Atrakcyjny kredyt hipoteczny w Pekao - 10% wkład własny i brak prowizji

Zaktualizowano: 30.03.2021 12:11
Opublikowano: 29.01.2021 15:24
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 7

...znajdziesz bezpłatny ranking kredytów hipotecznych. Mamy nadzieję, że......Kredyt mieszkaniowy w Pekao wyróżnia się na tle innych... ...pewność, że twój kredyt hipoteczny pozwoli ci cieszyć się niskimi ratami...

Oferta kredytów hipotecznych dostępnych w bankach w ostatnich miesiącach była bardzo jednorodna. Większość banków, chcąc zminimalizować swoje ryzyko kredytowe, decydowało się na zaostrzenie warunków związanych z wkładem własnym, wymaganym przy tego rodzaju zadłużeniach. Wyższe wymagania utrudniają uzyskanie zgody kredytowej, co odbiło się niekorzystnie w ostatnich miesiącach na sprzedaży usług finansowych.

Na rynku pojawiła się promocyjna oferta, która pozwala jednak skorzystać z kredytu hipotecznego z obniżonym wkładem własnym, jednocześnie zapewniają brak prowizji i bardzo korzystne warunki spłaty. Jeśli do tej pory przed złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny powstrzymywały cię informacje o konieczności wpłacenia wyższego wkładu własnego, to oferta dla ciebie.

Kredyt hipoteczny z możliwością ubezpieczenia niskiego wkładu własnego

Już niemal od roku sytuacja gospodarcza w Polsce wynika z trwającej epidemii koronawirusa. Wiele osób straciło źródło swoich dochodów, przedsiębiorcy muszą liczyć się z obostrzeniami wprowadzanymi przez rząd, a wiele branż od miesięcy nie może swobodnie świadczyć swoich usług, tracąc na tym ogromne pieniądze.

Banki już w pierwszej połowie 2020 roku zmieniły politykę udzielania zgód kredytowych, starając się maksymalnie ograniczyć zadłużenia związane z jakimkolwiek ryzykiem finansowym. Z tego też powodu, klienci chcący kupić nieruchomość z pomocą kredytu hipotecznego, muszą liczyć się z wymaganym dużo wyższym wkładem własnym. Choć zgodnie z prawem bankowym, o kredyt może ubiegać się osoba, która dysponuje przynajmniej 20% wkładem własnym, w ciągu ostatnich miesięcy, banki pozytywnie rozpatrywały wnioski klientów, którzy byli w stanie wpłacać od 30% do 40% wartości nieruchomości. Taka sytuacja wpłynęła znacznie na dostępność oferty, szczególnie wśród młodych osób, dla których kredyt hipoteczny jest jedynym rozwiązaniem, by móc rozpocząć nowy etap w życiu i np. zrezygnować z wynajmu mieszkania.

Jeszcze rok temu banki w swoich ofertach posiadały usługi, które gwarantowały możliwość ubezpieczenia niskiego wkładu własnego i zdobycia kredytu na mieszkanie z wkładem własnym od 10% wartości nieruchomości.

Bank Pekao oferuje promocyjny Kredyt mieszkaniowy, który pozwala skorzystać z warunków, które już od wielu miesięcy nie pojawiły się na rynku kredytów. Oferta banku zapewnia ubezpieczenie niskiego wkładu własnego i szansę na kredyt, nawet jeśli klient banku będzie mógł wpłacić wkład własny o wysokości 10% wartości nieruchomości. Promocja dostępna jest do końca marca tego roku, dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do szybszego kontaktu z bankiem, dzięki możliwości wysłania wniosku online, który znajduje się na naszej stronie.

0 zł za prowizję

Prowizja kredytu hipotecznego, a także marża kredytu hipotecznego to niezwykle ważne elementy kosztu zadłużenia. Kredyt hipoteczny będąc kredytem celowym, ciszy się ogromną popularnością m.in. dzięki temu, że jest najtańszą ofertą kredytową. Bank może pozwolić sobie na niskie odsetki, zależne od stawki WIBOR, a także minimalne opłaty pozaodsetkowe, gdyż sam kredyt zabezpieczony jest z pomocą hipoteki.

Choć kredyt hipoteczny z zasady jest ofertą atrakcyjną dla klienta pod względem kosztów, warto poświęcić przynajmniej kilka minut i zainteresować się ofertą właśnie pod względem prowizji oraz marży. To te wartości mają największy wpływ na różnice między ofertami banków. Chcesz mieć pewność, że twój kredyt hipoteczny pozwoli ci cieszyć się niskimi ratami? W takim razie sprawdź wszystkie możliwości wynikające z promocji, dzięki którym możesz uniknąć dodatkowych opłat.

Kredyt mieszkaniowy w Banku Pekao gwarantuje brak prowizji, pod warunkiem, że kredytobiorca ubezpieczy niski wkład własny. Trzeba jednak pamiętać, że dodatkowe ubezpieczenie będzie generować dodatkowe opłaty. Co z klientami, którzy nie będą musieli ubezpieczyć niskiego wkładu własnego? Bank w takim przypadku oferuje prowizję kredytu hipotecznego w wysokości 1,25%.

Jakie warunki musisz spełnić starając się o kredyt hipoteczny?

10% wkładu własnego to nie jedyny warunek, jaki musi spełnić klient Banku Pekao, jeśli zechce skorzystać z kredytu hipotecznego. Standardowo bank będzie chciał zweryfikować tożsamość klienta, jego zdolność kredytową, a także historię wcześniejszych zobowiązań.

Tylko klienci, którzy posiadają stałe źródło dochodów, a także bardzo dobrą historię kredytową, będą mogli podpisać umowę kredytową.

Zdolność kredytowa klienta starającego się o kredyt jest kluczowa z tego powodu, że pozwala ocenić, czy przyszły klient będzie w stanie spłacić swoje zobowiązanie. Nie dziwi zatem fakt, że banki dużo korzystniej oceniają klientów, którzy mają długi staż pracy i pracują na podstawie umowy o pracę, daje to pewną gwarancję, że stałe źródło dochodów pozwoli na miesięczny wydatek związany ze spłatą kredytu.

Historia kredytowa weryfikowana jest dzięki BIK. Biuro Informacji Kredytowej gromadzi informacje, które jest w stanie przedstawić w formie raportu, a także dokonać oceny punktowej klienta, czyli obliczyć scoring BIK. Informacje o wcześniejszych zadłużeniach, a także regularnych spłatach pozwalają zweryfikować, czy klient banku jest osobą wiarygodną.

Dlaczego oferta Pekao jest tak korzystna?

Kredyt mieszkaniowy w Pekao wyróżnia się na tle innych zobowiązań nie z powodu niższego kosztu, czy korzystniejszych warunków spłaty, choć warto pamiętać o prowizji 0%. To usługa, która z całą pewnością zainteresuje osoby, które gotowe są skorzystać z kredytu hipotecznego, ale w ciągu ostatnich miesięcy nie były w stanie zebrać wyższego wkładu własnego, co powodowało, że odkładały w czasie kupno mieszkania i wnioskowanie o kredyt.

Jeśli bardzo zależy ci na kupnie mieszkania lub domu, być może to właśnie najlepsza okazja, by skorzystać z oferty, która jeszcze przez dłuższy czas nie wróci do standardowej oferty banków. Zachęcamy do wypełnienia i wysłania prostego formularza, który dostępny jest na naszej stronie. Pamiętaj, że wysłanie wniosku online nie wiąże cię z koniecznością zawarcia umowy, ale pozwoli szybko skontaktować się z pracownikiem banku, który będzie w stanie przygotować symulację kredytu hipotecznego, zgodną z twoją indywidualną sytuacją finansową.

Ranking kredytów hipotecznych

Na naszej stronie znajdziesz bezpłatny ranking kredytów hipotecznych. Mamy nadzieję, że z jego pomocą zaoszczędzisz czas, który potrzebny jest na wybór odpowiedniego zadłużenia. Pamiętaj, że poświęcając kilka minut na poznanie ofert bankowych, możesz zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy. Choć pozornie oferta banków jest do siebie niezwykle podobna, nawet najmniejsze różnice w marży, czy prowizji będą miały wpływ na to, ile rzeczywiście zapłacisz za kredyt hipoteczny.

Gwarantujemy, że z naszą pomocą, wybór kredytu hipotecznego będzie dużo łatwiejszy, a co ważniejsze, będziesz także mieć szansę skontaktować się z bankiem i zastanowić poważnie, czy przedstawiona ci oferta będzie dla ciebie odpowiednia pod każdym względem.

Rekordowo niskie oprocentowanie

Czy mimo epidemii, warto w tym momencie starać się o kredyt hipoteczny? Jeśli spełniasz wszystkie wymagania stawiane kredytobiorcom, a dodatkowo masz pewność, że twoja sytuacja finansowa nie ulegnie zmianie, to świetny moment na zawarcie umowy kredytowej. Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała się na obniżenie stóp procentowych NBP, dzięki czemu kredytobiorcy, mogą cieszyć się bardzo korzystnymi ratami, wynikającymi z niskiego oprocentowania nominalnego. Niskie stopy procentowe NBP mają także wpływ na obniżenie stawki WIBOR, dzięki czemu z atrakcyjnego oprocentowania korzystają również ci kredytobiorcy, którzy już od dłuższego czasu spłacają swoje zobowiązania zaciągniętego w ramach kredytu hipotecznego. Niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego pomoże ci w uzyskaniu korzystniejszej zdolności kredytowej, a jeśli chcesz się przekonać, czy stać cię na kredyt na mieszkanie zachęcamy do sprawdzenia kalkulatora zdolności kredytowej.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt hipoteczny Alior Bank - czym wyróżnia się kredyt Megahipoteka?
Kredyty hipoteczne 06.05.2021

Kredyt hipoteczny Alior Bank - czym wyróżnia się kredyt Megahipoteka?

Wybierając kredyt na mieszkanie, zwróć uwagę na kredyt hipoteczny Alior Banku. Sprawdź ten kredyt hipoteczny online i przekonaj się, czy to oferta, która spełnia twoje wymagania pod względem tego, jak wygląda oprocentowanie kredytu hipotecznego.

Zobacz więcej
Podatek katastralny w Polsce? Czym jest podatek katastralny i co musisz o nim wiedzieć?
Kredyty hipoteczne 27.04.2021

Podatek katastralny w Polsce? Czym jest podatek katastralny i co musisz o nim wiedzieć?

Czy w 2021 zostanie wprowadzony podatek katastralny? Czym różni się podatek katastralny od podatku od nieruchomości? Czy  decydując się na kredyt hipoteczny musisz obawiać sie o kolejny koszt w postaci podatku katastralnego?

Zobacz więcej
Jak szybko otrzymasz kredyt hipoteczny?
Kredyty hipoteczne 22.04.2021

Jak szybko otrzymasz kredyt hipoteczny?

Ile czasu będzie potrzebować bank, zanim otrzymasz zgodę na kredyt hipoteczny? Kredyt na mieszkanie wymaga więcej cierpliwości niż kredyt na dowolny cel. Przekonaj się, ile czekać będziesz na podpisanie umowy kredytowej po wysłaniu wniosku o kredyt.

Zobacz więcej
PKO Bank Polski kredyt hipoteczny 2021 - analiza oferty
Kredyty hipoteczne 16.04.2021

PKO Bank Polski kredyt hipoteczny 2021 - analiza oferty

Kredyt własny kąt hipoteczny w PKO Banku Polskim cieszy się dużym powodzeniem, czy warto z tej oferty skorzystać? Sprawdź, co do zaoferowania w ramach kredytu hipotecznego ma dla swoich klientów PKO Bank Polski.

Zobacz więcej
Kredyt hipoteczny - wyższa zdolność kredytowa pomoże ci podpisać umowę
Kredyty hipoteczne 09.04.2021

Kredyt hipoteczny - wyższa zdolność kredytowa pomoże ci podpisać umowę

Czy masz szansę wpłynąć na to, jak bank oceni twoją zdolność kredytową? Przekonaj się, że bez wysiłku możesz sprawić, że scoring BIK będzie dla ciebie korzystniejszy, a bank będzie w stanie przedstawić ci atrakcyjną ofertę kredytu hipotecznego.

Zobacz więcej
Czy wakacje kredytowe będą miały wpływ na Twój raport w BIK?
Kredyty gotówkowe 02.04.2021

Czy wakacje kredytowe będą miały wpływ na Twój raport w BIK?

Czy korzystając z wakacji kredytowych, musisz obawiać się problemów z BIK? Czy wakacje kredytowe będą miały w przyszłości znaczenie dla twojej historii kredytowej, jeśli złożysz wniosek o kredyt gotówkowy lub hipoteczny? 

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj