Kredyt gotówkowy na remont - jaką ofertę wybrać?

Opublikowano: 2020-02-19 14:30

Nie musisz latami oszczędzać, by spełnić swoje marzenie o nowej kuchni, czy odświeżeniu sypialni swoich dzieci, kredyt gotówkowy pozwoli ci błyskawicznie zacząć prace remontowe i cieszyć się ich wynikiem w krótkim czasie. 

Kredyt gotówkowy na remont - jaką ofertę wybrać?

Remont mieszkania lub domu może pochłonąć dużo energii, a także pieniędzy. Kupno materiałów, wynajęcie fachowców, a także wykończenie wnętrz odpowiednimi meblami i dodatkami kosztuje aktualnie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Jeśli szukasz oferty, dzięki której zyskasz środki na remont, pomożemy ci wybrać ofertę, dzięki której pieniądze znajdą się na twoim koncie bez zbędnych dokumentów i tracenia czasu na komplikowane formalności.

Nie musisz latami oszczędzać, by spełnić swoje marzenie o nowej kuchni, czy odświeżeniu sypialni swoich dzieci, kredyt gotówkowy pozwoli ci błyskawicznie zacząć prace remontowe i cieszyć się ich wynikiem w krótkim czasie. Co więcej, spłata zobowiązania wcale nie musi być kosztowna, o czym przekonasz się z naszego artykułu.

Kredyty gotówkowe - TOP5

9,36%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
3,50%
Prowizja
497,51 PLN
Rata miesięczna
9,63%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
4,00%
Prowizja
499,92 PLN
Rata miesięczna
13,86%
RRSO
8,00%
Oprocentowanie
10,00%
Prowizja
537,08 PLN
Rata miesięczna
10,58%
RRSO
7,76%
Oprocentowanie
4,57%
Prowizja
508,22 PLN
Rata miesięczna
12,01%
RRSO
8,31%
Oprocentowanie
6,03%
Prowizja
520,79 PLN
Rata miesięczna

Kredyt gotówkowy - pieniądze na dowolny cel

Jak już pewnie dobrze wiesz, kredyt gotówkowy możesz wydać na całkowicie dowolny cel. Dzięki temu zadłużenie zdobyło ogromną popularność i wielu klientów tradycyjnych banków wybiera właśnie to rozwiązanie finansowe, szukając pomocy w postaci dodatkowych pieniędzy. Kredyt możesz wykorzystać, dokładnie tak jak tego chcesz, nie informując banku o swoich planach. Kupno samochodu, remont mieszkania, wycieczka czy nowy telewizor, z pomocą kredytu gotówkowego wszystko jest w zasięgu twojej ręki. Elastyczność oferty jest niewątpliwie jednym z największych atutów usługi, kredytobiorca może bowiem samodzielnie zdecydować, na jaki cel chcesz przeznaczyć pieniądze i nie martwić się żadnymi formalnościami.

Myśląc o remoncie mieszkania, planujesz czy skorzystać z kredytu hipotecznego, czy kredytu gotówkowego? Jeśli zależy ci na czasie, swobodzie decyzji i łatwym wnioskowaniu o kredyt, to kredyt gotówkowy jest usługą, która spełni wszystkie twoje oczekiwania.

Szybki dostęp do pieniędzy

Kredyt gotówkowy może zasilić twoje konto osobiste nawet w ciągu jednego dnia. To oferta bankowa, która gwarantuje najszybszy dostęp do pieniędzy. Dzięki temu, że bank może błyskawicznie wydać decyzję kredytową, kredyt gotówkowy często porównywany jest do chwilówki w parabanku. Jednak obie oferty znacznie różnią się między sobą, a pożyczka na 60 dni może nie tylko nie zapewnić wystarczającej ilości pieniędzy, ale także oferować zbyt krótki termin spłaty.

Po wypełnieniu wniosku o kredyt bank skontaktuje się z tobą w ciągu nawet kilkunastu minut i po krótkiej rozmowie, w tracie której zostaną ustalone szczegóły m.in. związane z twoją zdolnością kredytową, możliwe będzie otrzymanie wstępnej oferty banku. Jeśli dostarczysz wszystkie dokumenty, które będą konieczne do zawarcia umowy, do jej podpisania może dojść nawet tego samego dnia, a pieniądze znajdą się na twoim koncie w ciągu kilku godzin od złożenia podpisu.

Na kredyt w 15 minut mogą natomiast liczyć osoby, które zdecydują się skorzystać z oferty banku, który prowadzi ich rachunek bankowy. Instytucja często umożliwia skorzystanie z kredytu online, tuż po zalogowaniu się do swojej bankowości elektronicznej. Pamiętaj jednak, że koszt takiego zadłużenia warto porównać z innymi ofertami dostępnymi na rynku.

Mniej formalności

Kredyt gotówkowy przewiduje dużo mniej formalności niż kredyt hipoteczny, czy kredyt konsolidacyjny. To oferta, która wyróżnia się pod tym względem, zyskując dla banku grono nowych klientów, którzy nie są zainteresowani usługami, które przez dłuższy czas wymagają dostarczania wielu dokumentów i oczekiwania na decyzję banku.

Kredyt na dowolny cel wymaga zaledwie kilku dokumentów, które pozwolą ci zdobyć pieniądze, których tak bardzo potrzebujesz. Czego wymagać będzie od ciebie instytucja finansowa? Poniżej lista wszystkich dokumentów:

Jak możesz się przekonać, bank nie wymaga wiele od przyszłego kredytobiorcy. Dzięki temu cały proces związany z udzieleniem zadłużenia jest dużo krótszy i pozwala cieszyć się szybką wypłatą pieniędzy, co zostało już omówione w tym artykule. Warto jednak pamiętać, że kredyt na dowolny cel wymaga tylko kilku podstawowych formalności, które nie wymagają dużego zaangażowania i są dostępne dla każdego potencjalnego klienta banku.

Sprawdź najlepsze oferty w rankingu

Wybór kredytu gotówkowego na remont mieszkania powinien być oparty analizą usług, które możesz naleźć na rynku. Ilość ofert może cię zaskoczyć, aktualnie zdecydowana większość banków, które działają na polskim rynku, posiada w swojej ofercie kredyt gotówkowy. Oznacza to, że przyszły kredytobiorca ma wiele możliwości, co przyniesie dużo zysku, jeśli poświęci czas na porównanie dostępnych usług pod względem kosztów. Nawet niewielka różnica w oprocentowaniu lub kosztach dodatkowych może przynieść znaczne oszczędności podczas spłaty pożyczki. Dlatego zachęcamy, by każdy klient banku przed wypełnieniem wniosku o kredyt skorzystał z rankingu kredytów gotówkowych i zwrócił uwagę na RRSO.

Które oferty powinny zwrócić twoją uwagę? Sprawdziliśmy dostępne usługi pod względem całkowitego kosztu zadłużenia, poniżej przedstawiamy trzy oferty, które w przypadku kredytu o wysokości 30 tysięcy złotych, rozłożonego na spłatę w trakcie 5 lat, czyli 60 miesięcy.

Kredyt gotówkowy czy pożyczka hipoteczna?

Zamierzając skorzystać z zadłużenia, możesz poważnie brać pod uwagę kredyt gotówkowy lub pożyczkę hipoteczną. To dwie oferty, które umożliwią ci sfinansowanie dowolnego celu, w tym urządzenie mieszkania czy domu. Choć pożyczka hipoteczna często mylona jest z kredytem na mieszkanie, to oferta, która zapewnia środki na całkowicie dowolny cel. Warunkiem oferty jest jednak zabezpieczenie jej hipoteką, podobnie, jak w przypadku kredytu na kupno nieruchomości. Klient, który posada własnościowe mieszkanie lub dom, może zatem skorzystać z tego rozwiązania, wnioskując o pieniądze, które nie przekroczą wartości hipoteki. Pożyczka hipoteczna może dzięki temu zapewnić bardzo dobre warunki i niższy koszt zadłużenia. Jednak wybór pożyczki hipotecznej będzie wiązał się z tym, że kredytobiorca zobowiązany będzie dostarczyć więcej dokumentów do banku, a sama pożyczka nie będzie tak szybko dostępna na rachunku klienta.

Twój wybór powinien zatem być dobrze przemyślany, zastanów się, czego oczekujesz i jakie warunki będą dla ciebie korzystniejsze.

Czy kredyt gotówkowy na remont się opłaca?

Martwisz się tym, że koszt kredytu gotówkowego będzie wysoki, a remont sfinansowany z pomocą zadłużenia się nie opłaca? Dobry wybór oferty pozwoli zaoszczędzić ci nawet kilkaset złotych, o czym możesz przekonać się, korzystając z kalkulatora kredytowego. Twój wybór będzie miał zatem ogromne znaczenie na to, czy zawarta umowa będzie atrakcyjna dla twojego portfela.

Ze względu na niskie stopy procentowe NBP, aktualne oprocentowanie wszystkich kredytów jest bardzo korzystne. Nie musisz zatem liczyć na promocyjny kredyt, by cieszyć się niewielkimi opłatami. Jednak zanim podpiszesz umowę z bankiem, zwróć uwagę na opłaty okołokredytowe i całkowity koszt zadłużenia.

Kredyt gotówkowy online

Nie czekaj z realizacją swoich planów. Remont twojego mieszkania jest na wyciągnięcie dłoni. Jeśli spełniasz wszystkie wymagania banku, masz odpowiednią zdolność kredytową, dobrą historię wcześniejszych zobowiązań, możesz nawet bez wychodzenia z domu ubiegać się o kredyt online. To świetna okazja do tego, by poznać przynajmniej kilka ofert i zastanowić się, którą z nich wybrać. Nie musisz podpisywać umowy z bankiem, ale świadomość tego, jak wyglądają warunki zadłużenia, z pewnością pomogą ci podjąć najlepszą decyzję, nawet jeśli pieniędzy będziesz potrzebować dopiero za kilka miesięcy.

Z naszą pomocą wybór kredytu nie będzie już tak trudny, a ty mimo ogromnej konkurencji banków znjadziesz usługę, która zapewni ci raty, które łatwo będzie ci spłacać i cieszyć się gotówką, którą przeznaczysz na wyznaczony sobie cel.

Czy wnioskowanie o kredyt gotówkowy online jest bezpieczne? Na naszej stronie znajdziesz wnioski, które w pełni chronią twoje dane. Sam wniosek trafi wyłącznie do tych banków, które cię interesują. Nie ponosisz zatem żadnego ryzyka, a możesz zaoszczędzić czas i pieniądze.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!