× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Pożyczka gotówkowa w domu klienta

Zaktualizowano: 04.02.2021 14:49
Opublikowano: 06.03.2020 14:15
Średnia ocena: 5,75/6 Głosów: 16

Kredyt wcale nie musi wiązać się z wieloma formalnościami i długimi wizytami w banku, co więcej, mam coraz więcej możliwości, by skorzystać z darmowych porad finansowych, dzięki którym z łatwością wybierzesz ofertę kredytową lub pożyczkę.

Liczba osób, które chcą skorzystać z oferty finansowej na całkowicie dowolny cel, rośnie każdego roku. Klienci banków coraz chętniej korzystają z usług, które dają im większą swobodę i możliwość realizacji dosłownie każdego celu. Ma to także związek z coraz większym zainteresowaniem bankowości elektronicznej. Młode pokolenie chętnie sięga po produkty finansowe, które są w zasięgu ręki, bez konieczności wyjścia z domu, a kredyt gotówkowy należy do takich usług. Kredyt wcale nie musi wiązać się z wieloma formalnościami i długimi wizytami w banku, co więcej, mam coraz więcej możliwości, by skorzystać z darmowych porad finansowych, dzięki którym z łatwością wybierzesz ofertę kredytową, mając możliwość, by porównać nawet kilkanaście usług, pod każdym względem, który będzie miał wpływ na spłatę zadłużenia. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o pożyczce gotówkowej w domu klienta? Ten artykuł rozwieje wszystkie twoje wątpliwości, związane z tym tematem.

Kredyt gotówkowy - zalety i wady

Promocja
Polecamy
1
9,35%
RRSO
5,00%
Oprocentowanie
497,43 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 6/6
7921 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 20
2
8,81%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
492,71 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 5/6
9437 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 6
Promocja
3
9,21%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
496,17 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 5/6
3879 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 13
4
9,30%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
480,78 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 0/6
251 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 0
5
12,46%
RRSO
6,80%
Oprocentowanie
524,73 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 3/6
1227 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 2

Kredyt gotówkowy z pewnością ma wiele zalet, które są w stanie przekonać licznych klientów, że to właśnie najlepszy produkt finansowy. Co sprawia, że pożyczka gotówkowa jest tak atrakcyjna? Poznaj największe zalety tego kredytu:

 • Bardzo szybka wypłata pieniędzy

 • Minimum formalności i możliwość zawarcia umowy bez wyjścia z domu

 • Długi okres spłaty i obniżenie miesięcznych opłat

 • Możliwość dowolnego przeznaczenia pieniędzy

Jak każdy produkt, kredyt gotówkowy posiada także kilka wad, które należy poznać przed podjęciem decyzji o podpisaniu umowy kredytowej. Oto one:

 • Opłaty pozaodsetkowe

 • Wyższe oprocentowanie niż w przypadku kredytu celowego

 • Dokładna weryfikacja klienta

Tych kilka informacji pozwoli ci szybko podjąć decyzję związaną z tym, czy faktycznie chcesz skorzystać z usługi proponowanej przez bank.

Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu

Zależy ci na tym, by skorzystać z oferty kredytowej bez udawania się do oddziału banku? Coraz więcej banków oferuje takie rozwiązanie swoim stałym klientom. Przekonaj się, że proces ubiegania się o kredyt nie jest trudny, śledząc nasze porady dotyczące otrzymania kredytu gotówkowego w PKO BP oraz Alior Banku. Jeśli masz konto w banku, który oferuje kredyt gotówkowy, wszystkie formalności możesz załatwić online oraz telefonicznie, a wypłata środków zostanie przeprowadzona na twoje konto. Z tego typu zadłużenia możesz skorzystać pod warunkiem, że na twoje konto w banku wpływa miesięczne wynagrodzenie, dzięki czemu bank będzie mógł przeanalizować twoją zdolność kredytową. W ciągu kilkunastominutowej rozmowy z konsultantem instytucji odpowiesz na szereg pytań, które pozwolą zweryfikować twoją tożsamość, możliwości finansowe pod względem spłaty, a także historię kredytową.

To rozwiązanie z pewnością sprawdzi się w przypadku osób, które liczą na szybki dostęp do pieniędzy i zależy im na uproszczeniu wszystkich formalności.

Oferta parabanku

Promocja
1
0,00%
RRSO
1.000,00 PLN
Do spłaty
Ocena: 6/6
378 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 2
Dla każdego Klienta za darmo do 1000 zł
2
0,00%
RRSO
1.000,00 PLN
Do spłaty
Ocena: 6/6
535 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 1
3
517,31%
RRSO
1.343,00 PLN
Do spłaty
Ocena: 6/6
1296 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 2
4
514,00%
RRSO
1.160,00 PLN
Do spłaty
Ocena: 6/6
904 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 2
5
514,00%
RRSO
1.160,00 PLN
Do spłaty
Ocena: 0/6
988 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 0

Choć oferta kredytu bez wychodzenia z domu jest dla ciebie atrakcyjna, nie jest to zadłużenie, którego szukasz? Liczysz na pożyczkę gotówkową, którą faktycznie otrzymasz w swoim domu, bez konieczności posiadania konta bankowego, czy przelewu środków na rachunek? W banku takiego rozwiązania nie znajdziesz, jednak z pomocą może przyjść firma pożyczkowa.

Parabanki oferują pożyczki bez BIK i KRD w domu klienta, dzięki czemu możesz oczekiwać natychmiastowego dostępu do pieniędzy, praktycznie bez żadnych formalności. Klient, który zdecyduje się na ofertę tego typu, musi tylko przygotować dowód osobisty, a także osobiście poświadczyć o swoich stałych dochodach.

Firmy pożyczkowe gwarantują dostęp do usług, które nie wymagają sprawdzenia stanu twojego konta, zaświadczeń od pracodawcy, a nawet weryfikacji raportu z Biura Informacji Kredytowej. Pod tym względem trudno konkurować z ofertami banków, które nie mogą pozwolić sobie na uniknięcie podstawowych formalności. Trzeba jednak pamiętać, że pożyczka w parabanku będzie miała swoje ograniczenia, a także wady.

Pożyczki gotówkowe w domu klienta - zalety i wady

Pożyczka gotówkowa udzielana w domu klienta ma wiele zalet, a także kilka wad, o których warto wspomnieć, jeśli zastanawiasz się nad podpisaniem takiej umowy. Przekonaj się, czego możesz się spodziewać po tym, jak skontaktujesz się z parabankiem i umówisz spotkanie w swoim mieszkaniu.

Zalety pożyczki w domu:

 • Błyskawiczny dostęp do pieniędzy

 • Brak weryfikacji BIK i KRD

 • Możliwość zawarcia umowy w domu klienta

 • Pieniądze wypłacane są bezpośrednio pożyczkobiorcy podczas wizyty pracownika parabanku

 • Minimum formalności i możliwość zawarcia umowy pożyczkowej w ciągu kilku minut

Wady pożyczki w domu:

 • Niska maksymalna wartość zadłużenia

 • Krótki okres spłaty

 • Dodatkowe opłaty związane z obsługą klienta w jego domu

Znając zarówno plusy, jak i minusy oferty, będziesz mieć możliwość, by podjąć decyzję, która będzie korzystniejsza dla twojego portfela. Pamiętaj, że udogodnienia, które oferuje firma pożyczkowa, mają swoją cenę, a ty jako klient, musisz być przygotowany na to, że w krótkim czasie konieczne będzie zwrócenie pełnej kwoty pożyczki, wraz z naliczonymi opłatami.

Dodatkowe opłaty

Co dokładnie kryje się za określeniem dodatkowe opłaty w przypadku pożyczki gotówkowej w domu klienta? Decydując się na pożyczkę w parabanku, zawsze musisz liczyć się z tym, że to oferta, która przewiduje wyższe oprocentowanie, a także szereg dodatkowych opłat, które będą miały wpływ na przebieg spłaty zadłużenia. Wyjątkiem są chwilówki dla nowych klientów, które dostępne są online. To zobowiązania promocyjne, dzięki którym możesz zdobyć pieniądze bez obawy o dodatkowy koszt, ponieważ to pożyczki bez opłat.

Co jednak w sytuacji, gdy faktycznie chcesz skorzystać z pożyczki w domu? Parabank naliczy odsetki, marżę, a także kilka dodatkowych opłat, w tym także koszt związany z tym, że pracownik firmy pożyczkowej udał się do twojego domu. Wśród dodatkowych kosztów można znaleźć także opłatę związaną z przypomnieniem o zbliżającym się terminie spłaty zobowiązania.

Jeśli chcesz mieć pewność, ile dokładnie wydasz na spłatę pożyczki w domu, dobrze zapoznaj się z umową, którą otrzymasz od pracownika parabanku. Jeśli jakaś część umowy nie będzie dla ciebie jasna, nie krępuj się zadawać pytań, tylko dzięki temu dowiesz się wszystkiego, co będzie miało znaczenie dla twojej umowy pożyczkowej.

Kto skorzysta z takie oferty?

Kto skorzysta z pożyczki gotówkowej udzielonej online przez bank, a kto zyska więcej wybierając zadłużenie dostępne w firmie pożyczkowej? Jak łatwo można zauważyć, oferty znacznie się od siebie różnią, dlatego też skierowane są do zupełnie innych klientów.

Kredyt gotówkowy online oferowany jest usługobiorcom, którzy mają dobrą zdolność kredytową, a także korzystną historię kredytową. Oferta zapewni szybki dostęp do pieniędzy, jednocześnie gwarantując atrakcyjną spłatę, dzięki korzystnym warunkom finansowym i elastycznej spłacie. Należy jednak pamiętać, że kredyt online, dostępny jest wyłącznie dla osób, które prowadzą w danym banku swoje konto osobiste i to na ten rachunek rozliczeniowy wpływa co miesiąc wypłata.

Pożyczka w domu klienta oferowana przez parabank znajdzie wielu przeciwników ze względu na wyższy koszt i krótki termin spłaty. Są jednak osoby, które mogą bez problemu zyskać, wybierając właśnie takie rozwiązanie finansowe. Mowa o klientach, którzy nie korzystają z kont osobistych, nie mogą zaświadczyć z pomocą wyciągu z konta stałych wpływów na konto, czy posiadają zajęcia komornicze. Parabank gwarantuje dostęp do pieniędzy klientom, którzy mają problemy ze spłatą innych zobowiązań, a ich raport BIK uniemożliwia wnioskowanie o inne zadłużenie.

Sprawdź dostępne usługi

Chcesz mieć pewność, że wybrany kredyt lub pożyczką są ofertą, która zapewni ci najlepsze warunki? Nie musisz samodzielnie szukać wszystkich dostępnych ofert i sprawdzać RRSO oraz warunków zawarcia umowy. Wszystkie te informacje znajdziesz z łatwością na naszej stronie, korzystając z rankingu kredytów gotówkowych oraz rankingu chwilówek.

Udostępniamy także wszystkim zainteresowanym kalkulator zdolności kredytowej, dzięki czemu szybko obliczysz, czy stać cię na to, by skorzystać z zobowiązania na dowolny cel, a następnie spłacić je bez żadnych problemów.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy na oświadczenie w 2021
Kredyty gotówkowe 23.02.2021

Kredyt gotówkowy na oświadczenie w 2021

Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego na osobiste oświadczenie o dochodach? W takim razie musisz pamiętać, że oferta tego typu będzie dostępna praktycznie wyłącznie dla stałych klientów banków.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy po spłaceniu długu - kiedy możesz ubiegać się o zobowiązanie?
Kredyty gotówkowe 17.02.2021

Kredyt gotówkowy po spłaceniu długu - kiedy możesz ubiegać się o zobowiązanie?

Nawet niewielki dług zostaje odnotowany przez BIK. Warto także pamiętać, że zadłużenie nie zostaje wykreślone z historii kredytowej tuż po spłacie zobowiązania. Kiedy możliwe będzie wnioskowanie o kredyt gotówkowy, jeśli...

Zobacz więcej
Pożyczka gotówkowa - jak obniżyć koszt pożyczki w banku?
Kredyty gotówkowe 12.02.2021

Pożyczka gotówkowa - jak obniżyć koszt pożyczki w banku?

Czy ubiegając się o pożyczkę na dowolny cel w banku, masz wpływ na koszt zobowiązania? Co możesz zrobić, by cieszyć się niższym oprocentowaniem lub brakiem prowizji za udzielenie pożyczki? 

Zobacz więcej
Kredyt dla młodych klientów - kredyt gotówkowy a kredyt celowy
Kredyty gotówkowe 09.02.2021

Kredyt dla młodych klientów - kredyt gotówkowy a kredyt celowy

Kredyt dla młodych klientów wcale nie musi wiązać się z dodatkowymi kosztami, czy większą liczbą dokumentów lub formalności. Niezależnie od wieku, możesz liczyć na usługę finansową, która zostanie dostosowana do...

Zobacz więcej
Pożyczka gotówkowa - przegląd najlepszych ofert luty 2021
Kredyty gotówkowe 05.02.2021

Pożyczka gotówkowa - przegląd najlepszych ofert luty 2021

Czy to dobry moment na zawarcie umowy pożyczkowej z bankiem? Choć sytuacja w kraju wciąż jest niestabilna, a wiele osób obawia się o swoje zatrudnienie, pożyczka gotówkowa jest w tej chwili wyjątkowo atrakcyjna.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy dla bezrobotnych - kredyt bez weryfikacji zatrudnienia
Kredyty gotówkowe 01.02.2021

Kredyt gotówkowy dla bezrobotnych - kredyt bez weryfikacji zatrudnienia

Czy osoba bezrobotna może skutecznie wnioskować o kredyt gotówkowy? Jakie warunki musi spełnić kredytobiorca, by cieszyć się zgodą kredytową? Gdzie szukać wsparcia finansowego, gdy niemożliwe jest potwierdzenie zatrudnienia?

Zobacz więcej