Kredyt hipoteczny Alior Bank - czym wyróżnia się kredyt Megahipoteka?

Opublikowano: 06.05.2021 15:26
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 3

Wybierając kredyt na mieszkanie, zwróć uwagę na kredyt hipoteczny Alior Banku. Sprawdź ten kredyt hipoteczny online i przekonaj się, czy to oferta, która spełnia twoje wymagania pod względem tego, jak wygląda oprocentowanie kredytu hipotecznego.

Wybór kredytu hipotecznego nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Jako klient banku musisz bowiem pamiętać, że to rodzaj kredytu, który zwiąże Cię umową z bankiem na długie lata. Warto zatem poświęcić czas i dokonać dokładnej analizy ofert, chcąc ustrzec się np. przed dodatkowymi opłatami, czy niekorzystnymi rozwiązaniami związanymi ze spłatą zadłużenia.

Kredyt hipoteczny to oferta wyróżniająca się doskonałymi warunkami finansowymi, z naszą pomocą bez wychodzenia z domu porównasz najciekawsze oferty banków i dowiesz się wszystkiego, co może mieć wpływ na twoją decyzję i wysłanie wniosku o kredyt.

Co do zaoferowania w ramach kredytu hipotecznego ma Alior Bank? Czy kredyt hipoteczny w Alior Banku gwarantuje korzystne warunki zobowiązania i warto brać tę ofertę pod uwagę, decydując się na kredyt na mieszkanie?

Kredyt hipoteczny Alior - analiza oferty

Megahipoteka to kredyt hipoteczny, który aktualnie znajdziemy w ofercie Alior Banku. Zobowiązanie mimo dużej konkurencji znajduje się na wysokiej pozycji w naszym rankingu kredytów hipotecznych, dlatego warto dowiedzieć się o niej czegoś więcej i przekonać się, czy nie jest to oferta dla Ciebie.

Kredyt hipoteczny Alior Banku wyróżnia się dzięki temu, że klient może liczyć na kredyt hipoteczny w złotówkach, ale także zagranicznej walucie. Kredyt hipoteczny w euro i dolarach jest jednak dostępny wyłącznie dla osób, które zarabiają w tych walutach. Marża kredytu hipotecznego w przypadku Megahipoteki to zaledwie 2,19%, dzięki czemu klient wnioskujący o kredyt może mieć pewność, że usługa nie będzie wiązała się z licznymi opłatami pozadsetkowymi. Alior Bank oferuje także kredytobiorcom możliwość zawieszenia spłaty nawet do 6 miesięcy w ciągu roku, co łącznie pozwala odłożyć spłatę kredytu na 5 lat.

Chcesz dowiedzieć się, ile wynosi przykładowa rata Megahipoteki? Koniecznie skorzystaj z naszego rankingu kredytów hipotecznych i wskaż kwotę zadłużenia, jakiego potrzebujesz, a także określ, jak długo chcesz spłacać zawartą umowę.

Kalkulator kredytu hipotecznego - szybkie porównanie kredytów

Kalkulator kredytu hipotecznego oraz ranking kredytów hipotecznych to proste narzędzia, dzięki którym bezpiecznie, bez wychodzenia z domu, w wolnym czasie, porównasz dostępne zadłużenia, które umożliwiają kupno mieszkania, działki, lokalu użytkowego, budowę domu, czy wykończenie nieruchomości. Decydując się na kredyt musisz mieć jednak świadomość, że oferta banku powinna zostać maksymalnie dostosowana do twoich oczekiwań oraz potrzeb. Porównanie z pomocą kalkulatora, pomoże ci błyskawicznie ocenić przykładową ratę kredytu, a także sprawdzić, czy oferta innych banków nie okaże się dla Ciebie atrakcyjniejsza finansowo. Korzystając z kalkulatora możesz swobodnie wybrać jedną z ofert z naszego rankingu, lub samodzielnie wypełnić pola związane bezpośrednio z warunkami umowy, czyli podać kwotę kredytu, okres spłaty, rodzaj rat, oprocentowanie zobowiązania a także prowizję banku.

Kredyt hipoteczny kontra koronawirus

Z powodu pandemii wiele osób zrezygnowało w ostatnim roku ze złożenia wniosku o kredyt na mieszkanie, mimo wcześniejszych planów kupna nieruchomości. Koronawirus okazał się ogromną przeszkodą, szczególnie w przypadku klientów, którzy chcieli skorzystać z możliwości ubezpieczenia niskiego wkładu własnego i zawarcia umowy z 10% wkładem własnym. Po wielu miesiącach banki przywróciły do swojej oferty zadłużenia z taką opcją, choć warto pamiętać, że w tej chwili wciąż największe szanse na zawarcie umowy kredytowej mają osoby, które mają bardzo wysoką zdolność kredytową, gotowe są na wpłatę wyższego wkładu własnego, a także mają stabilizację zawodową oraz doskonałą historię wcześniejszych zobowiązań.

Czy to odpowiedni moment na złożenie wniosku o kredyt hipoteczny w Alior Banku lub innej instytucji? Jeśli spełniasz wszystkie warunki stawiane przyszłemu kredytobiorcy to świetna okazja, by skorzystać z rekordowo niskich stóp procentowych NBP i niższej stawki WIBOR.

Pamiętaj, że kredyt hipoteczny to zadłużenie na lata, może być to jednak doskonała inwestycja twoich pieniędzy i gwarancja, że środki, które wykorzystasz na spłatę kredytu, nie stracą na wartości z powodu inflacji, dzięki temu, że rynek nieruchomości jest bardzo stabilny, nawet w sytuacji kryzysu gospodarczego.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Mieszkanie bez wkładu własnego - jakie zmiany wprowadza Nowy Ład?
Kredyty hipoteczne 25.05.2021

Mieszkanie bez wkładu własnego - jakie zmiany wprowadza Nowy Ład?

Mieszkanie bez wkładu własnego? To możliwe! A to wszystko za sprawą Nowego Ładu, czyli rządowego programu, który ma wspomóc młodych Polaków w zaciągania kredytów hipotecznych. Liczyć mogą oni nie tylko na gwarancję wkładu własnego, ale i dopłatę do kredytu za drugie i każde kolejne dziecko. Czy program “Mieszkanie bez wkładu własnego” okaże się korzystny? A może tkwią w nim pewne haczyki? Sprawdzamy! 

Zobacz więcej
Podatek katastralny w Polsce? Czym jest podatek katastralny i co musisz o nim wiedzieć?
Kredyty hipoteczne 27.04.2021

Podatek katastralny w Polsce? Czym jest podatek katastralny i co musisz o nim wiedzieć?

Podatek katastralny to rodzaj podatku od nieruchomości, który z powodzeniem funkcjonuje już w wielu krajach. W Polsce opłata, którą ponoszą właściciele mieszkań lub domów naliczana jest na nieco innych zasadach, chociaż wiele mówi się o tym, że podatek katastralny zacznie obowiązywać również u nas. Jak miałby wyglądać? Sprawdźmy, czym jest podatek katastralny i na jakich zasadach obowiązuje.

Zobacz więcej
Jak szybko otrzymasz kredyt hipoteczny?
Kredyty hipoteczne 22.04.2021

Jak szybko otrzymasz kredyt hipoteczny?

Ile czasu będzie potrzebować bank, zanim otrzymasz zgodę na kredyt hipoteczny? Kredyt na mieszkanie wymaga więcej cierpliwości niż kredyt na dowolny cel. Przekonaj się, ile czekać będziesz na podpisanie umowy kredytowej po wysłaniu wniosku o kredyt.

Zobacz więcej
PKO Bank Polski kredyt hipoteczny 2021 - analiza oferty
Kredyty hipoteczne 16.04.2021

PKO Bank Polski kredyt hipoteczny 2021 - analiza oferty

Kredyt własny kąt hipoteczny w PKO Banku Polskim cieszy się dużym powodzeniem, czy warto z tej oferty skorzystać? Sprawdź, co do zaoferowania w ramach kredytu hipotecznego ma dla swoich klientów PKO Bank Polski.

Zobacz więcej
Kredyt hipoteczny - wyższa zdolność kredytowa pomoże ci podpisać umowę
Kredyty hipoteczne 09.04.2021

Kredyt hipoteczny - wyższa zdolność kredytowa pomoże ci podpisać umowę

Czy masz szansę wpłynąć na to, jak bank oceni twoją zdolność kredytową? Przekonaj się, że bez wysiłku możesz sprawić, że scoring BIK będzie dla ciebie korzystniejszy, a bank będzie w stanie przedstawić ci atrakcyjną ofertę kredytu hipotecznego.

Zobacz więcej
Czy wakacje kredytowe będą miały wpływ na Twój raport w BIK?
Kredyty gotówkowe 02.04.2021

Czy wakacje kredytowe będą miały wpływ na Twój raport w BIK?

Czy korzystając z wakacji kredytowych, musisz obawiać się problemów z BIK? Czy wakacje kredytowe będą miały w przyszłości znaczenie dla twojej historii kredytowej, jeśli złożysz wniosek o kredyt gotówkowy lub hipoteczny? 

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj