Kredyt hipoteczny Alior Bank - czym wyróżnia się kredyt Megahipoteka?

Opublikowano: 2021-05-06 15:26
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 8

Wybierając kredyt na mieszkanie, zwróć uwagę na kredyt hipoteczny Alior Banku. Sprawdź ten kredyt hipoteczny online i przekonaj się, czy to oferta, która spełnia twoje wymagania pod względem tego, jak wygląda oprocentowanie kredytu hipotecznego.

Wybór kredytu hipotecznego nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Jako klient banku musisz bowiem pamiętać, że to rodzaj kredytu, który zwiąże Cię umową z bankiem na długie lata. Warto zatem poświęcić czas i dokonać dokładnej analizy ofert, chcąc ustrzec się np. przed dodatkowymi opłatami, czy niekorzystnymi rozwiązaniami związanymi ze spłatą zadłużenia.

Kredyt hipoteczny to oferta wyróżniająca się doskonałymi warunkami finansowymi, z naszą pomocą bez wychodzenia z domu porównasz najciekawsze oferty banków i dowiesz się wszystkiego, co może mieć wpływ na twoją decyzję i wysłanie wniosku o kredyt.

Co do zaoferowania w ramach kredytu hipotecznego ma Alior Bank? Czy kredyt hipoteczny w Alior Banku gwarantuje korzystne warunki zobowiązania i warto brać tę ofertę pod uwagę, decydując się na kredyt na mieszkanie?

Kredyt hipoteczny Alior - analiza oferty

Megahipoteka to kredyt hipoteczny, który aktualnie znajdziemy w ofercie Alior Banku. Zobowiązanie mimo dużej konkurencji znajduje się na wysokiej pozycji w naszym rankingu kredytów hipotecznych, dlatego warto dowiedzieć się o niej czegoś więcej i przekonać się, czy nie jest to oferta dla Ciebie.

Kredyt hipoteczny Alior Banku wyróżnia się dzięki temu, że klient może liczyć na kredyt hipoteczny w złotówkach, ale także zagranicznej walucie. Kredyt hipoteczny w euro i dolarach jest jednak dostępny wyłącznie dla osób, które zarabiają w tych walutach. Marża kredytu hipotecznego w przypadku Megahipoteki to zaledwie 2,19%, dzięki czemu klient wnioskujący o kredyt może mieć pewność, że usługa nie będzie wiązała się z licznymi opłatami pozadsetkowymi. Alior Bank oferuje także kredytobiorcom możliwość zawieszenia spłaty nawet do 6 miesięcy w ciągu roku, co łącznie pozwala odłożyć spłatę kredytu na 5 lat.

Chcesz dowiedzieć się, ile wynosi przykładowa rata Megahipoteki? Koniecznie skorzystaj z naszego rankingu kredytów hipotecznych i wskaż kwotę zadłużenia, jakiego potrzebujesz, a także określ, jak długo chcesz spłacać zawartą umowę.

Kalkulator kredytu hipotecznego - szybkie porównanie kredytów

Kalkulator kredytu hipotecznego oraz ranking kredytów hipotecznych to proste narzędzia, dzięki którym bezpiecznie, bez wychodzenia z domu, w wolnym czasie, porównasz dostępne zadłużenia, które umożliwiają kupno mieszkania, działki, lokalu użytkowego, budowę domu, czy wykończenie nieruchomości. Decydując się na kredyt musisz mieć jednak świadomość, że oferta banku powinna zostać maksymalnie dostosowana do twoich oczekiwań oraz potrzeb. Porównanie z pomocą kalkulatora, pomoże ci błyskawicznie ocenić przykładową ratę kredytu, a także sprawdzić, czy oferta innych banków nie okaże się dla Ciebie atrakcyjniejsza finansowo. Korzystając z kalkulatora możesz swobodnie wybrać jedną z ofert z naszego rankingu, lub samodzielnie wypełnić pola związane bezpośrednio z warunkami umowy, czyli podać kwotę kredytu, okres spłaty, rodzaj rat, oprocentowanie zobowiązania a także prowizję banku.

Kredyt hipoteczny kontra koronawirus

Z powodu pandemii wiele osób zrezygnowało w ostatnim roku ze złożenia wniosku o kredyt na mieszkanie, mimo wcześniejszych planów kupna nieruchomości. Koronawirus okazał się ogromną przeszkodą, szczególnie w przypadku klientów, którzy chcieli skorzystać z możliwości ubezpieczenia niskiego wkładu własnego i zawarcia umowy z 10% wkładem własnym. Po wielu miesiącach banki przywróciły do swojej oferty zadłużenia z taką opcją, choć warto pamiętać, że w tej chwili wciąż największe szanse na zawarcie umowy kredytowej mają osoby, które mają bardzo wysoką zdolność kredytową, gotowe są na wpłatę wyższego wkładu własnego, a także mają stabilizację zawodową oraz doskonałą historię wcześniejszych zobowiązań.

Czy to odpowiedni moment na złożenie wniosku o kredyt hipoteczny w Alior Banku lub innej instytucji? Jeśli spełniasz wszystkie warunki stawiane przyszłemu kredytobiorcy to świetna okazja, by skorzystać z rekordowo niskich stóp procentowych NBP i niższej stawki WIBOR.

Pamiętaj, że kredyt hipoteczny to zadłużenie na lata, może być to jednak doskonała inwestycja twoich pieniędzy i gwarancja, że środki, które wykorzystasz na spłatę kredytu, nie stracą na wartości z powodu inflacji, dzięki temu, że rynek nieruchomości jest bardzo stabilny, nawet w sytuacji kryzysu gospodarczego.

Powiązane artykuły

Mieszkanie bez wkładu własnego - jakie zmiany wprowadza Nowy Ład?
Kredyty hipoteczne 17.09.2021

Mieszkanie bez wkładu własnego - jakie zmiany wprowadza Nowy Ład?

Mieszkanie bez wkładu własnego? To możliwe! A to wszystko za sprawą Nowego Ładu, czyli rządowego programu, który ma wspomóc młodych Polaków w zaciągania kredytów hipotecznych. Liczyć mogą oni nie tylko na gwarancję wkładu własnego, ale i dopłatę do kredytu za drugie i każde kolejne dziecko. Czy program “Mieszkanie bez wkładu własnego” okaże się korzystny? A może tkwią w nim pewne haczyki? Sprawdzamy!
Zobacz więcej
Sprawdź, jak otrzymać kredyt na mieszkanie bez wkładu własnego!
Kredyty hipoteczne 16.09.2021

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego - sprawdź, jak otrzymać kredyt na mieszkanie bez wkładu własnego!

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego już wkrótce ma się pojawić w ofercie polskich banków. Będzie to nie lada gratka dla osób, które dzisiaj nie mogą zaciągnąć takiego zobowiązania ze względu na brak odłożonej gotówki. Wprowadzenie takich kredytów związane jest z programem rządowym Nowy Ład. Sprawdźmy zatem, kto będzie mógł zaciągnąć kredyt hipoteczny bez wkładu własnego na zakup mieszkania i czy skorzystanie z niego będzie się opłacać.
Zobacz więcej
Wcześniejsza spłata kredytu - hipotecznego, gotówkowego. Kalkulator
Kredyty gotówkowe 10.09.2021

Wcześniejsza spłata kredytu - hipotecznego, gotówkowego. Kalkulator

Wcześniejsza spłata kredytu to szansa na zmniejszenie całkowitych kosztów zobowiązania. Warunki spłaty nie zawsze są jednak oczywiste, a przez to niekiedy spłacenie kredytu przed terminem może się nie opłacać. Sprawdź, kiedy wcześniejsza spłata kredytu to dobre rozwiązanie i co musisz zrobić, żeby była możliwa!
Zobacz więcej
Podatek od sprzedaży mieszkania - ile wynosi podatek od sprzedaży nieruchomości? Kalkulator
Kredyty hipoteczne 06.09.2021

Podatek od sprzedaży mieszkania - ile wynosi podatek od sprzedaży nieruchomości? Kalkulator

Podatek od sprzedaży mieszkania to danina, którą należy uiścić po sprzedaży nieruchomości. Jego wysokość wynosi 19% od wartości dochodu. Są jednak pewne wyjątki, które pozwalają uniknąć tej opłaty. Kto może z nich skorzystać? Podpowiadamy, kiedy należy opłacić podatek od sprzedaży nieruchomości i kiedy można tego uniknąć.
Zobacz więcej
Kredyt po spłacie komornika - czy kredyt po spłaceniu komornika jest możliwy?
Kredyty gotówkowe 03.09.2021

Kredyt po spłacie komornika - czy kredyt po spłaceniu komornika jest możliwy?

Stało się – zwlekałeś ze spłatą zobowiązań tak długo, że sprawą zajął się komornik. To dla Ciebie zła wiadomość, bo wkrótce zamierzałeś wnioskować o nowy kredyt. I co teraz? Czy kredyt po spłacie komornika jest możliwy? Odpowiedź brzmi: tak, pytanie tylko, kiedy, bo najpierw musi minąć odpowiednio dużo czasu. Spłacony komornik a kredyt hipoteczny – sprawdź, co warto na ten temat wiedzieć!
Zobacz więcej
Kredyt na zakup ziemi - ile kosztuje kredyt na zakup ziemi rolnej?
Kredyty hipoteczne 03.09.2021

Kredyt na zakup ziemi - ile kosztuje kredyt na zakup ziemi rolnej?

Planujesz zakup ziemi, ale nie jesteś pewien w jaki sposób go sfinansować? Spieszymy z pomocą! Musisz wiedzieć, że wiele zależy od tego, czy zamierzasz nabyć ziemię rolną czy też działkę pod budowę domu jednorodzinnego. Podpowiadamy, jaki kredyt na zakup ziemi wybrać oraz jak dopełnić wymaganych formalności.
Zobacz więcej