PKO Bank Polski kredyt hipoteczny 2021 - analiza oferty

Opublikowano: 16.04.2021 15:18
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 2

Kredyt własny kąt hipoteczny w PKO Banku Polskim cieszy się dużym powodzeniem, czy warto z tej oferty skorzystać? Sprawdź, co do zaoferowania w ramach kredytu hipotecznego ma dla swoich klientów PKO Bank Polski.

Szukasz najlepszego kredytu hipotecznego i po raz kolejny trafiasz na informacje poświęcone ofercie PKO Banku Polskiego? Chcesz przekonać się, czy kredyt na mieszkanie w jednym z najpopularniejszych banków na rynku jest ofertą dla ciebie? Decyzja o skorzystaniu z kredytu hipotecznego powinna zostać poparta analizą dostępnych zobowiązań, w czym możemy ci pomóc.

Chcesz poznać najlepsze kredyty hipoteczne i na podstawie porównania wybrać ofertę, która gwarantuje najatrakcyjniejsze warunki? Pomoże ci w tym nasz ranking kredytów hipotecznych.

W tym artykule znajdziesz jednak wyczekiwaną analizę oferty, która już od dłuższego czasu zajmuje pozycję lidera w naszym rankingu i przyciąga wielu zainteresowanych. Co ma do zaoferowania PKO Bank Polski w ramach kredytu hipotecznego w 2021? Przekonaj się o tym razem z nami.

Lider rankingu kredytów hipotecznych - Kredyt własny kąt hipoteczny

Kredyt własny kąt hipoteczny od dłuższego czasu cieszy się ogromnym zainteresowaniem osób, które szukają kredytu hipotecznego. PKO Bank Polski jest instytucją, która cieszy się ogromnym zaufaniem swoich klientów, dzięki czemu kredytobiorcy chętniej decydują się na zobowiązanie tego typu właśnie w tym banku. Czy Kredyt własny kąt hipoteczny faktycznie zapewnia tak korzystne warunki oferty? Nie bez powodu jest to usługa, która zajmuje pozycję lidera w aktualnym rankingu kredytów hipotecznych. Na co może liczyć klient banku, decydując się na ofertę PKO BP?

  • Minimalny wkład własny 10% wartości nieruchomości;

  • Możliwość ubezpieczenia niskiego wkładu własnego;

  • Długi maksymalny okres spłaty, wynoszący aż 35 lat;

  • Kredytobiorca może dobrowolnie skorzystać z polisy na życie;

  • Dostępne wakacje kredytowe, a także możliwość skorzystania z karencji w spłacie;

  • Elastyczne raty równe lub malejące zależnie od oczekiwań klienta;

  • Niska prowizja oraz marża banku za udzielenie kredytu hipotecznego.

Kredyt hipoteczny i zmiany związane z pandemią

Pandemia miała i wciąż ma ogromny wpływ na sprzedaż kredytów, a także na warunki umowy, czy nawet przebieg procesu związanego z jej zawarciem. Koronawirus niekorzystnie wpłynął na zdolność kredytową Polaków, co spowodowało znaczny spadek udzielonych zobowiązań. Banki chcąc uchronić się przed zbyt wysokim ryzykiem kredytowym, na dłuższy czas wykluczyły ze swojej oferty kredyty hipoteczne z 10% wkładem własnym. Z początkiem roku 2021 sytuacja jednak się zmieniła, a coraz więcej banków gotowych jest udzielić elastyczniejszych warunków, zapewniając dobre warunki kredytowe nawet dla tych osób, które nie są w stanie wpłacić wyższego wkładu własnego. Klient ubiegając się o kredyt hipoteczny, musi w tej chwili pamiętać, że instytucja będzie bardzo zainteresowana jego stażem pracy, umową z pracodawcą, a także jego historią kredytową.

Warto jednak mieć na uwadze, że ostatnie miesiące przyniosły także wiele atrakcyjnych rozwiązań, w tym szansę na rozwiązanie wielu spraw w banku drogą elektroniczną. Jednak największą zmianą, która ma realny wpływ na warunki umowy i koszt kredytu hipotecznego, było obniżenie stóp procentowych NBP.

Czy to dobry moment na złożenie wniosku o kredyt na mieszkanie?

Czy warto w tej chwili, mimo trwającej pandemii, ubiegać się o kredyt hipoteczny? Mając na uwadze atrakcyjnie niskie stopy procentowe NBP, które wpływają na stawki WIBOR, oferta banków dawno nie była tak korzystna dla kredytobiorców, jak w tej chwili. Jeśli masz w planach kupno mieszkania, działki lub budowę domu, a do tego masz pewność, że twój scoring BIK wypadnie bardzo korzystnie, nie zwlekaj i skontaktuj się z bankiem jak najszybciej. Na naszej stronie znajdziesz darmowy wniosek, który pozwoli ci się bardzo szybko porozmawiać z pracownikiem banku, który będzie w stanie ocenić twoją indywidualną sytuację i przedstawić ci wstępne warunki umowy. Kontakt z bankiem nie zobowiązuje cię do zawarcia umowy, warto więc złożyć wniosek nawet w kilku bankach i porównać realne warunki zobowiązań, mając na uwadze własne potrzeby i możliwości finansowe.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt hipoteczny Alior Bank - czym wyróżnia się kredyt Megahipoteka?
Kredyty hipoteczne 06.05.2021

Kredyt hipoteczny Alior Bank - czym wyróżnia się kredyt Megahipoteka?

Wybierając kredyt na mieszkanie, zwróć uwagę na kredyt hipoteczny Alior Banku. Sprawdź ten kredyt hipoteczny online i przekonaj się, czy to oferta, która spełnia twoje wymagania pod względem tego, jak wygląda oprocentowanie kredytu hipotecznego.

Zobacz więcej
Podatek katastralny w Polsce? Czym jest podatek katastralny i co musisz o nim wiedzieć?
Kredyty hipoteczne 27.04.2021

Podatek katastralny w Polsce? Czym jest podatek katastralny i co musisz o nim wiedzieć?

Czy w 2021 zostanie wprowadzony podatek katastralny? Czym różni się podatek katastralny od podatku od nieruchomości? Czy  decydując się na kredyt hipoteczny musisz obawiać sie o kolejny koszt w postaci podatku katastralnego?

Zobacz więcej
Jak szybko otrzymasz kredyt hipoteczny?
Kredyty hipoteczne 22.04.2021

Jak szybko otrzymasz kredyt hipoteczny?

Ile czasu będzie potrzebować bank, zanim otrzymasz zgodę na kredyt hipoteczny? Kredyt na mieszkanie wymaga więcej cierpliwości niż kredyt na dowolny cel. Przekonaj się, ile czekać będziesz na podpisanie umowy kredytowej po wysłaniu wniosku o kredyt.

Zobacz więcej
Kredyt hipoteczny - wyższa zdolność kredytowa pomoże ci podpisać umowę
Kredyty hipoteczne 09.04.2021

Kredyt hipoteczny - wyższa zdolność kredytowa pomoże ci podpisać umowę

Czy masz szansę wpłynąć na to, jak bank oceni twoją zdolność kredytową? Przekonaj się, że bez wysiłku możesz sprawić, że scoring BIK będzie dla ciebie korzystniejszy, a bank będzie w stanie przedstawić ci atrakcyjną ofertę kredytu hipotecznego.

Zobacz więcej
Czy wakacje kredytowe będą miały wpływ na Twój raport w BIK?
Kredyty gotówkowe 02.04.2021

Czy wakacje kredytowe będą miały wpływ na Twój raport w BIK?

Czy korzystając z wakacji kredytowych, musisz obawiać się problemów z BIK? Czy wakacje kredytowe będą miały w przyszłości znaczenie dla twojej historii kredytowej, jeśli złożysz wniosek o kredyt gotówkowy lub hipoteczny? 

Zobacz więcej
Kredyt hipoteczny a dodatkowe koszty. Cross-selling a kredyt na mieszkanie
Kredyty hipoteczne 01.04.2021

Kredyt hipoteczny a dodatkowe koszty. Cross-selling a kredyt na mieszkanie

Kredyt hipoteczny często wiąże się z koniecznością skorzystania z dodatkowych usług banku lub wykupieniem ubezpieczenia. Czy produkty cross-selling mają negatywny wpływ na ostateczny koszt kredytu hipotecznego? 

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj