Gdzie udać się po dodatkowe pieniądze we Wrześniu 2016?

Zaktualizowano: 29.11.2018 12:33
Opublikowano: 22.09.2016 12:42
Średnia ocena: 5,86/6 Głosów: 22

Kredyt gotówkowy cieszy się tak dużą popularnością, że zdecydowana większość Klientów banków doskonale zna warunki jakie obowiązują w przypadku takich produktów. Coraz więcej mówi się o pożyczkach na dowolny cel, a przy okazji z roku na rok warunki tych usług są korzystniejsze dla kredytobiorców. Konkurencyjność banków jest tak duża, że znalezienie najkorzystniejszego zobowiązania nie powinno być trudne. Część instytucji oferuje w swojej ofercie aż kilka produktów skierowanych do kredytobiorców, którzy liczą na pieniądze na dowolny cel. Twój kredyt może mieć korzystne warunki, nawet jeżeli zależy Ci na tym by pieniądze zostały wpłacone na konto w bardzo krótkim czasie, nie musisz narażać się na wysoki koszt zadłużenia.

Jak zaoszczędzić pieniądze zaciągając kredyt gotówkowy?

Podpisanie umowy wcale nie musi oznaczać, że Twój budżet domowy znacznie zmaleje w trakcie spłaty zadłużenia. Jeżeli poświęcisz chwilę i wybierzesz odpowiedni produkt, uda Ci się dostosować warunki umowy by nie odczuć znacząco raty w swoim portfelu. Wszystko zależy od tego ile wyniesie Cię całkowity koszt kredytu. A na to wpływ ma nie tylko oprocentowanie nominalne ale również pozostałe warunki umowy dotyczące opłat okołokredytowych. Kredytobiorcy często o tym zapominają, a konsekwencjami są zbyt wysokie miesięczne opłaty, które prowadzą do kolejnych problemów finansowych. To najłatwiejszy sposób by wpaść w koło zadłużenia. Wszystko jednak zależy od tego jaką umowę podpiszesz i jak zaplanujesz sobie okres kredytowy zadłużenia. Aby cieszyć się kredytem i brakiem wysokich opłat skorzystaj z porównywarki kredytów oraz pomocy specjalistów. Bez większego problemu, w krótkim czasie sprawdzisz dostępne oferty i wybierzesz odpowiednią dla siebie usługę. Na co zwracać uwagę przeglądając produkty banków? Zamiast skupiać się wyłącznie na oprocentowaniu, radzimy zestawiać ze sobą kredyty gotówkowe pod względem rzeczywistej rocznej stopy procentowej. Dowiesz się w ten sposób ile rzeczywiście zapłacisz za pożyczenie pieniędzy.

Polecane oferty

Oferta, która już od dłuższego czasu zajmuje najwyższe miejsce w rankingu kredytów, zarówno pod względem oprocentowania nominalnego jak i RRSO, to Wypożyczka dostępna w Eurobanku. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi w przypadku tego zobowiązania 5,34%, a największym atutem tej promocyjnej oferty jest brak oprocentowania nominalnego. Maksymalna kwota zobowiązania to 15 000,00 złotych. Minusem oferty jest krótszy okres spłaty, który wynosi maksymalnie 60 miesięcy, choć ubiegając się o zadłużenie z promocyjnymi warunkami musisz pamiętać o tym, że najniższa prowizja, stanowiąca 10,00% zadłużenia oferowana jest tylko w przypadku umowy zawartej na rok.

Sprawdź

Konkurencyjnym produktem jest Kredyt Gotówkowy, o który możesz ubiegać się w Banku BPH. Chociaż koszt tego zobowiązania jest wyższy, RRSO wynosi 11,53%, oferta jest bardzo elastyczna. Kredytobiorca może ubiegać się nawet o 200 000,00 złotych, a maksymalny okres kredytowania to aż 120 miesięcy. Ogromną zaletą oferty jest możliwość zrezygnowania z umowy nawet w ciągu trzech tygodni od jej zawarcia, bez ponoszenia dodatkowych opłat. Ponadto kredyt skierowany jest do wszystkich Klientów, zarówno tych którzy korzystają już z usług Banku BPH, jak i osób które stawiają pierwsze kroki w tej instytucji.

Sprawdź

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj