Kredyt konsolidacyjny BNP Paribas - analiza oferty

Opublikowano: 23.04.2021 08:41
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 2

Chcesz skonsolidować swoje wcześniejsze zobowiązania i szukasz najlepszej oferty, która zagwarantuje ci najniższe miesięczne raty? Poznaj ofertę BNP Paribas i zdecyduj, czy to usługa, która będzie odpowiadać twoim oczekiwaniom.

Interesuje cię możliwość konsolidacji wcześniejszych zadłużeń? Klienci banków coraz chętniej sięgają po rozwiązania finansowe, które mają na celu ułatwić im spłatę wcześniejszych zobowiązań. Bez wątpienia kredyt konsolidacyjny jest właśnie taką ofertą. Pandemia mocno wpłynęła na zdolność kredytową Polaków, co ma szczególne znaczenie dla osób, które wcześniej chętnie zaciągały zobowiązania finansowe, nie licząc się z możliwością utraty pracy, czy mniej korzystnego wynagrodzenia za pracę. Jak wiadomo, ostatnie miesiące stały się doskonałym przykładem, że warto brać pod uwagę różne scenariusze, a możliwość spłaty kilku zadłużeń i uzyskania jednej, niższej raty, może przyczynić się do tego, że spłata zobowiązań finansowych okaże się realna, mimo licznych problemów.

Co ma do zaoferowania BNP Paribas w ramach kredytu konsolidacyjnego? Czy to oferta, z której warto skorzystać? Jakich warunków może oczekiwać klient, składając wniosek o kredyt w BNP Parbias?

BNP Paribas kredyt konsolidacyjny - najważniejsze informacje

Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas zajmuje najwyższą pozycję w naszym aktualnym rankingu kredytów konsolidacyjnych. Nie ulega więc wątpliwości, że warto zastanowić się przez chwilę, co bank ma do zaoferowania klientom, którzy są gotowi skonsolidować kilka swoich wcześniejszych zadłużeń. Jedną z ważniejszych informacji o zadłużeniu jest fakt, że usługa dostępna jest dla osób, które posiadają konto osobiste w BNP Paribas, lub są gotowe takie konto założyć. Bank będzie wymagał także od klienta dostarczenia aktualnego zaświadczenia o dochodach, dzięki czemu możliwe będzie obliczenie zdolności kredytowej kredytobiorcy.

Maksymalna kwota kredytu konsolidacyjnego to aż 200 tysięcy złotych, natomiast najdłuższy okres spłaty, jaki oferuje BNP Paribas to 120 miesięcy. Oprocentowanie nominalne kredytu konsolidacyjnego to 6,99%, a RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 13,94%. Warto oczywiście pamiętać, że poszczególne warunki umowy, w tym wysokość RRSO, będzie zależała od indywidualnej sytuacji klienta, dlatego też zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wysłania wniosku o kredyt.

O czym musi pamiętać klient, który chce skonsolidować swoje zobowiązania?

Kredyt konsolidacyjny nie jest ofertą oddłużeniową, dlatego też usługa nie jest dostępna dla klientów, którzy są zadłużeni, lub mają w jakimkolwiek stopniu złą historię kredytową. Bank bardzo dokładnie zweryfikuje historię wcześniejszych zobowiązań, skupiając się także na tym, czy klient regularnie spłacał zobowiązanie. Chcesz skonsolidować swoje zobowiązania? Upewnij się, że raport BIK będzie podstawą do tego, by bank uznał cię za wiarygodnego klienta. Na naszej stronie znajdziesz poradnik, który pomoże ci całkowicie darmowo sprawdzić swój raport w BIK.

O czym nie możesz zapomnieć, decydując się na złożenie wniosku o kredyt konsolidacyjny? Chcesz skonsolidować swoje chwilówki? Bank może ci w takiej sytuacji odmówić udzielenia kredytu. Kredyt konsolidacyjny przewiduje wyłącznie spłatę usług bankowych.

Obawiasz się, że nie stać cię na kredyt konsolidacyjny? Przekonaj się o tym, korzystając z naszego kalkulatora zdolności kredytowej. W kilka minut pozbędziesz się wszystkich wątpliwości i być może zdecydujesz się na złożenie wniosku o kredyt.

Ranking i kalkulator kredytu konsolidacyjnego

Wybór odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego wcale nie musi być trudny. Na naszej stronie znajdziesz darmowy ranking kredytów konsolidacyjnych, a także kalkulator kredytu konsolidacyjnego. To proste narzędzia finansowe, dzięki którym szybko i bezpiecznie porównasz dostępne zobowiązania, mając na uwadze kluczowe warunki oferty. Pamiętaj, że atrakcyjny kredyt konsolidacyjny powinien charakteryzować się niskim oprocentowaniem, korzystnym RRSO, a także długim okresem spłaty, który pomoże ci uzyskać atrakcyjne raty, dostosowane do twojej aktualnej sytuacji finansowej.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty konsolidacyjne

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Ile trzeba zarabiać żeby dostać kredyt konsolidacyjny?

Ile trzeba zarabiać żeby dostać kredyt konsolidacyjny?

Jak oceniana jest zdolność kredytowa klienta, który stara się o kredyt konsolidacyjny? Czy zarabiając najniższą krajową, masz szansę na skonsolidowanie kredytów? Przekonaj się, co będzie dla banku istotne w momencie oceny twojej zdolności kredytowej.

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny krok po kroku. Prosty poradnik dla kredytobiorcy

Kredyt konsolidacyjny krok po kroku. Prosty poradnik dla kredytobiorcy

Obawiasz się, że procedura ubiegania się o kredyt konsolidacyjny będzie zbyt skomplikowana? Przekonaj się, że wcale tak nie jest. Podpowiemy ci, czego możesz się spodziewać po wysłaniu wniosku i jak przygotować się do rozmowy z pracownikiem banku.

Zobacz więcej
Ranking kredytów konsolidacyjnych marzec 2021 - wybierz najtańszą ofertę

Ranking kredytów konsolidacyjnych marzec 2021 - wybierz najtańszą ofertę

Kredyt konsolidacyjny jest usługą skierowaną tylko do grona klientów, którzy korzystają już z innego rodzaju kredytów. Usługa ma na celu spłatę wcześniejszych zadłużeń i zastąpienie kilku kredytów jednym zobowiązaniem, o niższej racie.

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych - czy konsolidacja pomoże ci wyjść z długów?

Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych - czy konsolidacja pomoże ci wyjść z długów?

Czy mając długi, możesz liczyć na kredyt konsolidacyjny? Czy kredyt konsolidacyjny jest usługą oddłużeniową? Kiedy warto ubiegać się o kredyt konsolidacyjny, licząc na pozytywną decyzję banku?

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny - niższa rata miesięczna ale wyższy koszt całkowity

Kredyt konsolidacyjny - niższa rata miesięczna ale wyższy koszt całkowity

Pamiętaj, że dłuższy termin spłaty zobowiązania zawsze oznaczać będzie dla ciebie wyższą kwotę wpłaconą do banku w ramach spłaty odsetek za udzielone zadłużenie. Czy trzeba się tym martwić w przypadku kredytu konsolidacyjnego?

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny bez umowy o pracę - czy bank udzieli zgody kredytowej?

Kredyt konsolidacyjny bez umowy o pracę - czy bank udzieli zgody kredytowej?

Czy kredyt konsolidacyjny dostępny jest wyłącznie dla osób, które mają stałe źródło dochodów? Czy banki są w stanie zaoferować konsolidację kredytów klientom bez umowy o pracę? Jak zatrudnienie kredytobiorcy wpływa na ocenę jego zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj