeciwieństwie do ofert firm pożyczkowych, kredytobiorca nie jest narażony na kosztowne opłaty dodatkowe. Kredyty udzielane są nawet w ciągu jednego dnia, a wszystko to za sprawą bardzo niewielkiej ilości formalności oraz możliwości złożenia wniosku o zadłużenie online.

Pożyczki na dowolny cel w październiku

Eurobank proponuje Klientom posiadającym aktywny rachunek osobisty doskonałe warunki, szczególnie pod względem oprocentowania nominalnego, które nie przekracza 6,00%. Bank pobiera prowizję za udzielenie kredytu w wysokości 3,00% od kwoty zadłużenia. Produkt wyróżnia się także długim okresem kredytowania, nawet do 108 miesięcy. Usługobiorca ma zatem szansę na dostosowanie kredytu do swoich możliwości i obniżenia miesięcznych rat. Jest to także doskonały sposób na zwiększenie swojej zdolności kredytowej, szczególnie gdy ubiegasz się kredyt o wyższej wartości.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas także oferuje świetne zadłużenie, którego oprocentowanie wynosi tylko 5,90%. Kredytobiorca musi liczyć się również z prowizją, która stanowi 2,00% wartości zobowiązania. Oferta różni się od Taniego kredytu z kontem w Eurobanku przede wszystkim pod względem krótszego okresu spłaty, maksymalnie są to 84 miesiące. Klient banku może jednak swobodnie wybrać dzień w jakim będzie regulować zadłużenie. Dużym atutem oferty jest także brak dodatkowych opłat w przypadku spłaty pożyczki przed terminem.

Najtańsze kredyty - Sprawdź

Chcesz zdobyć dodatkową gotówkę i jednocześnie zaoszczędzić na spłacie zadłużenia finansowego? Najłatwiejszym sposobem będzie zdecydowanie się na produkt, który dostępny jest w bankowości internetowej. Bank aktualnie chętnie nagradzają Klientów, którzy wybierają taki rodzaj korzystania z ich usług. Nie tylko wypełnisz wniosek w dowolnym dla siebie miejscu i czasie ale być może uda Ci się wypełnić warunki, które będą miały wpływ na niższe oprocentowanie lub korzystniejsze opłaty około kredytowe.

Nie musisz martwić się o to, że Twoje dane przesłane w formularzu posłużą w innym celu lub zostaną przechwycone. Wnioski tego typu gwarantują bezpieczeństwo, podobnie jak pozostałe usługi bankowe dostępne całkowicie online.

Aby prawidłowo wypełnić formularz wystarczy, że podasz swoje imię, nazwisko, numer PESEL, kwotę kredytu o jaką się ubiegasz oraz prawidłowy numer telefonu. Doradca banku skontaktuje się z Tobą w jak najkrótszym czasie, przedstawiając ofertę która będzie dopasowana do Twoich możliwości.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!