× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas - jak wygląda proces ubiegania się o kredyt?

Zaktualizowano: 13.11.2020 11:13
Opublikowano: 30.04.2020 14:34
Średnia ocena: 5,67/6 Głosów: 15

Z naszą pomocą szybko przekonasz się, jak wygląda proces ubiegania się o kredyt gotówkowy w BNP Paribas i będziesz mieć szansę, by dobrze przygotować się do rozmowy z konsultantem banku.

Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego dostępnego w BNP Paribas? Zanim wypełnisz odpowiedni wniosek, który znajdziesz na naszej stronie, warto poświęcić kilka minut i dowiedzieć się trochę więcej o całym procesie związanym z ubieganiem się o zobowiązanie na dowolny cel w tym banku. Czy potrzebujesz wielu dokumentów? Czy zawarcie umowy wiąże się z wizytą w banku? Czy czekanie na pieniądze może się wydłużyć się nawet o kilka dni? To kwestie, które interesują większość kredytobiorców. Z naszą pomocą szybko przekonasz się, jak wygląda cały proces i będziesz mieć szansę, by dobrze przygotować się do rozmowy z konsultantem banku. Dzięki temu szybko odpowiesz na niezbędne pytania, a środki na twoim koncie pojawią się maksymalnie w ciągu jednego dnia.

Jak wybrać najlepszą ofertę kredytu gotówkowego?

Promocja
Polecamy
1
9,35%
RRSO
5,00%
Oprocentowanie
497,43 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 6/6
7979 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 20
2
8,81%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
492,71 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 5/6
9466 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 6
Promocja
3
9,21%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
496,17 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 5/6
3903 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 14
4
9,30%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
480,78 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 0/6
262 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 0
5
12,46%
RRSO
6,80%
Oprocentowanie
524,73 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 3/6
1234 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 2

Wybór najkorzystniejszego kredytu gotówkowego wcale nie jest taki prosty. Liczba ofert dostępnych na rynku pozwala wybrać usługę, która faktycznie będzie się wyróżniać pod względem kosztów i warunków, ale trzeba poświęcić czas, by wszystkie oferty porównać i dowiedzieć się o nich czegoś więcej, niż to, co prezentują spoty reklamowe banków. Jak to zrobić, nie tracąc swojego cennego czasu? Rozwiązaniem jest skorzystanie z narzędzi, jakie znajdziesz na naszej stronie. Może to być prosty kalkulator kredytowy lub ranking kredytów gotówkowych. Ranking zapewni ci możliwość porównania nawet kilkunastu ofert, a wszystko to bez wychodzenia z domu. Wypełnij dane związane z kwotą kredytu, która cię interesuje, a także termin, w jakim chcesz spłacić zadłużenie, a ranking będzie w stanie wyświetlić ci najlepsze oferty, z wyróżnieniem RRSO, a nawet miesięcznej raty. To doskonała metoda, by szybko przekonać się, gdzie warto złożyć wniosek o zadłużenie i cieszyć się korzystnymi warunkami, nie tylko ubiegając się o kredyt, ale przede wszystkim w trakcie spłaty zobowiązania.

Wypełnij prosty wniosek online

Po analizie rankingu kredytów gotówkowych masz pewność, że kredyt gotówkowy dostępny w BNP Paribas, jest usługą, z której chcesz skorzystać? Nie czekaj i wypełnij wniosek online, który znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie. To najłatwiejsza forma kontaktu z bankiem i świetna możliwość, by przyspieszyć cały proces rozpatrzenia twojego wniosku i otrzymania decyzji banku, aż do otrzymania gotówki na konto. Wniosek elektroniczny, który udostępniamy na naszej stronie, jest całkowicie bezpieczny, dzięki czemu nie musisz obawiać się o swoje dane, trafią one wyłącznie do banku i zostaną wykorzystane do tego, by możliwe było przeprowadzenie z tobą rozmowy telefonicznej z konsultantem instytucji.

Jak wypełnić wniosek, by mieć pewność, że za kilkanaście minut zgłosi się do ciebie pracownik banku? Podstawową zasadą jest podanie prawdziwych danych i umożliwienie kontaktu. Jakie dane musisz wypełnić we wniosku? Wystarczy, że podasz:

  • Imię oraz nazwisko

  • Polski numer telefony komórkowego

  • Wyrazisz zgodę na przesłanie twoich danych, a także kontakt z konsultantem

  • Możesz określić czas, w jakim oddzwoni do ciebie pracownik banku

Rozmowa z konsultantem banku

Pamiętaj, że rozmowa z konsultantem banku może potrwać nawet kilkanaście minut, warto zatem wcześniej upewnić się, że nie tylko masz czas, by przeprowadzić taką rozmowę, ale także odpowiednie warunki. Jeśli nie zaznaczysz przedziału czasowego, w jakim pracownik banku ma się z tobą skontaktować, możliwe, że już po kilku minutach od wysłania wniosku otrzymasz telefon. Zapewnij sobie odpowiednie warunki i przygotuj sobie dokumenty, które mogą okazać się podczas takiej rozmowy przydać. Przede wszystkim będzie to dowód osobisty, a także informacje związane z twoim zatrudnieniem oraz informacje dotyczące innych zobowiązań finansowych, jeśli posiadasz umowy tego typu.

Jakie pytania zada ci konsultant? Oto lista tematów, które z pewnością zostaną poruszone, by w pierwszej kolejności zweryfikować twoją tożsamość i móc wstępnie ocenić twoją zdolność kredytową:

  • Weryfikacja twoich danych - ponownie podaj swoje imię i nazwisko, a także numer PESEL

  • Weryfikacja twojej zdolności kredytowej - pytania pracownika banku będą skupiały się na tym, ile miesięcznie zarabiasz, jak długo pracujesz, na podstawie jakiej umowy otrzymujesz wynagrodzenie. Ważne będzie także określenie twoich stałych wydatków, również tych powiązanych z innymi zadłużeniami finansowymi.

Jeśli przejdziesz wstępną weryfikację, możliwe będzie przejście do dalszego etapu związanego z dokładnym sprawdzeniem twojej wiarygodności, jako przyszłego kredytobiorcy.

Weryfikacja zdolności kredytowej

Zanim otrzymasz ofertę banku, konieczne będzie dokładne sprawdzenie twojej zdolności kredytowej. Konsultant banku może poprosić cię o przesłanie wyciągu z konta bankowego z ostatnich miesięcy, by upewnić się, że na twoje konto wpływały środki, które wcześniej podałeś w osobistym oświadczeniu o dochodach.

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową samodzielnie, zanim obliczy ją bank? Okazuje się, że nie jest to takie trudne. Na naszej stronie znajdziesz kalkulator zdolności kredytowej, który ułatwi ci to zadanie i pozwoli określić twoje możliwości finansowe w ciągu kilku minut. Wystarczy, że określisz kwotę kredytu, termin spłaty, a także wypełnisz dane związane z twoimi stałymi dochodami i wydatkami. Pamiętaj, że istnieje kilka prostych sposobów, by zwiększyć swoją zdolność kredytową, a najłatwiejszym z nich, jest wydłużenie okresu spłaty. Być może dzięki temu uda ci się zdobyć kredyt, nie martwiąc się o odmowę banku.

Weryfikacja historii kredytowej

Bank zobowiązany jest do dokładnej weryfikacji twojej historii kredytowej. Nie musisz jednak obawiać się dodatkowych formalności. Jeśli wyrazisz zgodę na jej weryfikację, bank skorzysta z dostępnych baz dłużników, a ty nie będziesz mieć obowiązku, by dostarczyć jakiekolwiek dodatkowe dokumenty. Sprawdzenie historii kredytowej nie wymaga wiele czasu, a najpopularniejszą bazą danych o przeszłości finansowej wszystkich klientów jest znane Biuro Informacji Kredytowej. Szukasz zadłużenia bez BIK? Kredyt nie zapewni ci takich warunków, musisz liczyć się z tym, że BNP Paribas dokładnie sprawdzi to, czy wcześniej brałeś jakiś kredyt, a także jak przebiegała spłata tego zobowiązania. Jeśli wszystko zostało spłacone w terminie, zyskasz pozytywną ocenę, a bank chętnie udzieli ci kredytu. Klienci, którzy mają niespłacone zobowiązania, a co gorsza, ich raport zawiera informacje o długach, mogą na tym etapie pożegnać się ze zgodą kredytową i otrzymaniem zobowiązania finansowego.

Chcesz mieć pewność, że twoja historia kredytowa jest bez zarzutów? Sprawdź raport BIK samodzielnie, więcej na ten temat znajdziesz, w artykule, który poświęciliśmy na ten temat.

Decyzja banku i podpisanie umowy - online lub w oddziale banku

Jeśli pomyślnie przejdziesz wszystkie wcześniejsze etapy, pracownik będzie mógł przedstawić ci wszystkie warunki umowy. Na tym etapie to ty musisz podjąć decyzję, czy oferta i jej warunki są dla ciebie korzystne. Jeśli zgadzasz się z nimi, możliwe będzie zawarcie umowy w dwóch wariantach:

  • online dla klientów, którzy są już klientami BNP Paribas;

  • w oddziale banku, jeśli nie korzystałeś do tej pory z usług instytucji;

Sytuacja wygląda podobnie, jeśli chodzi o otrzymanie kredytowanych pieniędzy, jeśli zdecydujesz się na zawarcie umowy drogą elektroniczną, przelew na twoim koncie znajdzie się nawet w ciągu kilkunastu minut. Jeśli natomiast konieczna będzie wizyta w placówce banku, możliwe będzie wypłacenie pieniędzy w okienku, lub przekazanie dyspozycji do przelewu na wskazany rachunek.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Pożyczka gotówkowa bez prowizji
Kredyty gotówkowe 08.03.2021

Pożyczka gotówkowa bez prowizji

Szukasz pożyczki gotówkowej bez prowizji, bo uważasz, że dzięki temu faktycznie uda ci się skorzystać z kredytu o najatrakcyjniejszych warunkach? Nie zawsze tak jest, sprawdź, czego możesz się spodziewać po ofercie bez prowizji.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy 2021 - porównanie najatrakcyjniejszej i najgorszej oferty w rankingu
Kredyty gotówkowe 02.03.2021

Kredyt gotówkowy 2021 - porównanie najatrakcyjniejszej i najgorszej oferty w rankingu

Przekonaj się, jakie są różnice między najtańszym a najdroższym kredytem gotówkowym online. Sprawdź, czy warto korzystać z narzędzi finansowych przed dokonaniem wyboru i podpisaniem umowy kredytowej.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy na oświadczenie w 2021
Kredyty gotówkowe 23.02.2021

Kredyt gotówkowy na oświadczenie w 2021

Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego na osobiste oświadczenie o dochodach? W takim razie musisz pamiętać, że oferta tego typu będzie dostępna praktycznie wyłącznie dla stałych klientów banków.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy po spłaceniu długu - kiedy możesz ubiegać się o zobowiązanie?
Kredyty gotówkowe 17.02.2021

Kredyt gotówkowy po spłaceniu długu - kiedy możesz ubiegać się o zobowiązanie?

Nawet niewielki dług zostaje odnotowany przez BIK. Warto także pamiętać, że zadłużenie nie zostaje wykreślone z historii kredytowej tuż po spłacie zobowiązania. Kiedy możliwe będzie wnioskowanie o kredyt gotówkowy, jeśli...

Zobacz więcej
Pożyczka gotówkowa - jak obniżyć koszt pożyczki w banku?
Kredyty gotówkowe 12.02.2021

Pożyczka gotówkowa - jak obniżyć koszt pożyczki w banku?

Czy ubiegając się o pożyczkę na dowolny cel w banku, masz wpływ na koszt zobowiązania? Co możesz zrobić, by cieszyć się niższym oprocentowaniem lub brakiem prowizji za udzielenie pożyczki? 

Zobacz więcej
Kredyt dla młodych klientów - kredyt gotówkowy a kredyt celowy
Kredyty gotówkowe 09.02.2021

Kredyt dla młodych klientów - kredyt gotówkowy a kredyt celowy

Kredyt dla młodych klientów wcale nie musi wiązać się z dodatkowymi kosztami, czy większą liczbą dokumentów lub formalności. Niezależnie od wieku, możesz liczyć na usługę finansową, która zostanie dostosowana do...

Zobacz więcej