×Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas - jak wygląda proces ubiegania się o kredyt?

Opublikowano: 30.04.2020 14:34

Z naszą pomocą szybko przekonasz się, jak wygląda proces ubiegania się o kredyt gotówkowy w BNP Paribas i będziesz mieć szansę, by dobrze przygotować się do rozmowy z konsultantem banku.

Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego dostępnego w BNP Paribas? Zanim wypełnisz odpowiedni wniosek, który znajdziesz na naszej stronie, warto poświęcić kilka minut i dowiedzieć się trochę więcej o całym procesie związanym z ubieganiem się o zobowiązanie na dowolny cel w tym banku. Czy potrzebujesz wielu dokumentów? Czy zawarcie umowy wiąże się z wizytą w banku? Czy czekanie na pieniądze może się wydłużyć się nawet o kilka dni? To kwestie, które interesują większość kredytobiorców. Z naszą pomocą szybko przekonasz się, jak wygląda cały proces i będziesz mieć szansę, by dobrze przygotować się do rozmowy z konsultantem banku. Dzięki temu szybko odpowiesz na niezbędne pytania, a środki na twoim koncie pojawią się maksymalnie w ciągu jednego dnia.

Jak wybrać najlepszą ofertę kredytu gotówkowego?

Promocja
Polecamy
1
9,36%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
497,51 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 6/6
5934 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 11
Polecamy
2
9,63%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
499,92 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 5/6
9155 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 6
3
9,40%
RRSO
6,00%
Oprocentowanie
497,88 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 4/6
2437 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 3
4
12,38%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
524,01 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 5/6
3516 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 12
5
14,02%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
538,48 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 6/6
32159 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 95

Wybór najkorzystniejszego kredytu gotówkowego wcale nie jest taki prosty. Liczba ofert dostępnych na rynku pozwala wybrać usługę, która faktycznie będzie się wyróżniać pod względem kosztów i warunków, ale trzeba poświęcić czas, by wszystkie oferty porównać i dowiedzieć się o nich czegoś więcej, niż to, co prezentują spoty reklamowe banków. Jak to zrobić, nie tracąc swojego cennego czasu? Rozwiązaniem jest skorzystanie z narzędzi, jakie znajdziesz na naszej stronie. Może to być prosty kalkulator kredytowy lub ranking kredytów gotówkowych. Ranking zapewni ci możliwość porównania nawet kilkunastu ofert, a wszystko to bez wychodzenia z domu. Wypełnij dane związane z kwotą kredytu, która cię interesuje, a także termin, w jakim chcesz spłacić zadłużenie, a ranking będzie w stanie wyświetlić ci najlepsze oferty, z wyróżnieniem RRSO, a nawet miesięcznej raty. To doskonała metoda, by szybko przekonać się, gdzie warto złożyć wniosek o zadłużenie i cieszyć się korzystnymi warunkami, nie tylko ubiegając się o kredyt, ale przede wszystkim w trakcie spłaty zobowiązania.

Wypełnij prosty wniosek online

Po analizie rankingu kredytów gotówkowych masz pewność, że kredyt gotówkowy dostępny w BNP Paribas, jest usługą, z której chcesz skorzystać? Nie czekaj i wypełnij wniosek online, który znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie. To najłatwiejsza forma kontaktu z bankiem i świetna możliwość, by przyspieszyć cały proces rozpatrzenia twojego wniosku i otrzymania decyzji banku, aż do otrzymania gotówki na konto. Wniosek elektroniczny, który udostępniamy na naszej stronie, jest całkowicie bezpieczny, dzięki czemu nie musisz obawiać się o swoje dane, trafią one wyłącznie do banku i zostaną wykorzystane do tego, by możliwe było przeprowadzenie z tobą rozmowy telefonicznej z konsultantem instytucji.

Jak wypełnić wniosek, by mieć pewność, że za kilkanaście minut zgłosi się do ciebie pracownik banku? Podstawową zasadą jest podanie prawdziwych danych i umożliwienie kontaktu. Jakie dane musisz wypełnić we wniosku? Wystarczy, że podasz:

  • Imię oraz nazwisko

  • Polski numer telefony komórkowego

  • Wyrazisz zgodę na przesłanie twoich danych, a także kontakt z konsultantem

  • Możesz określić czas, w jakim oddzwoni do ciebie pracownik banku

Rozmowa z konsultantem banku

Pamiętaj, że rozmowa z konsultantem banku może potrwać nawet kilkanaście minut, warto zatem wcześniej upewnić się, że nie tylko masz czas, by przeprowadzić taką rozmowę, ale także odpowiednie warunki. Jeśli nie zaznaczysz przedziału czasowego, w jakim pracownik banku ma się z tobą skontaktować, możliwe, że już po kilku minutach od wysłania wniosku otrzymasz telefon. Zapewnij sobie odpowiednie warunki i przygotuj sobie dokumenty, które mogą okazać się podczas takiej rozmowy przydać. Przede wszystkim będzie to dowód osobisty, a także informacje związane z twoim zatrudnieniem oraz informacje dotyczące innych zobowiązań finansowych, jeśli posiadasz umowy tego typu.

Jakie pytania zada ci konsultant? Oto lista tematów, które z pewnością zostaną poruszone, by w pierwszej kolejności zweryfikować twoją tożsamość i móc wstępnie ocenić twoją zdolność kredytową:

  • Weryfikacja twoich danych - ponownie podaj swoje imię i nazwisko, a także numer PESEL

  • Weryfikacja twojej zdolności kredytowej - pytania pracownika banku będą skupiały się na tym, ile miesięcznie zarabiasz, jak długo pracujesz, na podstawie jakiej umowy otrzymujesz wynagrodzenie. Ważne będzie także określenie twoich stałych wydatków, również tych powiązanych z innymi zadłużeniami finansowymi.

Jeśli przejdziesz wstępną weryfikację, możliwe będzie przejście do dalszego etapu związanego z dokładnym sprawdzeniem twojej wiarygodności, jako przyszłego kredytobiorcy.

Weryfikacja zdolności kredytowej

Zanim otrzymasz ofertę banku, konieczne będzie dokładne sprawdzenie twojej zdolności kredytowej. Konsultant banku może poprosić cię o przesłanie wyciągu z konta bankowego z ostatnich miesięcy, by upewnić się, że na twoje konto wpływały środki, które wcześniej podałeś w osobistym oświadczeniu o dochodach.

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową samodzielnie, zanim obliczy ją bank? Okazuje się, że nie jest to takie trudne. Na naszej stronie znajdziesz kalkulator zdolności kredytowej, który ułatwi ci to zadanie i pozwoli określić twoje możliwości finansowe w ciągu kilku minut. Wystarczy, że określisz kwotę kredytu, termin spłaty, a także wypełnisz dane związane z twoimi stałymi dochodami i wydatkami. Pamiętaj, że istnieje kilka prostych sposobów, by zwiększyć swoją zdolność kredytową, a najłatwiejszym z nich, jest wydłużenie okresu spłaty. Być może dzięki temu uda ci się zdobyć kredyt, nie martwiąc się o odmowę banku.

Weryfikacja historii kredytowej

Bank zobowiązany jest do dokładnej weryfikacji twojej historii kredytowej. Nie musisz jednak obawiać się dodatkowych formalności. Jeśli wyrazisz zgodę na jej weryfikację, bank skorzysta z dostępnych baz dłużników, a ty nie będziesz mieć obowiązku, by dostarczyć jakiekolwiek dodatkowe dokumenty. Sprawdzenie historii kredytowej nie wymaga wiele czasu, a najpopularniejszą bazą danych o przeszłości finansowej wszystkich klientów jest znane Biuro Informacji Kredytowej. Szukasz zadłużenia bez BIK? Kredyt nie zapewni ci takich warunków, musisz liczyć się z tym, że BNP Paribas dokładnie sprawdzi to, czy wcześniej brałeś jakiś kredyt, a także jak przebiegała spłata tego zobowiązania. Jeśli wszystko zostało spłacone w terminie, zyskasz pozytywną ocenę, a bank chętnie udzieli ci kredytu. Klienci, którzy mają niespłacone zobowiązania, a co gorsza, ich raport zawiera informacje o długach, mogą na tym etapie pożegnać się ze zgodą kredytową i otrzymaniem zobowiązania finansowego.

Chcesz mieć pewność, że twoja historia kredytowa jest bez zarzutów? Sprawdź raport BIK samodzielnie, więcej na ten temat znajdziesz, w artykule, który poświęciliśmy na ten temat.

Decyzja banku i podpisanie umowy - online lub w oddziale banku

Jeśli pomyślnie przejdziesz wszystkie wcześniejsze etapy, pracownik będzie mógł przedstawić ci wszystkie warunki umowy. Na tym etapie to ty musisz podjąć decyzję, czy oferta i jej warunki są dla ciebie korzystne. Jeśli zgadzasz się z nimi, możliwe będzie zawarcie umowy w dwóch wariantach:

  • online dla klientów, którzy są już klientami BNP Paribas;

  • w oddziale banku, jeśli nie korzystałeś do tej pory z usług instytucji;

Sytuacja wygląda podobnie, jeśli chodzi o otrzymanie kredytowanych pieniędzy, jeśli zdecydujesz się na zawarcie umowy drogą elektroniczną, przelew na twoim koncie znajdzie się nawet w ciągu kilkunastu minut. Jeśli natomiast konieczna będzie wizyta w placówce banku, możliwe będzie wypłacenie pieniędzy w okienku, lub przekazanie dyspozycji do przelewu na wskazany rachunek.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy w dobie pandemii - korzystne zmiany dla klientów

Kredyt gotówkowy w dobie pandemii - korzystne zmiany dla klientów

Banki zdecydowały się na rozwinięcie swoich usług online, co jest dużym atutem, szczególnie dla osób, które chętnie korzystają z usług, które gwarantują oszczędność czasu. Pozytywną zmianę możemy zauważyć...

Zobacz więcej
Pożyczka leasingowa

Pożyczka leasingowa

Pożyczka leasingowa to wyjątkowy produkt finansowy łączący w sobie najważniejsze atuty kredytu oraz leasingu. Udzielaniem tych produktów finansowych zajmują się wyspecjalizowane firmy leasingowe.

Zobacz więcej
Kredyt dla firmy na start - gdzie szukać i ile kosztuje?

Kredyt dla firmy na start - gdzie szukać i ile kosztuje?

By otrzymanie kredytu na uruchomienie działalności gospodarczej było możliwe, konieczne jest przygotowanie biznesplanu. Biznesplan to dokument, w którym zawarte będą informacje na temat tego, na jaki cel zostaną przekazane środki...

Zobacz więcej
Jak wyjść z długów komorniczych?

Jak wyjść z długów komorniczych?

Każdy, kto posiada długi i nie wie jak sobie z nimi poradzić, powinien przeczytać wszystkie porady i wskazówki zamieszczone w tym opracowaniu. Dzięki nam skutecznie można wyjść z długów.

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny - wyjdź ze spirali zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź ze spirali zadłużeń

Czy kredyt konsolidacyjny się opłaca? To oferta, która faktycznie może pomóc ci uzyskać bardzo atrakcyjne warunki i zagwarantować ratę miesięczną niższą nawet o kilkaset złotych, dzięki czemu łatwiej będzie spłacić...

Zobacz więcej
Sprawdź swoją zdolność kredytową w dobie koronawirusa

Sprawdź swoją zdolność kredytową w dobie koronawirusa

Zdolność kredytowa jest kluczowa do tego, by móc przeanalizować sytuację finansową potencjalnego kredytobiorcy. Poznanie własnej zdolności kredytowej pozwoli ci bardzo szybko, a co ważniejsze skutecznie poznać swoje szanse na zobowiązanie.

Zobacz więcej