Kredyt gotówkowy na wakacje - gdzie złożyć wniosek?

Zaktualizowano: 07.12.2020 12:40
Opublikowano: 24.06.2019 12:20
Średnia ocena: 5,83/6 Głosów: 23

Właśnie rozpoczął się sezon wakacyjny, co oznacza, że wiele osób zaczyna swoje urlopy i planuje, w jaki sposób odpocząć od codziennych obowiązków i dobrze spędzić czas ze swoimi najbliższymi. Brakuje ci pieniędzy, by wyjechać na wakacje? Kredyt gotówkowy może ci zapewnić dostęp do dodatkowych pieniędzy nawet w ciągu jednego dnia. Warto o tym pamiętać, szczególnie jeśli zależy ci na błyskawicznym poprawieniu twojej sytuacji finansowej. Zdecydowana większość ofert kredytowych zapewnia wypłatę środków na konto kredytobiorcy nawet tego samego dnia, w którym zostanie podpisana umowa. Co możesz zyskać, korzystając z kredytu gotówkowego? Jak wybrać najlepsze zobowiązanie?

Zalety kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy pozwala wnioskować o dodatkowe pieniądze nawet bez wychodzenia z domu. Łączy w sobie zalety oferty pozabankowej, w tym szybki dostęp do gotówki oraz minimum formalności, ale jednocześnie zapewnia największe zalety produktów typowo bankowych. Poza wysoką maksymalną kwotą zadłużenia długim okresem spłaty, jako kredytobiorca możesz liczyć na niskie oprocentowanie i brak ukrytych opłat. Dzięki temu zadłużenie finansowe nie wiąże się z wysokimi kosztami i pozwala na dużo łatwiejszą spłatę kredytu.

Wybierając kredyt gotówkowy, możesz mieć pewność, że pieniądze otrzymasz w krótkim czasie, ale jednocześnie możesz spodziewać się dostosowanej, niskiej raty, która pozwoli ci uregulować całe zadłużenie zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

Najlepszy kredyt gotówkowy

Trudno ci wybrać najlepszą ofertę kredytową i nie masz czasu, by samodzielnie porównać wszystkie dostępne kredyty gotówkowe? Ilość dostępnych ofert może pod tym względem być dużym utrudnieniem. Korzystając z naszej pomocy, szybko przekonasz się, który bank gwarantuje najlepsze warunki umowy i gdzie warto wysłać wniosek o zobowiązanie.

Zgodnie z aktualnym rankingiem kredytów gotówkowych najlepszą ofertą zobowiązania na dowolny cel jest Kredyt Gotówkowy 4,4% w BNP Paribas. RRSO tego kredytu to tylko 10,71%, a kredytobiorca może liczyć na wiele udogodnień związanych z kredytem.

Maksymalna kwota Kredytu Gotówkowego 4,4% to 30 000,00 złotych, podczas gdy najdłuższy termin rozłożenia spłaty sięga 60 miesięcy. Największą zaletą usługi dostępnej w BNP Paribas, jest to, że oferta jest dostępna całkowicie online, co nie tylko pozwala na mniejszą ilość formalności, ale jednocześnie zapewnia szybką wypłatę pieniędzy.

Warunki zdobycia zgody kredytowej

Pierwszy raz ubiegasz się o kredyt gotówkowy? Nie wiesz jakie warunki musisz spełnić, by móc cieszyć się dodatkową gotówką w portfelu? Bank weryfikuje kredytobiorców pod względem zdolności kredytowej oraz historii wcześniejszych zobowiązań.

Coraz mniej banków wymaga ubezpieczenia kredytu, a wiele ofert dostępnych jest zarówno dla stałych, jak i nowych klientów instytucji.

Chcąc zwiększyć swoją zdolność kredytową, możesz zdecydować się na dłuższy termin kredytowania. To prosty sposób, by mieć pewność, że bank przychylniej rozpatrzy twój wniosek o zadłużenie.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Okres kredytowania - na jaki okres można zaciągnąć kredyt i jak wybrać odpowiedni?
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Okres kredytowania - na jaki okres można zaciągnąć kredyt i jak wybrać odpowiedni?

Okres kredytowania to jeden z najważniejszych parametrów kredytu. Wpływa on zarówno na wysokość raty, jak i na całkowity koszt zobowiązania. Powinien być na tyle krótki, by nie dopłacać za dużo do pożyczonego kapitału, ale i na tyle długi, by nie powodować problemów ze spłatą raty.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj