Pożyczka gotówkowa w domu klienta

Zaktualizowano: 2021-02-04 14:49
Opublikowano: 2020-03-06 14:15
Średnia ocena: 5,86/6 Głosów: 29

Kredyt wcale nie musi wiązać się z wieloma formalnościami i długimi wizytami w banku, co więcej, mam coraz więcej możliwości, by skorzystać z darmowych porad finansowych, dzięki którym z łatwością wybierzesz ofertę kredytową lub pożyczkę.

Liczba osób, które chcą skorzystać z oferty finansowej na całkowicie dowolny cel, rośnie każdego roku. Klienci banków coraz chętniej korzystają z usług, które dają im większą swobodę i możliwość realizacji dosłownie każdego celu. Ma to także związek z coraz większym zainteresowaniem bankowości elektronicznej. Młode pokolenie chętnie sięga po produkty finansowe, które są w zasięgu ręki, bez konieczności wyjścia z domu, a kredyt gotówkowy należy do takich usług. Kredyt wcale nie musi wiązać się z wieloma formalnościami i długimi wizytami w banku, co więcej, mam coraz więcej możliwości, by skorzystać z darmowych porad finansowych, dzięki którym z łatwością wybierzesz ofertę kredytową, mając możliwość, by porównać nawet kilkanaście usług, pod każdym względem, który będzie miał wpływ na spłatę zadłużenia. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o pożyczce gotówkowej w domu klienta? Ten artykuł rozwieje wszystkie twoje wątpliwości, związane z tym tematem.

Kredyt gotówkowy - zalety i wady

Kredyt gotówkowy z pewnością ma wiele zalet, które są w stanie przekonać licznych klientów, że to właśnie najlepszy produkt finansowy. Co sprawia, że pożyczka gotówkowa jest tak atrakcyjna? Poznaj największe zalety tego kredytu:

 • Bardzo szybka wypłata pieniędzy

 • Minimum formalności i możliwość zawarcia umowy bez wyjścia z domu

 • Długi okres spłaty i obniżenie miesięcznych opłat

 • Możliwość dowolnego przeznaczenia pieniędzy

Jak każdy produkt, kredyt gotówkowy posiada także kilka wad, które należy poznać przed podjęciem decyzji o podpisaniu umowy kredytowej. Oto one:

 • Opłaty pozaodsetkowe

 • Wyższe oprocentowanie niż w przypadku kredytu celowego

 • Dokładna weryfikacja klienta

Tych kilka informacji pozwoli ci szybko podjąć decyzję związaną z tym, czy faktycznie chcesz skorzystać z usługi proponowanej przez bank.

Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu

Zależy ci na tym, by skorzystać z oferty kredytowej bez udawania się do oddziału banku? Coraz więcej banków oferuje takie rozwiązanie swoim stałym klientom. Przekonaj się, że proces ubiegania się o kredyt nie jest trudny, śledząc nasze porady dotyczące otrzymania kredytu gotówkowego w PKO BP oraz Alior Banku. Jeśli masz konto w banku, który oferuje kredyt gotówkowy, wszystkie formalności możesz załatwić online oraz telefonicznie, a wypłata środków zostanie przeprowadzona na twoje konto. Z tego typu zadłużenia możesz skorzystać pod warunkiem, że na twoje konto w banku wpływa miesięczne wynagrodzenie, dzięki czemu bank będzie mógł przeanalizować twoją zdolność kredytową. W ciągu kilkunastominutowej rozmowy z konsultantem instytucji odpowiesz na szereg pytań, które pozwolą zweryfikować twoją tożsamość, możliwości finansowe pod względem spłaty, a także historię kredytową.

To rozwiązanie z pewnością sprawdzi się w przypadku osób, które liczą na szybki dostęp do pieniędzy i zależy im na uproszczeniu wszystkich formalności.

Oferta parabanku

Choć oferta kredytu bez wychodzenia z domu jest dla ciebie atrakcyjna, nie jest to zadłużenie, którego szukasz? Liczysz na pożyczkę gotówkową, którą faktycznie otrzymasz w swoim domu, bez konieczności posiadania konta bankowego, czy przelewu środków na rachunek? W banku takiego rozwiązania nie znajdziesz, jednak z pomocą może przyjść firma pożyczkowa.

Parabanki oferują pożyczki bez BIK i KRD w domu klienta, dzięki czemu możesz oczekiwać natychmiastowego dostępu do pieniędzy, praktycznie bez żadnych formalności. Klient, który zdecyduje się na ofertę tego typu, musi tylko przygotować dowód osobisty, a także osobiście poświadczyć o swoich stałych dochodach.

Firmy pożyczkowe gwarantują dostęp do usług, które nie wymagają sprawdzenia stanu twojego konta, zaświadczeń od pracodawcy, a nawet weryfikacji raportu z Biura Informacji Kredytowej. Pod tym względem trudno konkurować z ofertami banków, które nie mogą pozwolić sobie na uniknięcie podstawowych formalności. Trzeba jednak pamiętać, że pożyczka w parabanku będzie miała swoje ograniczenia, a także wady.

Pożyczki gotówkowe w domu klienta - zalety i wady

Pożyczka gotówkowa udzielana w domu klienta ma wiele zalet, a także kilka wad, o których warto wspomnieć, jeśli zastanawiasz się nad podpisaniem takiej umowy. Przekonaj się, czego możesz się spodziewać po tym, jak skontaktujesz się z parabankiem i umówisz spotkanie w swoim mieszkaniu.

Zalety pożyczki w domu:

 • Błyskawiczny dostęp do pieniędzy

 • Brak weryfikacji BIK i KRD

 • Możliwość zawarcia umowy w domu klienta

 • Pieniądze wypłacane są bezpośrednio pożyczkobiorcy podczas wizyty pracownika parabanku

 • Minimum formalności i możliwość zawarcia umowy pożyczkowej w ciągu kilku minut

Wady pożyczki w domu:

 • Niska maksymalna wartość zadłużenia

 • Krótki okres spłaty

 • Dodatkowe opłaty związane z obsługą klienta w jego domu

Znając zarówno plusy, jak i minusy oferty, będziesz mieć możliwość, by podjąć decyzję, która będzie korzystniejsza dla twojego portfela. Pamiętaj, że udogodnienia, które oferuje firma pożyczkowa, mają swoją cenę, a ty jako klient, musisz być przygotowany na to, że w krótkim czasie konieczne będzie zwrócenie pełnej kwoty pożyczki, wraz z naliczonymi opłatami.

Dodatkowe opłaty

Co dokładnie kryje się za określeniem dodatkowe opłaty w przypadku pożyczki gotówkowej w domu klienta? Decydując się na pożyczkę w parabanku, zawsze musisz liczyć się z tym, że to oferta, która przewiduje wyższe oprocentowanie, a także szereg dodatkowych opłat, które będą miały wpływ na przebieg spłaty zadłużenia. Wyjątkiem są chwilówki dla nowych klientów, które dostępne są online. To zobowiązania promocyjne, dzięki którym możesz zdobyć pieniądze bez obawy o dodatkowy koszt, ponieważ to pożyczki bez opłat.

Co jednak w sytuacji, gdy faktycznie chcesz skorzystać z pożyczki w domu? Parabank naliczy odsetki, marżę, a także kilka dodatkowych opłat, w tym także koszt związany z tym, że pracownik firmy pożyczkowej udał się do twojego domu. Wśród dodatkowych kosztów można znaleźć także opłatę związaną z przypomnieniem o zbliżającym się terminie spłaty zobowiązania.

Jeśli chcesz mieć pewność, ile dokładnie wydasz na spłatę pożyczki w domu, dobrze zapoznaj się z umową, którą otrzymasz od pracownika parabanku. Jeśli jakaś część umowy nie będzie dla ciebie jasna, nie krępuj się zadawać pytań, tylko dzięki temu dowiesz się wszystkiego, co będzie miało znaczenie dla twojej umowy pożyczkowej.

Kto skorzysta z takie oferty?

Kto skorzysta z pożyczki gotówkowej udzielonej online przez bank, a kto zyska więcej wybierając zadłużenie dostępne w firmie pożyczkowej? Jak łatwo można zauważyć, oferty znacznie się od siebie różnią, dlatego też skierowane są do zupełnie innych klientów.

Kredyt gotówkowy online oferowany jest usługobiorcom, którzy mają dobrą zdolność kredytową, a także korzystną historię kredytową. Oferta zapewni szybki dostęp do pieniędzy, jednocześnie gwarantując atrakcyjną spłatę, dzięki korzystnym warunkom finansowym i elastycznej spłacie. Należy jednak pamiętać, że kredyt online, dostępny jest wyłącznie dla osób, które prowadzą w danym banku swoje konto osobiste i to na ten rachunek rozliczeniowy wpływa co miesiąc wypłata.

Pożyczka w domu klienta oferowana przez parabank znajdzie wielu przeciwników ze względu na wyższy koszt i krótki termin spłaty. Są jednak osoby, które mogą bez problemu zyskać, wybierając właśnie takie rozwiązanie finansowe. Mowa o klientach, którzy nie korzystają z kont osobistych, nie mogą zaświadczyć z pomocą wyciągu z konta stałych wpływów na konto, czy posiadają zajęcia komornicze. Parabank gwarantuje dostęp do pieniędzy klientom, którzy mają problemy ze spłatą innych zobowiązań, a ich raport BIK uniemożliwia wnioskowanie o inne zadłużenie.

Sprawdź dostępne usługi

Chcesz mieć pewność, że wybrany kredyt lub pożyczką są ofertą, która zapewni ci najlepsze warunki? Nie musisz samodzielnie szukać wszystkich dostępnych ofert i sprawdzać RRSO oraz warunków zawarcia umowy. Wszystkie te informacje znajdziesz z łatwością na naszej stronie, korzystając z rankingu kredytów gotówkowych oraz rankingu chwilówek.

Udostępniamy także wszystkim zainteresowanym kalkulator zdolności kredytowej, dzięki czemu szybko obliczysz, czy stać cię na to, by skorzystać z zobowiązania na dowolny cel, a następnie spłacić je bez żadnych problemów.

Powiązane artykuły

Problemy finansowe – jak sobie poradzić i gdzie szukać pomocy?

Problemy finansowe – jak sobie poradzić i gdzie szukać pomocy?

Żyjesz od pierwszego do pierwszego i wydajesz więcej, niż zarabiasz, przez co brakuje Ci pieniędzy na pokrycie bieżących wydatków? W tej chwili w Twojej głowie powinna zapalić się czerwona lampka. To ostatni moment, by zmienić swoje podejście do finansów, aby nie popaść w jeszcze większe problemy finansowe.
Zobacz więcej
Co można odliczyć, korzystając z ulgi termomodernizacyjnej?
Kredyty gotówkowe 15.10.2021

Ulga termomodernizacyjna – kalkulator. Co można odliczyć, korzystając z ulgi termomodernizacyjnej?

Ulga termomodernizacyjna to ulga podatkowa, dzięki której możesz odliczyć w deklaracji PIT wydatki związane z poprawą energooszczędności swojego domu, a więc np. koszty wymiany pieca lub montażu fotowoltaiki. Sprawdź, na jakich zasadach można skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej i co dokładnie można w jej ramach odliczyć.
Zobacz więcej
Kredyt od ręki – kto może skorzystać z pożyczki od ręki online?
Kredyty gotówkowe 14.10.2021

Kredyt od ręki – kto może skorzystać z pożyczki od ręki online?

Potrzebna Ci pożyczka od ręki? Jej znalezienie nie powinno być wcale trudne. Dzisiaj praktycznie każdy bank ma w swojej ofercie kredyt od ręki, z którego można skorzystać bez wychodzenia z domu, przy dopełnieniu minimum formalności. Najszybszy otrzymasz nawet w tym samym dniu! Kredyt i chwilówka od ręki – czym cechują się tego typu oferty i gdzie ich szukać? Podpowiadamy!
Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy bez prowizji – czy się opłaca? Gdzie złożyć wniosek?
Kredyty gotówkowe 13.10.2021

Kredyt gotówkowy bez prowizji – czy się opłaca? Gdzie złożyć wniosek?

Banki chcąc przyciągnąć do siebie klientów, oferują okresowe promocje. Jedną z takich propozycji jest kredyt gotówkowy bez prowizji. Nie płacąc prowizji, można sporo zaoszczędzić, szczególnie jak kredyt opiewa na wysoką kwotę. Zawsze jednak warto prześwietlić taką ofertę i upewnić się, że nie zawiera ona ukrytych kosztów. Kredyt lub pożyczka bez prowizji – co powinno wzbudzić naszą czujność?
Zobacz więcej
Kredyt na PIT – czy banki oferują kredyt na PIT dla zadłużonych?
Kredyty gotówkowe 12.10.2021

Kredyt na PIT – czy banki oferują kredyt na PIT dla zadłużonych?

Kredyt na PIT to propozycja skierowana do osób, które chcą skorzystać z uproszczonej formy wnioskowania. Przedłożenie rocznego zeznania podatkowego PIT razem z wnioskiem o finansowanie ma potwierdzić wysokość osiąganych dochodów i przyspieszyć procedurę kredytową. Mniej popularną ofertą jest pożyczka na PIT. Czy zarówno kredyt, jak i chwilówka na PIT udzielane są na takich samych zasadach? Sprawdź, gdzie można znaleźć takie oferty.
Zobacz więcej
Leasing operacyjny a finansowy - który korzystniejszy?
Kredyty gotówkowe 11.10.2021

Leasing operacyjny a finansowy – który korzystniejszy? Różnice leasingu operacyjnego i finansowego

Różnice występujące pomiędzy leasingiem operacyjnym a finansowym powodują, że warto mieć świadomość ich cech charakterystycznych, by móc wybrać optymalne rozwiązanie w naszym przypadku.
Zobacz więcej