× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas - jak wygląda proces ubiegania się o kredyt?

Zaktualizowano: 13.11.2020 11:13
Opublikowano: 30.04.2020 14:34
Średnia ocena: 5,44/6 Głosów: 9

Z naszą pomocą szybko przekonasz się, jak wygląda proces ubiegania się o kredyt gotówkowy w BNP Paribas i będziesz mieć szansę, by dobrze przygotować się do rozmowy z konsultantem banku.

Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego dostępnego w BNP Paribas? Zanim wypełnisz odpowiedni wniosek, który znajdziesz na naszej stronie, warto poświęcić kilka minut i dowiedzieć się trochę więcej o całym procesie związanym z ubieganiem się o zobowiązanie na dowolny cel w tym banku. Czy potrzebujesz wielu dokumentów? Czy zawarcie umowy wiąże się z wizytą w banku? Czy czekanie na pieniądze może się wydłużyć się nawet o kilka dni? To kwestie, które interesują większość kredytobiorców. Z naszą pomocą szybko przekonasz się, jak wygląda cały proces i będziesz mieć szansę, by dobrze przygotować się do rozmowy z konsultantem banku. Dzięki temu szybko odpowiesz na niezbędne pytania, a środki na twoim koncie pojawią się maksymalnie w ciągu jednego dnia.

Jak wybrać najlepszą ofertę kredytu gotówkowego?

Promocja
Polecamy
1
9,36%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
497,51 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 6/6
7147 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 12
2
9,40%
RRSO
6,00%
Oprocentowanie
497,88 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 4/6
3039 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 4
3
10,07%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
480,78 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 0/6
56 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 0
4
12,38%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
524,01 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 5/6
3678 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 13
5
14,02%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
538,48 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 6/6
32231 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 95

Wybór najkorzystniejszego kredytu gotówkowego wcale nie jest taki prosty. Liczba ofert dostępnych na rynku pozwala wybrać usługę, która faktycznie będzie się wyróżniać pod względem kosztów i warunków, ale trzeba poświęcić czas, by wszystkie oferty porównać i dowiedzieć się o nich czegoś więcej, niż to, co prezentują spoty reklamowe banków. Jak to zrobić, nie tracąc swojego cennego czasu? Rozwiązaniem jest skorzystanie z narzędzi, jakie znajdziesz na naszej stronie. Może to być prosty kalkulator kredytowy lub ranking kredytów gotówkowych. Ranking zapewni ci możliwość porównania nawet kilkunastu ofert, a wszystko to bez wychodzenia z domu. Wypełnij dane związane z kwotą kredytu, która cię interesuje, a także termin, w jakim chcesz spłacić zadłużenie, a ranking będzie w stanie wyświetlić ci najlepsze oferty, z wyróżnieniem RRSO, a nawet miesięcznej raty. To doskonała metoda, by szybko przekonać się, gdzie warto złożyć wniosek o zadłużenie i cieszyć się korzystnymi warunkami, nie tylko ubiegając się o kredyt, ale przede wszystkim w trakcie spłaty zobowiązania.

Wypełnij prosty wniosek online

Po analizie rankingu kredytów gotówkowych masz pewność, że kredyt gotówkowy dostępny w BNP Paribas, jest usługą, z której chcesz skorzystać? Nie czekaj i wypełnij wniosek online, który znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie. To najłatwiejsza forma kontaktu z bankiem i świetna możliwość, by przyspieszyć cały proces rozpatrzenia twojego wniosku i otrzymania decyzji banku, aż do otrzymania gotówki na konto. Wniosek elektroniczny, który udostępniamy na naszej stronie, jest całkowicie bezpieczny, dzięki czemu nie musisz obawiać się o swoje dane, trafią one wyłącznie do banku i zostaną wykorzystane do tego, by możliwe było przeprowadzenie z tobą rozmowy telefonicznej z konsultantem instytucji.

Jak wypełnić wniosek, by mieć pewność, że za kilkanaście minut zgłosi się do ciebie pracownik banku? Podstawową zasadą jest podanie prawdziwych danych i umożliwienie kontaktu. Jakie dane musisz wypełnić we wniosku? Wystarczy, że podasz:

  • Imię oraz nazwisko

  • Polski numer telefony komórkowego

  • Wyrazisz zgodę na przesłanie twoich danych, a także kontakt z konsultantem

  • Możesz określić czas, w jakim oddzwoni do ciebie pracownik banku

Rozmowa z konsultantem banku

Pamiętaj, że rozmowa z konsultantem banku może potrwać nawet kilkanaście minut, warto zatem wcześniej upewnić się, że nie tylko masz czas, by przeprowadzić taką rozmowę, ale także odpowiednie warunki. Jeśli nie zaznaczysz przedziału czasowego, w jakim pracownik banku ma się z tobą skontaktować, możliwe, że już po kilku minutach od wysłania wniosku otrzymasz telefon. Zapewnij sobie odpowiednie warunki i przygotuj sobie dokumenty, które mogą okazać się podczas takiej rozmowy przydać. Przede wszystkim będzie to dowód osobisty, a także informacje związane z twoim zatrudnieniem oraz informacje dotyczące innych zobowiązań finansowych, jeśli posiadasz umowy tego typu.

Jakie pytania zada ci konsultant? Oto lista tematów, które z pewnością zostaną poruszone, by w pierwszej kolejności zweryfikować twoją tożsamość i móc wstępnie ocenić twoją zdolność kredytową:

  • Weryfikacja twoich danych - ponownie podaj swoje imię i nazwisko, a także numer PESEL

  • Weryfikacja twojej zdolności kredytowej - pytania pracownika banku będą skupiały się na tym, ile miesięcznie zarabiasz, jak długo pracujesz, na podstawie jakiej umowy otrzymujesz wynagrodzenie. Ważne będzie także określenie twoich stałych wydatków, również tych powiązanych z innymi zadłużeniami finansowymi.

Jeśli przejdziesz wstępną weryfikację, możliwe będzie przejście do dalszego etapu związanego z dokładnym sprawdzeniem twojej wiarygodności, jako przyszłego kredytobiorcy.

Weryfikacja zdolności kredytowej

Zanim otrzymasz ofertę banku, konieczne będzie dokładne sprawdzenie twojej zdolności kredytowej. Konsultant banku może poprosić cię o przesłanie wyciągu z konta bankowego z ostatnich miesięcy, by upewnić się, że na twoje konto wpływały środki, które wcześniej podałeś w osobistym oświadczeniu o dochodach.

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową samodzielnie, zanim obliczy ją bank? Okazuje się, że nie jest to takie trudne. Na naszej stronie znajdziesz kalkulator zdolności kredytowej, który ułatwi ci to zadanie i pozwoli określić twoje możliwości finansowe w ciągu kilku minut. Wystarczy, że określisz kwotę kredytu, termin spłaty, a także wypełnisz dane związane z twoimi stałymi dochodami i wydatkami. Pamiętaj, że istnieje kilka prostych sposobów, by zwiększyć swoją zdolność kredytową, a najłatwiejszym z nich, jest wydłużenie okresu spłaty. Być może dzięki temu uda ci się zdobyć kredyt, nie martwiąc się o odmowę banku.

Weryfikacja historii kredytowej

Bank zobowiązany jest do dokładnej weryfikacji twojej historii kredytowej. Nie musisz jednak obawiać się dodatkowych formalności. Jeśli wyrazisz zgodę na jej weryfikację, bank skorzysta z dostępnych baz dłużników, a ty nie będziesz mieć obowiązku, by dostarczyć jakiekolwiek dodatkowe dokumenty. Sprawdzenie historii kredytowej nie wymaga wiele czasu, a najpopularniejszą bazą danych o przeszłości finansowej wszystkich klientów jest znane Biuro Informacji Kredytowej. Szukasz zadłużenia bez BIK? Kredyt nie zapewni ci takich warunków, musisz liczyć się z tym, że BNP Paribas dokładnie sprawdzi to, czy wcześniej brałeś jakiś kredyt, a także jak przebiegała spłata tego zobowiązania. Jeśli wszystko zostało spłacone w terminie, zyskasz pozytywną ocenę, a bank chętnie udzieli ci kredytu. Klienci, którzy mają niespłacone zobowiązania, a co gorsza, ich raport zawiera informacje o długach, mogą na tym etapie pożegnać się ze zgodą kredytową i otrzymaniem zobowiązania finansowego.

Chcesz mieć pewność, że twoja historia kredytowa jest bez zarzutów? Sprawdź raport BIK samodzielnie, więcej na ten temat znajdziesz, w artykule, który poświęciliśmy na ten temat.

Decyzja banku i podpisanie umowy - online lub w oddziale banku

Jeśli pomyślnie przejdziesz wszystkie wcześniejsze etapy, pracownik będzie mógł przedstawić ci wszystkie warunki umowy. Na tym etapie to ty musisz podjąć decyzję, czy oferta i jej warunki są dla ciebie korzystne. Jeśli zgadzasz się z nimi, możliwe będzie zawarcie umowy w dwóch wariantach:

  • online dla klientów, którzy są już klientami BNP Paribas;

  • w oddziale banku, jeśli nie korzystałeś do tej pory z usług instytucji;

Sytuacja wygląda podobnie, jeśli chodzi o otrzymanie kredytowanych pieniędzy, jeśli zdecydujesz się na zawarcie umowy drogą elektroniczną, przelew na twoim koncie znajdzie się nawet w ciągu kilkunastu minut. Jeśli natomiast konieczna będzie wizyta w placówce banku, możliwe będzie wypłacenie pieniędzy w okienku, lub przekazanie dyspozycji do przelewu na wskazany rachunek.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty
Kredyty samochodowe 03.12.2020

Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty

Chcesz kupić samochód na raty i mieć pewność, że oferta będzie dla ciebie korzystna? Przekonaj się, jakie masz możliwości, a także co zrobić zależnie od tego, czy wybierasz kupno samochodu z salonu, czy chcesz kupić auto używane. 

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej