Kredyty gotówkowe 9 min. czytania

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowym – opinie, kalkulator. Warunki pożyczki gotówkowej w Citi Handlowym

Zaktualizowano: 2023-09-19 12:17
Opublikowano: 2021-12-06 08:24
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 1
Kredyt gotówkowy w Citi Handlowym – opinie, kalkulator

Potrzebujesz szybkiej pożyczki, o którą można wnioskować w aplikacji mobilnej? W takim razie bardzo możliwe, że Citi Handlowy ma ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Mobilny kredyt gotówkowy, który pojawił się niedawno w tym banku to szansa na wysoką kwotę pożyczki na atrakcyjnych warunkach. Jakie dokładnie są jej szczegóły? Przyjrzyj się z nami bliżej kredytowi gotówkowemu Citi Handlowy!

Nie masz czasu na wizytę w banku, a musisz załatać dziurę w domowym budżecie? A może po prostu wolisz załatwiać takie sprawy online? Masz taką możliwość, a to za sprawą kredytu gotówkowego Citi Handlowy. Czy warto skorzystać z tej oferty?

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowym – najważniejsze informacje

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowym to oferta skierowana do osób, które chcą zaciągnąć pożyczkę całkowicie online. Wszystkie formalności związane z przyznaniem kredytu zrealizować można przez internet. Co istotne, nie jest wymagane, aby kredytobiorca posiadał konto w tym banku. Otrzyma za to niskie oprocentowanie i niską prowizję, ale pod warunkiem, że jest nowym klientem. 

Nie ma jednak mowy o szybkiej pożyczce, którą otrzyma niemal każdy. Bank wymaga oświadczenia o zarobkach. Na jego podstawie szacuje maksymalną kwotę kredytu, a jak się okazuje, jest ona bardzo wysoka! Właśnie ten fakt wyróżnia kredyt gotówkowy online w Citi Handlowym od innych ofert mobilnych kredytów gotówkowych.

Warto sprawdzić: Symulacja kredytu na 5 lat. Ile kosztuje i gdzie złożyć wniosek o kredyt na 5 lat?

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowym – warunki oferty

Pora przejść do szczegółów. Ile dokładnie można pożyczyć i na jak długo? Jak się okazuje, kredyt gotówkowy od Citi Handlowy to szansa na otrzymanie nawet 150 000 złotych. To zatem bardzo duża kwota. Maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat.

Na uwagę zasługuje nie tylko dostępna kwota kredytu, ale i niskie oprocentowanie, które wynosi 7,49%. Za udzielenie pożyczki naliczana jest także prowizja, co jest standardem w przypadku kredytów gotówkowych. Jej wysokość to 2,90%. Dodać należy także, że jest ona pobierana za udzielenie finansowania.

Czy to korzystna oferta? Jeśli zdecydujemy się na kredyt w wysokości 10 tys. złotych i spłatę przez okres 48 miesięcy, to rata miesięczna wyniesie zaledwie 248 złotych.

Choć kredyt gotówkowy w Citi Handlowym jest dostępny całkowicie online, to istnieje kilka możliwości podpisania umowy.  Można ją podpisać bezpośrednio w banku, w obecności kuriera lub korzystając z opcji przelewu weryfikacyjnego.

Maksymalna kwota a kredyt gotówkowy w Citi Handlowym

Kredyt gotówkowy od Citi Handlowy to sposób na większe lub mniejsze wydatki. Kwota kredytu wynosi od 1000 do 150 000 zł. Jednocześnie należy zaznaczyć, że przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Nie każdy otrzyma zatem maksymalną kwotę kredytu.

Okres spłaty a kredyt gotówkowy w Citi Handlowym

Kredytobiorca może wybrać wygodny plan spłaty – od 9 do nawet 96 rat! A to oznacza, że maksymalny okres spłaty wynosi 8 lat. Co to dla Ciebie oznacza, gdy zdecydujesz się na maksymalną dostępną kwotę? Kredyt 150 tys. zł na 96 rat to rata w wysokości 2249 zł.

Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego w Citi Handlowym

Czy wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego w Citi Handlowym jest w ogóle możliwa? Jak najbardziej. Każdy może zdecydować się na wcześniejszą spłatę kredytu. Co istotne, taki krok nie pociąga za sobą żadnych dodatkowych kosztów, będzie zatem opłacalnym rozwiązaniem.

Czy warto teraz brać kredyt hipoteczny lub kredyt gotówkowy? Kiedy zdecydować się na kredyt w banku?

Kto może starać się o kredyt gotówkowy w Citi Handlowym?

O kredyt gotówkowy w Citi Handlowym może starać się osoba w wieku od 21 do 75 lat. Wniosek o pożyczkę gotówkową online jest przeznaczony zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Banku, a to oznacza, że nie trzeba posiadać konta bankowego w Citi Handlowym. Istotna będzie jednak wysokość zarobków – to na jej podstawie wyliczona zostanie zdolność kredytowa. Nie ma za to znaczenia rodzaj zatrudnienia. O kredyt gotówkowy możesz wnioskować bez względu na to czy uzyskujesz dochód z tytułu umowy o dzieło, umowy zlecenia, kontraktu zawodowego czy też emerytury. 

Zdolność kredytowa a kredyt gotówkowy w Citi Handlowym

Po złożeniu wniosku o kredyt niemal w trybie ekspresowym zweryfikowana zostanie zdolność kredytowa kredytobiorcy. Jest ona wyliczana przede wszystkim na podstawie osiąganych dochodów, ale i kwoty obecnych zobowiązań. 

Kredyt gotówkowy bez BIK w Citi Handlowym

Czy Citi Handlowy sprawdza potencjalnych kredytobiorców w bazie BIK? Podczas weryfikowania zdolności kredytowej, bank sprawdzi, czy nie posiadasz zaległości w spłacie. Osoby, które mają na swoim koncie niespłacone zadłużenia, mogą mieć trudności z uzyskaniem kredytu.

Sprawdź: Kredyt gotówkowy bez BIK − czy w ofercie banków znajduje się kredyt gotówkowy dla zadłużonych?

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowym – wymagane dokumenty

Aby móc wnioskować o pożyczkę gotówkową w Citi Handlowym należy przygotować następujące dokumenty:

Dokumenty można załączyć do wniosku o pożyczkę gotówkową online lub przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy, który zostanie podany przez doradcę podczas składania wniosku.

Ile kosztuje kredyt gotówkowy w Citi Handlowym? Kalkulator

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowym to atrakcyjne warunki cenowe, a dokładniej: oprocentowanie na poziomie 6,99%. Sam ten wskaźnik nie jest oczywiście najważniejszy, dlatego warto przyjrzeć się całkowitemu kosztowi Twojego kredytu, czyli RRSO. Ten parametr wynosi 8,58%. 

Chcesz się dowiedzieć, ile dokładnie zapłacisz za pożyczkę? Na stronie Citi Handlowy znajdziesz kalkulator kredytu gotówkowego, który pozwoli Ci poznać dokładne koszty. Poniżej na jego dostawie przygotowaliśmy kilka wariantów dla najdłuższego możliwego okresu spłaty.

Kwota kredytu

Okres spłaty

Wysokość raty

20 000 zł

96 miesięcy

300 zł

50 000 zł

96 miesięcy

750 zł

70 000 zł

96 miesięcy

1049 zł

100 000 zł

96 miesięcy

1499 zł

Oczywiście nie musisz decydować się na tak długi okres spłaty. Liczba rat jest zależna od Ciebie.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w Citi Handlowym?

Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowy określana bywa mianem pożyczki mobilnej. Co to oznacza? Otóż możesz zaciągnąć ją bez wychodzenia z domu. Dzięki wnioskowi o pożyczkę gotówkową online cały proces może zająć nawet do 30 minut. Jak to możliwe i co dokładnie on obejmuje?

Najpierw należy złożyć wniosek o kredyt gotówkowy. Można to zrobić dzięki bankowości mobilnej, co oznacza, że wystarczy uruchomić aplikację Citi Handlowy. Jeśli jesteś nowym klientem i nie masz konta w tym banku, to wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową banku i klikniesz "weź pożyczkę". Następnie zostaniesz przekierowany do wypełnienia formularza. Całość powinna zająć maksymalnie kilka minut.

Jeśli nie przekonuje Cię zaciąganie kredytu przez internet, to nie musisz zgadzać się na weryfikację online. W takim przypadku cały proces się nieco wydłuży, ponieważ konieczna będzie wizyta kuriera w Twoim domu.

Jak wypełnić wniosek o kredyt gotówkowy w Citi Handlowym?

Podstawa to wypełnienie wniosku kredytowego. We wniosku zaznacz wszystkie istotne parametry, tj. kwotę kredytu, która Cię interesuje, a także okres spłaty. Zostaniesz poproszony również o określenie wysokości Twojego dochodu i załączenie wymaganych dokumentów. Następnie wystarczy, że zatwierdzisz wniosek kredytowy, a zostanie on przekazany do analizy kredytowej. Niezbędna będzie również weryfikacja tożsamości oparta na biometrycznej analizie na podstawie tzw. Selfie. Wystarczy więc, że wykonasz szybkie zdjęcie.

Pamiętaj, aby przed wypełnieniem wniosku, skorzystać z kalkulatora kredytu gotówkowego, który dostępny jest na stronie internetowej banku. Dzięki temu łatwo określisz, na jaką wysokość kredytu możesz sobie pozwolić. Ocenisz to na podstawie wysokości miesięcznych rat.

Czy warto wziąć kredyt gotówkowy w Citi Handlowym? Opinie

Czy warto sięgnąć po kredyt gotówkowy w Citi Handlowym? Taki wybór z pewnością ma kilka plusów. Co się do nich zalicza? Będzie to m.in. możliwość złożenia wniosku całkowicie online. Nie trzeba wybierać się do banku, stać w długich kolejkach ani tracić czas na dojazd. Decyzję o podjęciu kredytu możesz na spokojnie przeanalizować w domu, sprawdzając różne parametry kredytu przy użyciu kalkulatora na stronie banku. Na plus jest także fakt, że niewymagane jest posiadanie konta w tym banku.

Opinie na temat kredytu gotówkowego w Citi Handlowy są najczęściej pozytywne z uwagi na inny aspekt, a mianowicie niskie oprocentowanie i niską prowizją. Z tych względów bez wątpienia warto przyjrzeć się bliżej tej ofercie.

A jakie są wady tego rozwiązania? Przede wszystkim preferencyjne warunki dostępne są  tylko dla nowych klientów. Stali klienci otrzymają kredyt gotówkowy na nieco gorszych warunkach. Ponadto, wymagane jest oświadczenie o zarobkach. Jednocześnie od zaciągniętego kredytu naliczana jest prowizja, co przy niektórych ofertach innych banku może nie występować.

Zastanawiasz się nad kredytem gotówkowym w Citi Handlowym? Opinie wskazują, że może to być całkiem dobry wybór.

Nie przegap:

Kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim − kalkulator, opinie. Warunki pożyczki gotówkowej w ING

Kredyt gotówkowy w Alior Banku − kalkulator, opinie. Warunki pożyczki gotówkowej w Alior Banku

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas − kalkulator, opinie

Komentarze

Powiązane artykuły

Co można odliczyć, korzystając z ulgi termomodernizacyjnej?

Czym jest ulga termomodernizacyjna i kto może z niej skorzystać?

...w takie zmiany, nawet jeśli na ten cel trzeba będzie zaciągnąć kredyt gotówkowy lub nawet kredyt hipoteczny. Warto to tym bardziej zrobić, że...

...na ten cel trzeba będzie zaciągnąć kredyt gotówkowy lub nawet kredyt hipoteczny. Warto to tym bardziej zrobić, że wiele wydatków można odliczyć...

Zobacz więcej
12 min. czytania
Najczęściej przyznawane chwilówki. Gdzie złożyć wniosek?
23.11.2023

Najczęściej przyznawane chwilówki. Gdzie złożyć wniosek?

...bardziej interesuje Cię kredyt niż chwilówka, sprawdź ranking kredytów gotówkowych, dzięki któremu dobierzesz dla siebie najlepszą, możliwą...

...nie sprawdzają BIK, a więc gdzie czeka na Ciebie gwarantowana chwilówka. Poniżej zostały wyłonione 3 firmy, które oferują pożyczkę...

Zobacz więcej
9 min. czytania
Kto i na jakich warunkach może skorzystać z kredytu preferencyjnego?

Kto i na jakich warunkach może skorzystać z kredytu preferencyjnego?

...atrakcyjnej marży czy zerowej prowizji. Kiedy ranking kredytów gotówkowych nie przynosi spodziewanych przez nas rezultatów, warto poszukać...

...preferencyjne. W końcu oferty tego typu nie są tak powszechne, jak kredyty gotówkowe, przez co rzadziej się o nich mówi. Dlatego zobaczmy, jak brzmi...

Zobacz więcej
12 min. czytania
Dofinansowanie w ramach programu czyste powietrze czy pożyczka?

Dofinansowanie w ramach programu czyste powietrze czy pożyczka czyste powietrze?

...formie dofinansowania lub dotacji na częściową spłatę kapitału kredytu gotówkowego. Warunkiem wypłaty dotacji jest jednak wcześniejsze otrzymanie z...

...dodatkowej gotówki na dowolny cel? Koniecznie sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych. [div class="tm-widget...

Zobacz więcej
15 min. czytania
Umowa na czas określony a kredyt gotówkowy

Oferta i warunki kredytu gotówkowego dla osób pracujących na podstawie umowy na czas określony

...src="https://totalmoney.pl/widgets/public/script.js"][/script] Choć kredyt gotówkowy osobie pracującej na umowę na czas określony zwykle jest...

...wydał pozytywną decyzję? Jakie dokładnie są warunki otrzymania kredytu gotówkowego? Umowa na czas określony to specyficzna forma stosunku pracy, w...

Zobacz więcej
10 min. czytania
Kredyt gotówkowy a zagraniczny dochód

Kredyt gotówkowy na dochody z zagranicy. Który bank nam go udzieli?

...hipotecznego, możesz napotkać na szereg trudności. Jak wziąć kredyt gotówkowy? W takich sytuacjach banki zwykle przyjmują znacznie bardziej...

...z niemieckim pracodawcą. Czy jest to jednak wykonalne? Uzyskanie kredytu gotówkowego w euro w Polsce przy zarobkach z Niemiec nie jest możliwe. Inaczej...

Zobacz więcej
15 min. czytania