PKO Bank Polski kredyt hipoteczny 2021 - analiza oferty

Opublikowano: 16.04.2021 15:18
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 6

Kredyt własny kąt hipoteczny w PKO Banku Polskim cieszy się dużym powodzeniem, czy warto z tej oferty skorzystać? Sprawdź, co do zaoferowania w ramach kredytu hipotecznego ma dla swoich klientów PKO Bank Polski.

Szukasz najlepszego kredytu hipotecznego i po raz kolejny trafiasz na informacje poświęcone ofercie PKO Banku Polskiego? Chcesz przekonać się, czy kredyt na mieszkanie w jednym z najpopularniejszych banków na rynku jest ofertą dla ciebie? Decyzja o skorzystaniu z kredytu hipotecznego powinna zostać poparta analizą dostępnych zobowiązań, w czym możemy ci pomóc.

Chcesz poznać najlepsze kredyty hipoteczne i na podstawie porównania wybrać ofertę, która gwarantuje najatrakcyjniejsze warunki? Pomoże ci w tym nasz ranking kredytów hipotecznych.

W tym artykule znajdziesz jednak wyczekiwaną analizę oferty, która już od dłuższego czasu zajmuje pozycję lidera w naszym rankingu i przyciąga wielu zainteresowanych. Co ma do zaoferowania PKO Bank Polski w ramach kredytu hipotecznego w 2021? Przekonaj się o tym razem z nami.

Lider rankingu kredytów hipotecznych - Kredyt własny kąt hipoteczny

Kredyt własny kąt hipoteczny od dłuższego czasu cieszy się ogromnym zainteresowaniem osób, które szukają kredytu hipotecznego. PKO Bank Polski jest instytucją, która cieszy się ogromnym zaufaniem swoich klientów, dzięki czemu kredytobiorcy chętniej decydują się na zobowiązanie tego typu właśnie w tym banku. Czy Kredyt własny kąt hipoteczny faktycznie zapewnia tak korzystne warunki oferty? Nie bez powodu jest to usługa, która zajmuje pozycję lidera w aktualnym rankingu kredytów hipotecznych. Na co może liczyć klient banku, decydując się na ofertę PKO BP?

  • Minimalny wkład własny 10% wartości nieruchomości;

  • Możliwość ubezpieczenia niskiego wkładu własnego;

  • Długi maksymalny okres spłaty, wynoszący aż 35 lat;

  • Kredytobiorca może dobrowolnie skorzystać z polisy na życie;

  • Dostępne wakacje kredytowe, a także możliwość skorzystania z karencji w spłacie;

  • Elastyczne raty równe lub malejące zależnie od oczekiwań klienta;

  • Niska prowizja oraz marża banku za udzielenie kredytu hipotecznego.

Kredyt hipoteczny i zmiany związane z pandemią

Pandemia miała i wciąż ma ogromny wpływ na sprzedaż kredytów, a także na warunki umowy, czy nawet przebieg procesu związanego z jej zawarciem. Koronawirus niekorzystnie wpłynął na zdolność kredytową Polaków, co spowodowało znaczny spadek udzielonych zobowiązań. Banki chcąc uchronić się przed zbyt wysokim ryzykiem kredytowym, na dłuższy czas wykluczyły ze swojej oferty kredyty hipoteczne z 10% wkładem własnym. Z początkiem roku 2021 sytuacja jednak się zmieniła, a coraz więcej banków gotowych jest udzielić elastyczniejszych warunków, zapewniając dobre warunki kredytowe nawet dla tych osób, które nie są w stanie wpłacić wyższego wkładu własnego. Klient ubiegając się o kredyt hipoteczny, musi w tej chwili pamiętać, że instytucja będzie bardzo zainteresowana jego stażem pracy, umową z pracodawcą, a także jego historią kredytową.

Warto jednak mieć na uwadze, że ostatnie miesiące przyniosły także wiele atrakcyjnych rozwiązań, w tym szansę na rozwiązanie wielu spraw w banku drogą elektroniczną. Jednak największą zmianą, która ma realny wpływ na warunki umowy i koszt kredytu hipotecznego, było obniżenie stóp procentowych NBP.

Czy to dobry moment na złożenie wniosku o kredyt na mieszkanie?

Czy warto w tej chwili, mimo trwającej pandemii, ubiegać się o kredyt hipoteczny? Mając na uwadze atrakcyjnie niskie stopy procentowe NBP, które wpływają na stawki WIBOR, oferta banków dawno nie była tak korzystna dla kredytobiorców, jak w tej chwili. Jeśli masz w planach kupno mieszkania, działki lub budowę domu, a do tego masz pewność, że twój scoring BIK wypadnie bardzo korzystnie, nie zwlekaj i skontaktuj się z bankiem jak najszybciej. Na naszej stronie znajdziesz darmowy wniosek, który pozwoli ci się bardzo szybko porozmawiać z pracownikiem banku, który będzie w stanie ocenić twoją indywidualną sytuację i przedstawić ci wstępne warunki umowy. Kontakt z bankiem nie zobowiązuje cię do zawarcia umowy, warto więc złożyć wniosek nawet w kilku bankach i porównać realne warunki zobowiązań, mając na uwadze własne potrzeby i możliwości finansowe.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Drugi kredyt hipoteczny - czy to możliwe? Gdzie złożyć wniosek o drugi kredyt hipoteczny?
Kredyty hipoteczne 23.07.2021

Drugi kredyt hipoteczny - czy to możliwe? Gdzie złożyć wniosek o drugi kredyt hipoteczny?

Pewnie niejeden zastanawia się, czy mając już jeden, można wziąć jeszcze drugi kredyt hipoteczny. Mówi się, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania i powiedzenie to sprawdza się również i w tym przypadku. Teoretycznie da się zaciągnąć kolejny kredyt hipoteczny, ale z pewnością nie jest on w zasięgu każdego. Kto może starać się o jeszcze jeden kredyt hipoteczny? I czy to się w ogóle opłaca? Odpowiadamy!

Zobacz więcej
Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego - na czym polega i kto może z niego skorzystać?
Kredyty hipoteczne 22.07.2021

Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego - na czym polega i kto może z niego skorzystać?

Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego to dla wielu kredytobiorców szansa na szybsze sfinansowanie zakupu mieszkania lub budowy domu. Dzięki niemu możesz obniżyć wkład własny z rekomendowanych 20 do 10%. Ubezpieczenie powoduje jednak podwyższenie łącznych kosztów kredytowania. Kiedy warto się na nie zdecydować? Podpowiadamy!

Zobacz więcej
Wniosek o kredyt - jak go prawidłowo wypełnić i zwiększyć szanse na kredyt?
Kredyty gotówkowe 16.07.2021

Wniosek o kredyt - jak go prawidłowo wypełnić i zwiększyć szanse na kredyt?

Wniosek o kredyt to dokument, który musisz wypełnić, jeśli chcesz starać się o kredyt. Coraz więcej banków decyduje się na wnioskowanie online, dzięki czemu możesz szybko i bez wychodzenia z domu dopełnić wszelkich formalności. Który wniosek jest najbardziej, a który najmniej złożony? Czym się różnią między sobą? Sprawdź, jak wygląda ubieganie się o kredyt i co możesz zrobić, żeby przyspieszyć ten proces!

Zobacz więcej
Kredyt na działkę budowlaną - najważniejsze informacje o kredycie hipotecznym na zakup działki
Kredyty hipoteczne 09.07.2021

Kredyt na działkę budowlaną - najważniejsze informacje o kredycie hipotecznym na zakup działki

Mieszkanie w dużym mieście ma wiele zalet, ale też bywa bardzo męczące. Do kupowania nieruchomości w centrum zniechęcają również wysokie ceny za metr. Dlatego wielu mieszkańców miast podejmuje decyzję o wyprowadzce na obrzeża. Zanim jednak zacznie się pakować walizki, najpierw trzeba znaleźć ziemię, gdzie zostanie wzniesiony dom. Wcześniej warto też rozeznać się, gdzie można dostać kredyt na działkę i jakie warunki trzeba spełnić, by go otrzymać.

Zobacz więcej
Ulga mieszkaniowa - czym jest ulga mieszkaniowa i jak z niej skorzystać?
Kredyty hipoteczne 05.07.2021

Ulga mieszkaniowa - czym jest ulga mieszkaniowa i jak z niej skorzystać?

Sprzedałeś mieszkanie, a za uzyskane w ten sposób środki, zamierzasz nabyć kolejną nieruchomość? Nie zwlekaj przesadnie długo. Jeśli kupisz nowe mieszkanie lub dom w ciągu 3 lat, to możesz liczyć na przyznanie tzw. ulgi mieszkaniowej. Czym dokładnie jest ta ulga i na jakich zasadach funkcjonuje? Sprawdź, czy ulga mieszkaniowa jest dla Ciebie korzystna!

Zobacz więcej
Zwrot prowizji bankowej - jak ubiegać się o zwrot prowizji w banku?
Kredyty hipoteczne 25.06.2021

Zwrot prowizji bankowej - jak ubiegać się o zwrot prowizji w banku?

O zwrot prowizji bankowej możesz się ubiegać w banku po wcześniejszej spłacie kredytu. Prawo do odzyskania pieniędzy z tego tytułu potwierdził wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z 2019 roku. Sprawdź, o co dokładnie chodzi i jak w praktyce możesz uzyskać zwrot prowizji bankowej.

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj