Gdzie złożyć wniosek o kredyt samochodowy?

Zaktualizowano: 14.12.2020 13:33
Opublikowano: 10.09.2018 11:49
Średnia ocena: 5,92/6 Głosów: 25

Koszt kupna samochody przerasta Twoje finansowe możliwości? Oszczędności nie będą w stanie pokryć wartości upatrzonego przez Ciebie pojazdu? Kredyt samochodowy to oferta, która może w łatwy sposób pomóc Ci sfinansować plany związane z zakupem dowolnego pojazdu. Przed podpisaniem umowy i finalizacją zakupu zastanów się, które oferty bankowe są najatrakcyjniejsze i przyniosą Ci minimalne opłaty. Na naszej stronie znajdziesz odpowiedzi, na najważniejsze pytania dotyczące kredytów oraz całego procesu związanego z uzyskaniem zgody kredytowej. Dodatkowo, korzystając z narzędzi finansowych, które udostępniamy naszym czytelnikom, możesz bez wychodzenia z domu, w dowolnej chwili, sprawdzić warunki najlepszych usług skierowanych do osób, które chcą skorzystać z kredytu samochodowego.

Kredyt o najniższych kosztach

Aby przekonać się, które zobowiązanie oferuje obecnie najniższe opłaty całkowite, sprawdziliśmy oferty na podstawie przykładowego kredytu o wysokości 25 000,00 złotych, rozłożonego na 42, równe, miesięczne raty. Zdecydowanym liderem rankingu kredytów samochodowych, jest oferta mBanku z RRSO wynoszącym zaledwie 5,53%. Oprocentowanie standardowego Kredytu Samochodowego w mBanku to tylko 5,39%, warto zaznaczyć, że bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. Miesięczna rata przykładowego zobowiązania wynosiłaby 654,48 złotych miesięcznie, a całkowita kwota, jaką Klient banku spłaci w ramach kredytu, to 27 488,16 złotych. Warto pamiętać, że maksymalna wartość Kredytu Samochodowego w mBanku wynosi 450 000,00 złotych, a najdłuższy okres, przez jaki można spłacać zaciągnięte zadłużenie, to 120 miesięcy, czyli aż 10 lat.

Dedykowany kredyt samochodowy czy kredyt gotówkowy?

Coraz większa liczba kredytobiorców zastanawia się nad trafnością skorzystania z kredytu samochodowego, gdy możliwe jest uzyskanie gotówki na dowolny cel w ramach kredytu gotówkowego. Trzeba jednak pamiętać, że są to różne oferty i zapewniają odmienne warunki. Kredyt samochodowy charakteryzuje się bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem i dużą elastycznością w spłacie kredytu, dzięki temu, że zadłużenie jest zabezpieczone. Kredyt nie jest wypłacany bezpośrednio usługobiorcy, ale pokrywa koszt zakupu samochodu. Kredyt gotówkowy umożliwia wnioskowanie o kredyt w wyższej kwocie i wykorzystanie części środków na zupełnie dowolne wydatki. Zobowiązanie tego typu jest łatwo dostępne i nie wymaga ubezpieczenia, trzeba jednak liczyć się z wyższym kosztem kredytu, co nie zawsze jest zadowalające dla Klientów, szukających maksymalnego obniżenia opłat.

Obie oferty gwarantują minimum formalności i szybkie wydanie decyzji kredytowej. Wybór zobowiązania powinien być zmotywowany indywidualnymi potrzebami kredytobiorcy, dlatego konieczne jest przeanalizowanie własnych możliwości.

Podsumowanie

Szukając kredytu samochodowego koniecznie porównaj dostępne oferty, zachęcamy do skorzystania z rankingu dostępnego na 17bankow.com. Pamiętaj, by dokładnie określić swoje potrzeby i zdecydować, która z usług banku będzie dla Ciebie najkorzystniejsza pod wszystkimi względami.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty samochodowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Kredyt na samochód - aktualny ranking marzec 2021
Kredyty samochodowe 26.03.2021

Kredyt na samochód - aktualny ranking marzec 2021

Czy mimo pandemii warto skorzystać z kredytu na samochód? Co ma do zaoferowania bank dla klientów zdecydowanych na kupno samochodu z pomocą kredytu celowego? Kredyt gotówkowy czy kredyt na samochód? Co wybrać?

Zobacz więcej
Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty
Kredyty samochodowe 03.12.2020

Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty

Chcesz kupić samochód na raty i mieć pewność, że oferta będzie dla ciebie korzystna? Przekonaj się, jakie masz możliwości, a także co zrobić zależnie od tego, czy wybierasz kupno samochodu z salonu, czy chcesz kupić auto używane. 

Zobacz więcej
Ubezpieczenie auta a kredyt na samochód
Kredyty samochodowe 23.10.2020

Ubezpieczenie auta a kredyt na samochód

Ubezpieczenie auta nie musi być kosztowne. Nawet bez wychodzenia z domu, masz szansę poznać dostępne oferty i wybrać najlepszą usługę, która będzie świetnie dostosowana do twoich możliwości finansowych.

Zobacz więcej
Rata balonowa - co to jest i czy się opłaca?
Kredyty samochodowe 14.08.2020

Rata balonowa - co to jest i czy się opłaca?

Kredyt z ratą balonową to szczególny rodzaj spłaty zobowiązania. Charakteryzuje się tym, że klient przez cały okres spłacania swojego zobowiązania uiszcza do banku wyłącznie odsetki, kwotę kapitału i część odsetkową spłaca dopiero w ostatniej racie.

Zobacz więcej
Leasing bez wykupu czy z wysokim wykupem?
Kredyty samochodowe 10.08.2020

Leasing bez wykupu czy z wysokim wykupem?

Jeśli decydujemy się na wysoką wartość wykupu, to spłacamy znacznie niższe miesięczne raty, jednak całkowity koszt finansowania i tak będzie wyższy niż przy wysokich ratach i niskim wykupie.

Zobacz więcej
Leasing - co warto wiedzieć o tej ofercie?
Kredyty samochodowe 13.07.2020

Leasing - co warto wiedzieć o tej ofercie?

Do tej pory dużo osób uważa, że leasing jest dedykowany wyłącznie przedsiębiorcom. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że z leasingu równie dobrze mogą korzystać także osoby indywidualne.

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj