Pożyczka gotówkowa na wymarzone wakacje

Zaktualizowano: 2018-11-30 09:08opublikowano: 2017-06-01 08:18

Masz pomysł na to by spędzić z rodziną niezapomniane wakacje ale brakuje Ci na to gotówki? Twoje oszczędności zmniejszyły się ze względu na niedawne wydatki lub wcześniej nie miałeś głowy do tego by pomyśleć o tegorocznym urlopie? Kredyt gotówkowy może okazać się nieocenioną pomocą, która niewielkim kosztem pozwoli Ci zrealizować wszystkie nadchodzące plany związane z finansami. Wystarczy wybrać odpowiednie zadłużenie, wypełnić wniosek, nawet bez wychodzenia z domu i cieszyć się pieniędzmi już tego samego dnia w którym podpiszesz umowę. Czy pożyczka na wakacje jest dobrym pomysłem? Zgodnie z charakterystyką, kredyt gotówkowy udzielany jest na dowolny cel, zatem tylko od Ciebie będzie zależało na co wydasz pieniądze. Jeżeli Twoje możliwości pozwolą na spłatę kredytu, spełnienie marzeń, w tym spędzenie udanych wakacji, jest warte zaciągnięcia kredytu.

Pożyczka gotówkowa na wymarzone wakacje

Znajdź najtańszą ofertę

Tani kredyt to nie mit czy tylko rzucone w telewizji hasło reklamowe, przekonasz się o tym wybierając zobowiązanie o dobrych warunkach, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Aby cieszyć się takim kredytem nie musisz jednak poświęcać całego dnia na szukanie informacji o kredytach. Wszystko znajdziesz w jednym miejscu, a porównanie dzięki narzędziom finansowym okaże się niezastąpione. W kilka minut przekonasz się ile zapłacisz za kredyt o konkretnej wysokości w kilkunastu bankach. Szybko ocenisz, które zobowiązania są opłacalne, a które oferty tylko pozornie wydają się korzystne.

Poza oprocentowaniem nominalnym możesz także sprawdzić RRSO kredytów, a także wysokość miesięcznej raty dla kredytu o wybranej kwocie. Unikniesz niespodziewanych opłat dodatkowych i szybko przekonasz się, że w ten sposób znacznie zaoszczędzisz.

Jakie oferty polecamy?

Bez wahania możemy zaproponować trzy usługi, które sprawdzą się świetnie w przypadku zadłużenia m.in. na wakacje. To oferty, które niezmiennie zajmują wysokie pozycje w rankingu kredytów gotówkowych i stanowią atrakcyjną konkurencję na rynku. To produkty, które udowadniają, że kredyt wcale nie musi być kosztowny.

Porównując oferty wybraliśmy przykładowy kredyt o kwocie 10 000,00 złotych, rozłożony na 48 równych rat. Ranking określa atrakcyjność kredytów na podstawie rzeczywistej rocznej stopy procentowej oraz miesięcznej raty dla wyznaczonego zobowiązania. Dzięki temu możesz bez problemu przekonać się ile faktycznie zapłacisz w ramach miesięcznej raty.

  • W przypadku Kredytu Gotówkowego w BGŻ BNP Paribas RRSO zobowiązania wynosi 8,81% a miesięczna opłata to zaledwie 246,00 złotych.

Sprawdź

  • Citi Bank Handlowy, oferuje kredyt o rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania o wysokości 11,03%, miesięczna rata dla Pożyczki Gotówkowej wynosi 256,00 złotych.

Sprawdź

  • Ostatnią ofertą polecaną wszystkim zainteresowanym jest Tani Kredyt Gotówkowy w Eurobanku pozwalający na ustalenie rat w wysokości 258,00 złotych, przy RRSO o wartości 11,61%.

Sprawdź

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do wysłania darmowego wniosku dzięki któremu skontaktujesz się z wybranym bankiem i ustalisz warunki interesującej Cię oferty. Pamiętaj, że kontakt podjęty w ten sposób nie zobowiązuje Cię do podpisania umowy, może jednak przyczynić się do uzyskania lepszych warunków i zaoszczędzenia Twojego czasu.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!