Kredyt gotówkowy w BNP Paribas - jak wygląda proces ubiegania się o kredyt?

Zaktualizowano: 13.11.2020 11:13
Opublikowano: 30.04.2020 14:34
Średnia ocena: 5,77/6 Głosów: 22

Z naszą pomocą szybko przekonasz się, jak wygląda proces ubiegania się o kredyt gotówkowy w BNP Paribas i będziesz mieć szansę, by dobrze przygotować się do rozmowy z konsultantem banku.

Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego dostępnego w BNP Paribas? Zanim wypełnisz odpowiedni wniosek, który znajdziesz na naszej stronie, warto poświęcić kilka minut i dowiedzieć się trochę więcej o całym procesie związanym z ubieganiem się o zobowiązanie na dowolny cel w tym banku. Czy potrzebujesz wielu dokumentów? Czy zawarcie umowy wiąże się z wizytą w banku? Czy czekanie na pieniądze może się wydłużyć się nawet o kilka dni? To kwestie, które interesują większość kredytobiorców. Z naszą pomocą szybko przekonasz się, jak wygląda cały proces i będziesz mieć szansę, by dobrze przygotować się do rozmowy z konsultantem banku. Dzięki temu szybko odpowiesz na niezbędne pytania, a środki na twoim koncie pojawią się maksymalnie w ciągu jednego dnia.

Jak wybrać najlepszą ofertę kredytu gotówkowego?

Wybór najkorzystniejszego kredytu gotówkowego wcale nie jest taki prosty. Liczba ofert dostępnych na rynku pozwala wybrać usługę, która faktycznie będzie się wyróżniać pod względem kosztów i warunków, ale trzeba poświęcić czas, by wszystkie oferty porównać i dowiedzieć się o nich czegoś więcej, niż to, co prezentują spoty reklamowe banków. Jak to zrobić, nie tracąc swojego cennego czasu? Rozwiązaniem jest skorzystanie z narzędzi, jakie znajdziesz na naszej stronie. Może to być prosty kalkulator kredytowy lub ranking kredytów gotówkowych. Ranking zapewni ci możliwość porównania nawet kilkunastu ofert, a wszystko to bez wychodzenia z domu. Wypełnij dane związane z kwotą kredytu, która cię interesuje, a także termin, w jakim chcesz spłacić zadłużenie, a ranking będzie w stanie wyświetlić ci najlepsze oferty, z wyróżnieniem RRSO, a nawet miesięcznej raty. To doskonała metoda, by szybko przekonać się, gdzie warto złożyć wniosek o zadłużenie i cieszyć się korzystnymi warunkami, nie tylko ubiegając się o kredyt, ale przede wszystkim w trakcie spłaty zobowiązania.

Wypełnij prosty wniosek online

Po analizie rankingu kredytów gotówkowych masz pewność, że kredyt gotówkowy dostępny w BNP Paribas, jest usługą, z której chcesz skorzystać? Nie czekaj i wypełnij wniosek online, który znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie. To najłatwiejsza forma kontaktu z bankiem i świetna możliwość, by przyspieszyć cały proces rozpatrzenia twojego wniosku i otrzymania decyzji banku, aż do otrzymania gotówki na konto. Wniosek elektroniczny, który udostępniamy na naszej stronie, jest całkowicie bezpieczny, dzięki czemu nie musisz obawiać się o swoje dane, trafią one wyłącznie do banku i zostaną wykorzystane do tego, by możliwe było przeprowadzenie z tobą rozmowy telefonicznej z konsultantem instytucji.

Jak wypełnić wniosek, by mieć pewność, że za kilkanaście minut zgłosi się do ciebie pracownik banku? Podstawową zasadą jest podanie prawdziwych danych i umożliwienie kontaktu. Jakie dane musisz wypełnić we wniosku? Wystarczy, że podasz:

  • Imię oraz nazwisko

  • Polski numer telefony komórkowego

  • Wyrazisz zgodę na przesłanie twoich danych, a także kontakt z konsultantem

  • Możesz określić czas, w jakim oddzwoni do ciebie pracownik banku

Rozmowa z konsultantem banku

Pamiętaj, że rozmowa z konsultantem banku może potrwać nawet kilkanaście minut, warto zatem wcześniej upewnić się, że nie tylko masz czas, by przeprowadzić taką rozmowę, ale także odpowiednie warunki. Jeśli nie zaznaczysz przedziału czasowego, w jakim pracownik banku ma się z tobą skontaktować, możliwe, że już po kilku minutach od wysłania wniosku otrzymasz telefon. Zapewnij sobie odpowiednie warunki i przygotuj sobie dokumenty, które mogą okazać się podczas takiej rozmowy przydać. Przede wszystkim będzie to dowód osobisty, a także informacje związane z twoim zatrudnieniem oraz informacje dotyczące innych zobowiązań finansowych, jeśli posiadasz umowy tego typu.

Jakie pytania zada ci konsultant? Oto lista tematów, które z pewnością zostaną poruszone, by w pierwszej kolejności zweryfikować twoją tożsamość i móc wstępnie ocenić twoją zdolność kredytową:

  • Weryfikacja twoich danych - ponownie podaj swoje imię i nazwisko, a także numer PESEL

  • Weryfikacja twojej zdolności kredytowej - pytania pracownika banku będą skupiały się na tym, ile miesięcznie zarabiasz, jak długo pracujesz, na podstawie jakiej umowy otrzymujesz wynagrodzenie. Ważne będzie także określenie twoich stałych wydatków, również tych powiązanych z innymi zadłużeniami finansowymi.

Jeśli przejdziesz wstępną weryfikację, możliwe będzie przejście do dalszego etapu związanego z dokładnym sprawdzeniem twojej wiarygodności, jako przyszłego kredytobiorcy.

Weryfikacja zdolności kredytowej

Zanim otrzymasz ofertę banku, konieczne będzie dokładne sprawdzenie twojej zdolności kredytowej. Konsultant banku może poprosić cię o przesłanie wyciągu z konta bankowego z ostatnich miesięcy, by upewnić się, że na twoje konto wpływały środki, które wcześniej podałeś w osobistym oświadczeniu o dochodach.

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową samodzielnie, zanim obliczy ją bank? Okazuje się, że nie jest to takie trudne. Na naszej stronie znajdziesz kalkulator zdolności kredytowej, który ułatwi ci to zadanie i pozwoli określić twoje możliwości finansowe w ciągu kilku minut. Wystarczy, że określisz kwotę kredytu, termin spłaty, a także wypełnisz dane związane z twoimi stałymi dochodami i wydatkami. Pamiętaj, że istnieje kilka prostych sposobów, by zwiększyć swoją zdolność kredytową, a najłatwiejszym z nich, jest wydłużenie okresu spłaty. Być może dzięki temu uda ci się zdobyć kredyt, nie martwiąc się o odmowę banku.

Weryfikacja historii kredytowej

Bank zobowiązany jest do dokładnej weryfikacji twojej historii kredytowej. Nie musisz jednak obawiać się dodatkowych formalności. Jeśli wyrazisz zgodę na jej weryfikację, bank skorzysta z dostępnych baz dłużników, a ty nie będziesz mieć obowiązku, by dostarczyć jakiekolwiek dodatkowe dokumenty. Sprawdzenie historii kredytowej nie wymaga wiele czasu, a najpopularniejszą bazą danych o przeszłości finansowej wszystkich klientów jest znane Biuro Informacji Kredytowej. Szukasz zadłużenia bez BIK? Kredyt nie zapewni ci takich warunków, musisz liczyć się z tym, że BNP Paribas dokładnie sprawdzi to, czy wcześniej brałeś jakiś kredyt, a także jak przebiegała spłata tego zobowiązania. Jeśli wszystko zostało spłacone w terminie, zyskasz pozytywną ocenę, a bank chętnie udzieli ci kredytu. Klienci, którzy mają niespłacone zobowiązania, a co gorsza, ich raport zawiera informacje o długach, mogą na tym etapie pożegnać się ze zgodą kredytową i otrzymaniem zobowiązania finansowego.

Chcesz mieć pewność, że twoja historia kredytowa jest bez zarzutów? Sprawdź raport BIK samodzielnie, więcej na ten temat znajdziesz, w artykule, który poświęciliśmy na ten temat.

Decyzja banku i podpisanie umowy - online lub w oddziale banku

Jeśli pomyślnie przejdziesz wszystkie wcześniejsze etapy, pracownik będzie mógł przedstawić ci wszystkie warunki umowy. Na tym etapie to ty musisz podjąć decyzję, czy oferta i jej warunki są dla ciebie korzystne. Jeśli zgadzasz się z nimi, możliwe będzie zawarcie umowy w dwóch wariantach:

  • online dla klientów, którzy są już klientami BNP Paribas;

  • w oddziale banku, jeśli nie korzystałeś do tej pory z usług instytucji;

Sytuacja wygląda podobnie, jeśli chodzi o otrzymanie kredytowanych pieniędzy, jeśli zdecydujesz się na zawarcie umowy drogą elektroniczną, przelew na twoim koncie znajdzie się nawet w ciągu kilkunastu minut. Jeśli natomiast konieczna będzie wizyta w placówce banku, możliwe będzie wypłacenie pieniędzy w okienku, lub przekazanie dyspozycji do przelewu na wskazany rachunek.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Okres kredytowania - na jaki okres można zaciągnąć kredyt i jak wybrać odpowiedni?
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Okres kredytowania - na jaki okres można zaciągnąć kredyt i jak wybrać odpowiedni?

Okres kredytowania to jeden z najważniejszych parametrów kredytu. Wpływa on zarówno na wysokość raty, jak i na całkowity koszt zobowiązania. Powinien być na tyle krótki, by nie dopłacać za dużo do pożyczonego kapitału, ale i na tyle długi, by nie powodować problemów ze spłatą raty.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj