Kredyty hipoteczne 16 min. czytania

Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim – kalkulator, opinie. Jak złożyć wniosek o kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim?

Zaktualizowano: 2021-11-19 10:04
Opublikowano: 2021-11-19 08:58
Średnia ocena: 5,67/6 Głosów: 3
Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim – kalkulator, opinie

Kredyt hipoteczny jest jednym z najważniejszych produktów, z jakich możesz skorzystać w polskich bankach po spełnieniu określonych warunków. W ING Banku Śląskim również oferowany jest kredyt hipoteczny. Sprawdź, jakie warunki ING zapewnia klientom ubiegającym się o ten produkt i spłacającym kredyt mieszkaniowy.

ING kredyt hipoteczny – najważniejsze informacje

Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim znajduje się w regularnej ofercie kredytów i pożyczek. Bank okresowo organizuje promocje na swoje kredyty, co pozwala skorzystać z niższej marży czy prowizji za przystąpienie do zobowiązania.

W ING kredyt hipoteczny przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, którzy chcą zrealizować określoną inwestycję mieszkaniową. Z pieniędzy pochodzących z kredytu hipotecznego można zrealizować plany polegające na:

 • zakupie domu lub mieszkania;
 • spłacie kredytu mieszkaniowego, który wcześniej był zaciągnięty w ING lub w innym banku;
 • remoncie i modernizacji domu lub mieszkania;
 • zakupie działki budowlanej i budowie domu.

W ING promocja na kredyt hipoteczny obowiązuje do 13 grudnia 2021 roku. Mowa tu o promocji w ofercie „Najlepiej na swoim”, w przypadku której ING odstępuje od pobierania prowizji za udzielenie zobowiązania, a jego RRSO wynosi 2,86 proc. Klient ma możliwość wyboru, czy będzie chciał skorzystać z kredytu z oprocentowaniem stałym na 5 lat czy zmiennym co 6 miesięcy, opartym na stawce referencyjnej WIBOR 6M.

W opcji promocyjnego kredytu hipotecznego „Najlepiej na swoim” możesz wybrać jeden z dwóch wariantów:

 • „Łatwy start” – by nie płacić prowizji, z marżą wynoszącą 2,19 proc.;
 • „Lekka rata” – by obniżyć wysokość rat kapitałowo-odsetkowych – wtedy prowizja wynosi 1,50 proc. za przystąpienie do zobowiązania, ale marża to tylko 1,99 proc.

RRSO wariantu „Łatwy start” wynosi 2,86 proc., a wariantu „Lekka rata” – 2,75 proc.

Ofertą specjalną w przypadku kredytu hipotecznego w ING jest również Ekokredyt hipoteczny. ING w takim przypadku nie pobiera prowizji za przystąpienie do zobowiązania i proponuje niską marżę na dom energooszczędny. Wymogiem przy zaciągnięciu Ekokredytu w ING Banku Śląskim jest to, by roczne zapotrzebowanie na energię w domu prywatnym nie przekraczało 40 kWh/m2. Kwota Ekokredytu hipotecznego wynosi od 100 000 zł wzwyż, jego RRSO 2,62 proc., a marża – 1,99 proc. w stosunku do 2,50 proc. w ofercie standardowej. Z oferty na Ekokredyt możesz skorzystać w terminie do 9 stycznia 2022 roku.

Sprawdź także: Kredyt na fotowoltaikę – gdzie starać się o najlepszy kredyt na panele fotowoltaiczne?

ING kredyt hipoteczny – kto może złożyć wniosek o kredyt?

Szanse na uzyskanie w ING kredytu mieszkaniowego będą mieli wszyscy klienci, którzy spełniają następujące warunki:

 • są pełnoletni i mają pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mają odpowiednio wysoką zdolność kredytową,
 • mają dobrą historię kredytowania w BIK-u (Biurze Informacji Kredytowej),
 • złożą odpowiedni wniosek o kredyt hipoteczny wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami.

ING kredyt hipoteczny dla klientów indywidualnych

Czy możesz liczyć na uzyskanie w ING kredytu hipotecznego w przypadku umowy na czas określony? Jak najbardziej, ale musisz złożyć do wniosku kredytowego stosowne zaświadczenia lub oświadczenia o dochodach uzyskiwanych od co najmniej 6 miesięcy. Jeśli w ostatnich 3 miesiącach przed złożeniem wniosku zmienił się Twój pracodawca, będziesz musiał ponadto dostarczyć do banku świadectwo od poprzedniego pracodawcy i aktualną umowę o pracę.

ING kredyt hipoteczny dla firm i przedsiębiorców

Kredyt hipoteczny może uzyskać również osoba fizyczna, która pozyskuje dochody z działalności gospodarczej. Jeśli zarabiasz w ten sposób, powinieneś sprawdzić, jakie dokumenty należy dostarczyć do banku, aby został Ci udzielony w ING kredyt hipoteczny. Działalność gospodarcza może być rozliczana na zasadach właściwych dla pełnej lub uproszczonej księgowości. Zwróć uwagę na fakt, że możesz otrzymać w ING kredyt hipoteczny przy ryczałcie podatkowym, ale powinieneś przedstawić przy tym ewidencję przychodów za ubiegły rok lub potwierdzenie złożonej deklaracji PIT-28.

Karta podatkowa także nie likwiduje możliwości zaciągnięcia kredytu hipotecznego przez osobę fizyczną pozyskującą dochody z takiej działalności gospodarczej.

Niezależnie od formy rozliczenia z urzędem skarbowym jako klient pozyskujący dochody z własnej firmy musisz złożyć do wniosku kredytowego:

 • formularz dla osób prowadzących działalność gospodarczą,
 • zaświadczenie z urzędu skarbowego o niezaleganiu z podatkami,
 • zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami na rzecz ZUS.

ING kredyt hipoteczny – warunki oferty

Do podstawowych parametrów standardowego kredytu hipotecznego w ING zaliczyć trzeba:

 • RRSO w wysokości od 2,62 proc.,
 • wkład własny – minimum 20 proc.,
 • minimalną kwotę kredytu – 70 000 zł,
 • okres kredytowania do 35 lat,
 • bezpłatną wcześniejszą spłatę i nadpłacanie kredytu,
 • składanie wniosku o kredyt online,
 • decyzję wydawaną bez wychodzenia klienta z domu.

ING udziela także kredytu hipotecznego z ubezpieczeniem nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych. Umowa ubezpieczenia zawarta zostanie za pośrednictwem banku. Ponadto możesz zdecydować się w ING na ubezpieczenie na życie przy kredycie hipotecznym, w Opcji Życie Plus.

Ubezpieczenie wykupione do kredytu hipotecznego pozwala na obniżenie marży kredytu hipotecznego o 0,1 punktu procentowego, a przy tym daje wsparcie klientowi w spłacie zobowiązania w niespodziewanych sytuacjach, w razie nieszczęśliwego wypadku, utraty pracy czy śmierci. ING współpracuje przy tym z dwoma sprawdzonymi towarzystwami ubezpieczeniowymi:

 • Nationale-Nederlanden,
 • Aviva.

Wspominane ubezpieczenie Opcja Życie Plus daje podstawową ochronę na wypadek śmierci kredytobiorcy, ale możesz powiększyć zakres ochrony o utratę zdrowia, pracy lub inne nieprzewidziane zdarzenia.

ING kredyt hipoteczny a wkład własny

Podobnie jak w każdym innym banku, w ING wymagany jest wkład własny. Kredyt hipoteczny z ING zostanie udzielony, jeśli wniesiesz co najmniej 20 proc. takiego wkładu, czyli jeśli mieszkanie kosztuje 300 000 zł, to wkład musi wynieść co najmniej 60 tys. zł. W przeciwnym wypadku ING nie udzieli zobowiązania. Bez wkładu własnego nie ma w praktyce możliwości, aby skorzystać z oferty kredytowania hipotecznego w ING Banku Śląskim.

Jeśli zaciągasz jednak kredyt hipoteczny w ING na budowę domu, to za wkład własny może być uznana wartość działki budowlanej lub wartość nakładów finansowych poniesionych na budowę.

Dowiedz się więcej: Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego – sprawdź, jak otrzymać kredyt na mieszkanie bez wkładu własnego!

Maksymalna kwota kredytu hipotecznego w ING Banku Śląskim

ING określa, że minimalną kwotą kredytu hipotecznego może być 70 000 zł. Górna granica wartości kredytu z zabezpieczeniem hipotecznym uzależniona jest natomiast od Twojej indywidualnej zdolności oraz od wysokości posiadanego wkładu własnego, który musi wynieść co najmniej 20 proc. wartości nieruchomości.

ING kredyt hipoteczny – maksymalny okres kredytowania

Standardowo kredyt hipoteczny w ING może być zaciągnięty na 25 lat, ale w wielu przypadkach, za zgodą banku, okres spłaty może być wydłużony nawet do 35 lat. Wszystko zależy od tego, ile lat macie Ty lub Twoi współkredytobiorcy hipoteczni w momencie składania wniosku. Jest to jednak ustalane indywidualnie.

ING kredyt hipoteczny – wymagane dokumenty

Jeśli zamierzasz ubiegać się w ING o kredyt hipoteczny, dokumenty wymagane w takim przypadku będą inne w zależności od tego, z jakiego źródła pozyskujesz dochody. Musisz z pewnością złożyć:

 • dokumenty ogólne, czyli wniosek o kredyt hipoteczny, wypełnić wzór danych wnioskodawców o kredyt hipoteczny oraz złożyć dokument ze zdjęciem dla potwierdzenia Twojej tożsamości;
 • dokumenty dotyczące nieruchomości – w zależności od celu kredytowania ich lista może być odmienna;
 • dokumenty do weryfikacji zdolności kredytowej – ich wykaz uzależniony jest od Twojego źródła dochodu;
 • wycenę nieruchomości – operat szacunkowy wykonany przez rzeczoznawcę.

Jeśli jesteś pracownikiem etatowym, musisz do wniosku o kredyt hipoteczny dołączyć zaświadczenie o zarobkach. W stronie ING znajduje się wzór takiego dokumentu. Bank  wymaga zaświadczenia o zarobkach do kredytu hipotecznego w przypadku pozyskiwania dochodów z umowy o pracę, mianowania, powołania, wyboru i stosunku służbowego. Natomiast wystarczy oświadczenie o dochodach, jeśli masz konto w ING, na które od co najmniej 6 miesięcy wpływa Twoje wynagrodzenie od tego samego pracodawcy. W przeciwnym wypadku musisz mieć zaświadczenie o źródle i wysokości miesięcznych dochodów, potwierdzenie wpływu wynagrodzenia i jego wysokości za ostatnie 3 miesiące oraz zaświadczenie z ZUS-u o wysokości wypłacanego świadczenia, jeśli korzystasz z wypłat zasiłku macierzyńskiego, rodzicielskiego lub chorobowego.

ING kredyt hipoteczny – ocena zdolności kredytowej

Podobnie jak w każdym innym banku, w ING kredyt hipoteczny udzielany jest wyłącznie tym klientom, którzy mają wystarczająco wysoką zdolność. Przy jej wyliczaniu analitycy banku biorą pod uwagę wysokość Twoich dochodów z akceptowalnych źródeł oraz wysokość ponoszonych zobowiązań czy kosztów życia. Zdolność kredytowa definiowana jest jako dochód, który pozwala na swobodną spłatę rat kapitałowo-odsetkowych wraz z innymi opłatami.

Przy szacowaniu zdolności kredytowej ING Bank bierze pod uwagę:

 • wysokość dochodów netto;
 • wysokość miesięcznych, stałych zobowiązań;
 • wysokość miesięcznych rat spłacanych kredytów lub pożyczek;
 • liczbę osób w gospodarstwie domowym pozostających na utrzymaniu wnioskodawcy.

Nie bez znaczenia jest to, jak kształtuje się historia kredytowania wnioskującego w BIK-u.

Chcesz dowiedzieć się, czy Twoja zdolność kredytowa jest odpowiednio wysoka, aby uzyskać kredyt hipoteczny? Skorzystaj z kalkulatora zdolności kredytowej kredytu hipotecznego w ING. Dzięki niemu ocenisz, jakie masz szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji.

Ile kosztuje kredyt hipoteczny w ING?

Z pewnością kryterium wyboru oferty kredytowej dla Ciebie i innych potencjalnych kredytobiorców hipotecznych jest wysokość kosztów związanych z zobowiązaniem na mieszkanie. ING, podobnie jak inne banki, udziela kredytów oprocentowanych według ustalonej stopy referencyjnej, np. WIBOR(R) 6M, oraz marży bankowej. W niektórych przypadkach gotowy jest do odstąpienia od pobierania prowizji, dzięki czemu możesz zaoszczędzić w pierwszym etapie kredytowania zakupu domu lub mieszkania bądź przy realizacji innych celów mieszkaniowych.

To może Cię zainteresować: Stopy procentowe NBP − czym są? Jak wyższe stopy procentowe wpływają na koszt kredytu?

ING kredyt hipoteczny – oprocentowanie

Możesz skorzystać z jednej z dwóch opcji w ING na kredyt hipoteczny: ze stałym oprocentowaniem lub ze zmiennym.

Oprocentowanie zmienne kredytu hipotecznego składa się ze wskaźnika referencyjnego WIBOR(R) 6M oraz marży bankowej. Marża banku może ulec zmianie na szczególnych warunkach związanych z dobrowolnym skorzystaniem przez Ciebie z dodatkowych produktów czy usług, np. z ubezpieczenia. Natomiast jeśli chodzi o częstotliwość zmian wysokości oprocentowania zmiennego, to bank aktualizuje je co 6 miesięcy o aktualną wartość WIBOR(R) 6M z danego dnia.

Kredyt hipoteczny z oprocentowaniem stałym polega na tym, że przez pierwsze 60 miesięcy (5 lat) od jego uruchomienia będzie on oprocentowany według stałej stopy procentowej. Po tym okresie, jeśli w dalszym ciągu będziesz spłacać kredyt hipoteczny w ING, możesz skorzystać z nowej, ustalonej stałej stopy procentowej lub oprocentowania zmiennego.

ING kredyt hipoteczny – prowizja

Na podstawie stopy oprocentowania ING Bank Śląski wylicza wysokość odsetek, jakie spłacasz w każdej racie miesięcznej. Nie są to jednak jedyne koszty, jakie ponosisz z tego tytułu. Musisz liczyć się również z koniecznością uiszczenia prowizji. Standardowo wynosi ona 1,9 proc. udzielonej kwoty kredytu, w ING obowiązują jednak promocyjne oferty na kredyty hipoteczne bez prowizji.

ING kredyt hipoteczny – marża

Marża kredytowa jest wynagrodzeniem banku z tytułu udzielenia kredytu hipotecznego klientowi. W dwóch opcjach promocyjnego kredytu „Najlepiej na swoim” wynosi ona:

 • „Łatwy start” – marża 2,19 proc.,
 • „Lekka rata” – marża 1,99 proc.

ING kredyt hipoteczny – kalkulator

Na stronie poświęconej kredytowi hipotecznemu w ING dostępny jest prosty w użyciu kalkulator online. W ING kalkulator kredytu hipotecznego pozwala na oszacowanie wysokości potencjalnej raty kredytu do spłaty. Na stronie internetowej ING można skorzystać także z kalkulatora ING dotyczącego zdolności.

Kalkulator raty kredytowej podaje kalkulację raty na podstawie odpowiedzi na kilka pytań:

 • Jaka jest cena nieruchomości?
 • Jakiej kwoty kredytu potrzebujesz?
 • Jaki masz wkład własny?
 • Ile lat chcesz spłacać kredyt?

Kalkulacja podawana jest dla wariantów ze stałym oprocentowaniem lub oprocentowaniem zmiennym przypisanymi do kredytu hipotecznego.

Natomiast kalkulator zdolności kredytowej wykorzystuje taki zestaw informacji:

 • liczba kredytobiorców hipotecznych,
 • rok urodzenia najstarszego kredytobiorcy,
 • liczba osób na utrzymaniu kredytobiorcy,
 • suma dochodów na rękę,
 • suma miesięcznych rat spłacanych dotychczas,
 • suma limitów w koncie i na kartach kredytowych.

Wynikiem jest w takim przypadku maksymalna kwota kredytu, jaką możesz zaciągnąć. Pamiętaj, że taka kalkulacja jest szacunkowa i nie jest wcale gwarancją udzielenia zobowiązania.

ING kredyt hipoteczny – wniosek. Jak go wypełnić i gdzie złożyć?

Na stronie ING wniosek o kredyt hipoteczny znajduje się w sekcji dokumentów do pobrania. Po wczytaniu pliku PDF zobaczysz, jak wygląda cały wniosek i jakie dane trzeba w nim wpisać. Jeśli miałbyś jakiekolwiek pytania w tym zakresie, możesz skorzystać z infolinii ING o kredycie hipotecznym.

We wniosku o kredyt hipoteczny z ING podajesz:

 • dane wnioskodawców;
 • przeznaczenie środków – cel kredytowania wraz z oznaczeniem, czy zaciągasz kredyt hipoteczny, budowlano-hipoteczny czy też pożyczkę hipoteczną;
 • opis nieruchomości przedmiotu kredytowania i zabezpieczenia;
 • rozliczenie inwestycji, wraz ze wskazaniem wkładu własnego;
 • metodę spłaty rat – raty równe lub malejące;
 • rodzaj oprocentowania – stałe lub zmienne;
 • warianty cenowe – oferta specjalna lub standardowa;
 • pozostałe parametry kredytu hipotecznego;
 • oświadczenie związane z wnioskiem o zawarcie umowy;
 • oświadczenie dotyczące ryzyka związanego z zaciąganym zobowiązaniem;
 • oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych w celu rozpatrzenia wniosku;
 • oświadczenie dotyczące wyceny nieruchomości;
 • oświadczenie związane z udzieleniem kredytu przeznaczonego na spłatę zobowiązania zabezpieczonego hipoteką na nieruchomości;
 • oświadczenie związane ze zgodą na przetwarzanie danych o kredycie po wygaśnięciu zobowiązania;
 • pozostałe oświadczenia.

Do wniosku dołączasz wszystkie wymagane dokumenty wraz z wyceną nieruchomości przez rzeczoznawcę, możesz też w tym zakresie skorzystać z wyceny dokonywanej przez ING. Wniosek możesz wygodnie złożyć po kontakcie ze specjalistą banku, a następnie wysłać dokumenty online. ING poinformuje Cię o decyzji kredytowej na bieżąco – telefonicznie lub przez internet. Do oddziału zgłosić się możesz zaledwie raz, aby ostatecznie podpisać ustaloną umowę.

ING kredyt hipoteczny – ile trzeba czekać na decyzję banku?

Na podstawie dostarczonych do ING Banku Śląskiego dokumentów oceniona zostanie Twoja zdolność. Musi być ona odpowiednio wysoka, abyś mógł uzyskać w ING kredyt hipoteczny. Czas oczekiwania na wydanie decyzji jest różny, w zależności od liczby procedowanych wniosków i tego, czy złożyłeś takie podanie ze wszystkimi wymaganymi dokumentami dla otrzymania w ING Kredytu hipotecznego. Kontakt z Tobą zostanie nawiązany przez bank w momencie, gdy znana już będzie decyzja lub gdy instytucja bankowa poprosi Cię o uzupełnienie dokumentów i danych we wniosku o kredyt hipoteczny. Procedura nie powinna trwać dłużej niż 21 dni od chwili złożenia kompletnego wniosku, co zostało przewidziane przepisami ustawy o kredycie hipotecznym.

Na ogół wstępna decyzja kredytowa jest wydawana znacznie szybciej, w ciągu 14 dni od złożenia wniosku.

Koniecznie sprawdź: Ile się czeka na kredyt hipoteczny i gotówkowy? Jak długo trzeba czekać na wypłatę pieniędzy w bankach?

ING kredyt hipoteczny – na co uważać przy zaciąganiu kredytu?

Jeśli zamierzasz korzystać z kredytu hipotecznego, zawsze sprawdzaj, czy masz wystarczająco wysoką zdolność kredytową, aby go zaciągnąć. Jeśli wstępne kalkulacje mówią, że Twoje szanse na zobowiązanie są niewielkie, postaraj się poprawić swoją sytuację finansową i zwiększyć zdolność kredytową. Być może dobrym pomysłem będzie zaciągnięcie np. kredytu ratalnego i jego terminowe spłacenie, co pozwoli na zbudowanie pozytywnej historii w BIK-u.

Prócz tego zawsze miej na uwadze to, ile tak naprawdę kosztuje zobowiązanie. Przy kredycie hipotecznym w odpowiednich standardowych lub promocyjnych wariantach ING Bank Śląski podaje wysokość RRSO – rocznej rzeczywistej stopy oprocentowania, obrazującej wszystkie koszty, jakie będziesz musiał ponieść w związku ze swoim kredytem.

Zainteresuj się również, jak wygląda w ING przy kredycie hipotecznym wcześniejsza spłata zobowiązania. Bank ten stosuje się do wytycznych z zakresu ustawy o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami finansowymi i agentami. Dlatego możesz w tym banku nadpłacać kredyt hipoteczny lub spłacić go w całości przed terminem. Dla umów zawieranych po 22.07.2017 ING nie pobiera prowizji za wcześniejszą spłatę. 

Przyszły, potencjalny kredytobiorca w ING przy kredycie hipotecznym powinien wiedzieć, że możliwe jest zawieszenie spłaty rat takiego kredytu. Karencja uruchamiana jest na wniosek klienta.

ING kredyt hipoteczny – opinie. Czy warto wziąć kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim?

Czy warto sięgnąć po kredyt hipoteczny w ING? Opinie dotyczące oferty tego banku na kredyty mieszkaniowe są generalnie bardzo dobre. Możliwość skorzystania z promocyjnych propozycji jest dodatkowym atutem oferty w ING na kredyt hipoteczny. Opinie w 2021 roku są takie, że bank ten udziela kredytów ze standardowym wkładem własnym, pozwala na zaciągnięcie kredytu w promocyjnej ofercie, nawet bez prowizji, a przy tym daje możliwość wcześniejszej darmowej spłaty.

Komentarze

Powiązane artykuły

Pożyczka hipoteczna na dowolny cel

Pożyczka hipoteczna na dowolny cel. Na czym polega i kto może się o nią starać?

...nieruchomości przez bank w przypadku braku spłaty. Z kolei kredyt gotówkowy przeznaczony jest na finansowanie dóbr konsumpcyjnych, jak...

...wymaga udokumentowania dochodów i zdolności kredytowej. Zaletą kredytu gotówkowego jest szybka decyzja kredytowa i wypłata środków. Wadą natomiast...

Zobacz więcej
13 min. czytania
Jak wziąć kredyt hipoteczny?

Jak wziąć kredyt hipoteczny krok po kroku?

...do mniej korzystnych warunków umowy kredytowej lub wydłużyć już i tak czasochłonne procedury. Dzięki poniższemu artykułowi dowiesz się, jak wziąć kredyt hipoteczny krok po kroku i czym jest kredyt hipoteczny. Przy staraniu się o kredyty hipoteczne, które zazwyczaj dotyczą znacznych sum pieniężnych, banki wymagają...

Zobacz więcej
10 min. czytania
Budowa domu a Bezpieczny Kredyt 2 proc.

Budowa domu a Bezpieczny Kredyt 2 proc.

...proc. trzeba przedstawić w banku dokumenty dochodowe, dla potwierdzenia posiadania odpowiednio wysokiej zdolności. Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt hipoteczny? Warto posłużyć się kalkulatorem zdolności, by to wyliczyć. Jeśli jest zbyt niska jak na planowaną kwotę kredytu, być może dobrym pomysłem...

Zobacz więcej
12 min. czytania
Co można odliczyć, korzystając z ulgi termomodernizacyjnej?

Czym jest ulga termomodernizacyjna i kto może z niej skorzystać?

...w takie zmiany, nawet jeśli na ten cel trzeba będzie zaciągnąć kredyt gotówkowy lub nawet kredyt hipoteczny. Warto to tym bardziej zrobić, że...

...na ten cel trzeba będzie zaciągnąć kredyt gotówkowy lub nawet kredyt hipoteczny. Warto to tym bardziej zrobić, że wiele wydatków można odliczyć...

Zobacz więcej
12 min. czytania
jak wziąć Bezpieczny kredyt 2 proc

Jak wziąć Bezpieczny Kredyt 2 proc.?

...uruchomiony 1 lipca 2023, program oferuje preferencyjny kredyt hipoteczny z oprocentowaniem 2% (plus marża banku i inne opłaty) na pierwsze...

...bezpieczny kredyt 2%? Tak samo, jak w przypadku każdego innego kredytu hipotecznego, tak i w przypadku Bezpiecznego kredytu 2%, należy złożyć...

Zobacz więcej
8 min. czytania
Kredyt hipoteczny w Alior Banku. Warunki oferty, opinie

Kredyt hipoteczny w Alior Banku. Warunki oferty, opinie

...aż kilka różnych opcji. Sprawdźmy jaki w Alior Bank otrzymamy kredyt hipoteczny i jakie opinie krążą wśród klientów banku. Jeśli szukasz...

...bankowych, wśród oferowanych przez niego produktów znajdują się kredyty hipoteczne. Alior Bank Megahipoteka czy Alior Bank Własne M w Wielkim Mieście...

Zobacz więcej
11 min. czytania