Gdzie udać się po dodatkowe pieniądze we Wrześniu 2016?

Zaktualizowano: 2018-11-29 12:33opublikowano: 2016-09-22 12:42

Kredyt gotówkowy cieszy się tak dużą popularnością, że zdecydowana większość Klientów banków doskonale zna warunki jakie obowiązują w przypadku takich produktów. Coraz więcej mówi się o pożyczkach na dowolny cel, a przy okazji z roku na rok warunki tych usług są korzystniejsze dla kredytobiorców. Konkurencyjność banków jest tak duża, że znalezienie najkorzystniejszego zobowiązania nie powinno być trudne. Część instytucji oferuje w swojej ofercie aż kilka produktów skierowanych do kredytobiorców, którzy liczą na pieniądze na dowolny cel. Twój kredyt może mieć korzystne warunki, nawet jeżeli zależy Ci na tym by pieniądze zostały wpłacone na konto w bardzo krótkim czasie, nie musisz narażać się na wysoki koszt zadłużenia.

Gdzie udać się po dodatkowe pieniądze we Wrześniu 2016?

Jak zaoszczędzić pieniądze zaciągając kredyt gotówkowy?

Podpisanie umowy wcale nie musi oznaczać, że Twój budżet domowy znacznie zmaleje w trakcie spłaty zadłużenia. Jeżeli poświęcisz chwilę i wybierzesz odpowiedni produkt, uda Ci się dostosować warunki umowy by nie odczuć znacząco raty w swoim portfelu. Wszystko zależy od tego ile wyniesie Cię całkowity koszt kredytu. A na to wpływ ma nie tylko oprocentowanie nominalne ale również pozostałe warunki umowy dotyczące opłat okołokredytowych. Kredytobiorcy często o tym zapominają, a konsekwencjami są zbyt wysokie miesięczne opłaty, które prowadzą do kolejnych problemów finansowych. To najłatwiejszy sposób by wpaść w koło zadłużenia. Wszystko jednak zależy od tego jaką umowę podpiszesz i jak zaplanujesz sobie okres kredytowy zadłużenia. Aby cieszyć się kredytem i brakiem wysokich opłat skorzystaj z porównywarki kredytów oraz pomocy specjalistów. Bez większego problemu, w krótkim czasie sprawdzisz dostępne oferty i wybierzesz odpowiednią dla siebie usługę. Na co zwracać uwagę przeglądając produkty banków? Zamiast skupiać się wyłącznie na oprocentowaniu, radzimy zestawiać ze sobą kredyty gotówkowe pod względem rzeczywistej rocznej stopy procentowej. Dowiesz się w ten sposób ile rzeczywiście zapłacisz za pożyczenie pieniędzy.

Polecane oferty

Oferta, która już od dłuższego czasu zajmuje najwyższe miejsce w rankingu kredytów, zarówno pod względem oprocentowania nominalnego jak i RRSO, to Wypożyczka dostępna w Eurobanku. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi w przypadku tego zobowiązania 5,34%, a największym atutem tej promocyjnej oferty jest brak oprocentowania nominalnego. Maksymalna kwota zobowiązania to 15 000,00 złotych. Minusem oferty jest krótszy okres spłaty, który wynosi maksymalnie 60 miesięcy, choć ubiegając się o zadłużenie z promocyjnymi warunkami musisz pamiętać o tym, że najniższa prowizja, stanowiąca 10,00% zadłużenia oferowana jest tylko w przypadku umowy zawartej na rok.

Sprawdź

Konkurencyjnym produktem jest Kredyt Gotówkowy, o który możesz ubiegać się w Banku BPH. Chociaż koszt tego zobowiązania jest wyższy, RRSO wynosi 11,53%, oferta jest bardzo elastyczna. Kredytobiorca może ubiegać się nawet o 200 000,00 złotych, a maksymalny okres kredytowania to aż 120 miesięcy. Ogromną zaletą oferty jest możliwość zrezygnowania z umowy nawet w ciągu trzech tygodni od jej zawarcia, bez ponoszenia dodatkowych opłat. Ponadto kredyt skierowany jest do wszystkich Klientów, zarówno tych którzy korzystają już z usług Banku BPH, jak i osób które stawiają pierwsze kroki w tej instytucji.

Sprawdź

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!