Wrzesień 2017 – kredyt z najniższymi ratami

Zaktualizowano: 2018-11-30 09:42opublikowano: 2017-09-12 06:24

Chcesz uniknąć kłopotów ze spłatą kredytu gdyż boisz się pętli zadłużeń? Jedynym rozwiązaniem jest rozważne wybieranie usług i korzystanie tylko z tych produktów finansowych, które gwarantują najniższe opłaty dzięki którym szybko i bez problemu uregulujesz swoje zadłużenie. Kredyty gotówkowe wyróżniają się nie tylko możliwością wykorzystania ich w dowolny sposób ale także elastycznymi warunkami. Wiele banków proponuje promocyjne usługi pragnąc przyciągnąć nowych Klientów. To właśnie pożyczki konsumenckie stanowią obecnie najczęściej sprzedawane produkty w bankach. Dlatego też instytucje starają się proponować konkurencyjne oferty. Jako Klient możesz na tym dużo zyskać, wystarczy, że poświęcisz kilka minut i poznasz prawdziwy koszt zadłużeń by wybrać najtańsze zobowiązanie.

Wrzesień 2017 – kredyt z najniższymi ratami

Numer 1

W tym miesiącu zdecydowanym liderem rankingu kredytów gotówkowych jest Kredyt Gotówkowy dostępny w BGŻ BNP Paribas. Bank nie tylko gwarantuje niskie oprocentowanie nominalne (4,99%) ale także najniższe RRSO na rynku o wysokości 5,11%. Dzięki temu rata Twojego kredytu może być bardzo niska, szczególnie jeżeli rozłożysz spłatę na maksymalny okres, czyli aż 84 miesiące.

Paribas Bank po sprawdzeniu zdolności i historii kredytowej Klienta jest w stanie wydać decyzję o przyznaniu kredytu nawet w ciągu kilkunastu minut. Oznacza to, że poza niewielkim kosztem usługobiorca może także cieszyć się potrzebnymi pieniędzmi w bardzo krótkim czasie.

Aby otrzymać zgodę kredytową nie musisz korzystać z innych ofert BGŻ BNP Paribas, Klient nie jest także zobowiązany do ubezpieczenia kredytu, choć bank daje taką możliwość.

Maksymalna wartość kredytu o jaką można się ubiegać w ramach kredytu gotówkowego to 150 000,00 złotych. Należy jednak pamiętać o tym, że wysokość udzielonego zadłużenia zależy od indywidualnych możliwości kredytobiorcy. Na tej podstawie bank określi czy kwota jakiej potrzebuje Klient jest możliwa do spłaty i nie będzie ryzykowna dla kredytodawcy.

Złóż wniosek na naszej stronie

Bankowość internetowa cieszy się coraz większym powodzeniem i zaufaniem Klientów. Możliwość zaoszczędzenia czasu i pieniędzy zachęca do tego by rezygnować z wizyt w standardowych placówkach banków i cieszyć się dostępem do ofert finansowych całkowicie online.

Na 17bankow.com udostępniamy Ci bezpłatną możliwość wysłania wniosku do banku, który Twoim zdaniem ma najlepszą ofertę. Nie tylko porównasz kredyty gotówkowe ale również ominiesz część formalności i w ciągu kilku minut zaczniesz starać się o pieniądze, których brakuje w Twoim portfelu. Gwarantujemy, że dane które wpiszesz do wniosku zostaną wykorzystane wyłącznie do celu skontaktowania się z Tobą przez przedstawiciela banku lub banków, zależnie od ilości ofert, które Cię zainteresują.

Wysłanie wniosku nie zobowiązuje Cię do podpisania umowy, możesz jednak tym sposobem uzyskać dodatkowe informacje, rozmawiając bezpośrednio z pracownikiem banku, który oceni Twoją zdolność kredytową i przedstawi ofertę zgodną z Twoimi indywidualnymi preferencjami.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!