Kredyt gotówkowy 150 tysięcy złotych - gdzie i jak złożyć wniosek?

Zaktualizowano: 28.05.2021 12:04
Opublikowano: 28.02.2020 13:56
Średnia ocena: 5,91/6 Głosów: 21

Kredyt gotówkowy na 150 tysięcy złotych to kredyt o wysokiej wartości, warto zatem zadbać o to, by zadłużenie nie wiązało się ze zbyt wysokimi opłatami. Koszt kredytu będzie miał niewątpliwie ogromny wpływ na przebieg spłaty całego zobowiązania.

Zależy ci na zdobyciu dodatkowych pieniędzy, ale potrzebujesz kredytu, który zapewni ci aż 150 tysięcy złotych? Okazuje się, że kredyt w takiej wysokości, nawet ten na dowolny cel, jest w zasięgu twoich możliwości. Jeśli chcesz o takiej ofercie dowiedzieć się czegoś więcej, poświęć kilka minut, by zapoznać się z tym artykułem. Gwarantujemy, że nie tylko dowiesz się wielu przydatnych informacji o kredycie na dowolny cel, ale także przekonasz się, jak wygląda proces związany z ubieganiem się o to zadłużenie. Nie musisz samodzielnie szukać wszystkich informacji, na naszej stronie znajdziesz zarówno szereg porad, pomoże Ci także porównywarka kredytowa, która pozwoli ci błyskawicznie podjąć najlepszą decyzję o twoim zobowiązaniu.

Kredyt gotówkowy

Z pewnością masz już podstawową wiedzę o kredytach gotówkowych. Zanim jednak zaczniesz przeglądać oferty, które faktycznie cię interesują, przypomnij sobie, czego możesz oczekiwać, decydując się na zadłużenie tego typu. Być może dzięki temu unikniesz zawarcia umowy, która wcale nie będzie atrakcyjna, lub wręcz przeciwnie, uda ci się znaleźć usługę, dzięki której szybko podreperujesz swój budżet.

Kredyt gotówkowy możesz wykorzystać w całkowicie dowolny celu, zanim jednak wypełnisz wniosek o wysoką kwotę zadłużenia, zastanów się, ile pieniędzy faktycznie będziesz potrzebować, Zawyżając kwotę zobowiązania, musisz pamiętać o koszcie kredytu, który wraz ze wzrostem samego zadłużenia, może okazać się trudny w spłacie. Decydując się na wysoki kredyt, możesz skorzystać z maksymalnego okresu spłaty, a dzięki elastyczności samego kredytu pozwoli ci to na zwiększenie twojej zdolności kredytowej.

Kredyt gotówkowy może zapewnić ci dodatkowe pieniądze nawet w ciągu jednego dnia, pamiętaj jednak, że szybki dostęp do pieniędzy może być ułatwiony, jeśli zdecydujesz się na kontakt z bankiem online.

To musisz wiedzieć o oprocentowaniu kredytu gotówkowego!

Czego będziesz potrzebować wnioskując o kredyt 150 tysięcy złotych?

Czy bank oferując 150 tysięcy złotych, będzie oczekiwać od ciebie większej ilości formalności, niż w przypadku zadłużenia o dużo niższej kwocie? Chcąc skorzystać z oferty tego typu, musisz liczyć się z tym, że bank nie wyda decyzji kredytowej na podstawie twojego oświadczenia o zarobkach. Konieczne będzie zaświadczenie o zarobkach, a także podanie dokładnych danych dotyczących twojego zatrudnienia (od jak dawna pracujesz, na jak długo została zawarta umowa z pracodawcą itp.). To dane, które pozwolą, by bank mógł określić dokładnie twoją zdolność kredytową. Możesz samodzielnie sprawdzić, czy stać cię na spłatę kredytu gotówkowego na 150 tysięcy złotych. Na naszej stronie znajdziesz bezpłatny kalkulator zdolności kredytowej. Aby z niego skorzystać, wystarczy wypełnić pola związane z twoimi dochodami, stałymi wydatkami, a także kwotą kredytu, który cię interesuje oraz terminem, w którym chcesz spłacić zadłużenie. Kalkulator dzięki temu, w ciągu chwili obliczy, czy twoje miesięczne dochody pozwolą na spłatę zobowiązania finansowego, z którego skorzystasz, a także pokrycie wszystkich kosztów związanych z zadłużeniem.

Bank sprawdzi także twoją historię kredytową, chcąc w ten prosty sposób zminimalizować swoje ryzyko kredytowe. Pod tym względem nie masz obowiązku dostarczać do banku żadnych dokumentów, instytucja skorzysta z raportu BIK. Chcesz za darmo sprawdzić swój raport BIK? Masz taką możliwość, sprawdź artykuł, który poświęciliśmy temu i przekonaj się, że to wyjątkowo proste.

Najlepsza oferta - aktualny ranking

Kredyt gotówkowy na 150 tysięcy złotych to kredyt o wysokiej wartości, warto zatem zadbać o to, by zadłużenie nie wiązało się ze zbyt wysokimi opłatami. Koszt kredytu będzie miał niewątpliwie ogromny wpływ na przebieg spłaty całego zobowiązania. Gdzie warto złożyć wniosek o kredyt na 150 tysięcy złotych? Aby przeanalizować dostępne oferty, przyjęliśmy, że kredytobiorca będzie zainteresowany spłatą kredytu w ciągu 80 miesięcy, korzystając z miesięcznych i równych rat. Oto wyniki:

  • Santander nie ma sobie równych, Kredyt gotówkowy wyróżnia się najniższymi opłatami, gwarantując ratę w wysokości 2509,54 złotych

  • Citi Handlowy dzięki Pożyczce gotówkowej może zapewnić spłatę zadłużenia w ratach o wysokości 2518,97 złotych

  • BNP Paribas oferując Kredyt gotówkowy, pozwala na bardzo atrakcyjne warunki, dzięki którym rata kredytu wyniesie tylko 2568,77 złotych

To trzy oferty, które aktualnie prezentują najlepsze wartości, nie tylko pod względem oprocentowania nominalnego, ale przede wszystkim RRSO całego kredytu.

Kliknij i sprawdź jak wybrać najlepszy okres kredytowania?

Jak szybko otrzymasz pieniądze na swoje konto?

Zależy ci na szybkim dostępie do kredytowanych pieniędzy? Kredyt gotówkowy z pewnością spełni twoje wymagania. Po podpisaniu umowy z bankiem możesz oczekiwać przelewu na swoje konto bankowe lub wypłaty gotówki w placówce banku nawet w ciągu kilkunastu minut.

Chcesz prześledzić, jak wygląda proces wnioskowania o kredyt w PKO BP? To już możliwe, jeśli skorzystasz z bazy naszych artykułów i porad.

Szukasz sposobu, by jeszcze szybciej otrzymać pieniądze na konto? To możliwe, możesz skorzystać z kredytu gotówkowego w banku, w którym prowadzisz konto osobiste. Jeśli zalogujesz się na swoje konto, możesz skorzystać z kredytu w 15 minut, a wysokość zadłużenia będzie zależna od twojej zdolności kredytowej, wyliczanej na podstawie dochodów, jakie wpływają na rachunek bankowy. Pamiętaj jednak, że decydując się na takie rozwiązanie, nie dajesz sobie szansy na podpisanie umowy o atrakcyjniejszych warunkach, warto zatem przynajmniej zaznajomić się z rankingiem kredytów gotówkowych.

Ile kosztować cię będzie kredyt gotówkowy?

Uważasz, że zdobycie kredytu gotówkowego, który pozwoli ci wykorzystać zobowiązanie na całkowicie dowolny cel, musi wiązać się z wysokimi opłatami? Przekonaj się, że kredyt gotówkowy wcale nie musi być drogi. To czy zapłacisz za zadłużenie więcej niż to konieczne, będzie zależało w dużej mierze od twojego nastawienia. Jeśli zrezygnujesz z porównania dostępnych ofert, możliwe, że podpiszesz umowę, która nie tylko nie zapewni ci atrakcyjnego oprocentowania, ale dodatkowo podniesie koszt całego zadłużenia pod względem opłat okołokredytowych.

Aktualnie oprocentowanie kredytów nie jest wysokie, a na rynku jest tak wiele ofert kredytowych, że jako klient możesz swobodnie wybierać między ofertami.

Kredyt gotówkowy czy pożyczka hipoteczna?

Rozważając kredyt o tak wysokiej kwocie, warto zainteresować się pożyczką hipoteczną. To zadłużenie, które pozwoli ci znacznie obniżyć koszt zobowiązania. Pożyczka hipoteczna jest ofertą, która nie jest dostępna dla wszystkich usługobiorców, to zadłużenie, z którego mogą skorzystać właściciele nieruchomości, na której nie ciąży żadna hipoteka. Kredyt dzięki temu, że zostanie zabezpieczony, a jego wartość nie przekroczy wartości hipoteki, może zagwarantować bardzo atrakcyjne warunki. Pożyczka hipoteczna wyróżnia się wysoką kwotą kredytu, bardzo długim okresem spłaty, a także niewielkim całkowitym kosztem spłaty.

Jeśli masz szansę otrzymać pożyczkę hipoteczną, warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Należy jednak pamiętać, że kredyt gotówkowy dostępny jest dla wszystkich klientów banków, a co równie istotne, wiąże się z dużo mniejszą ilością formalności.

Pamiętaj o opłatach dodatkowych

Oprocentowanie nominalne jest tylko częścią kosztów, jakie będziesz spłacać, jeśli zdecydujesz się na usługę finansową. Koszty pozaodsetkowe mogą stanowić dużą część twojej raty. Dlatego też warto się z nimi zapoznać. Myśląc o kruczkach i haczykach w umowie z bankiem, to właśnie opłaty dodatkowe, towarzyszące zadłużeniu są ich źródłem. Klient, który nie zna rynku finansowego, a dodatkowo nie interesuje się dostępnymi ofertami, może podjąć decyzję na podstawie informacji, które znajdzie przeglądając reklamy banków. Tym sposobem jednak trudno zapoznać się z wszystkimi warunkami umowy. Śledząc ranking na naszej stronie, nie tylko będziesz mieć pewność w związku z wszystkimi kosztami zadłużenia, ale dodatkowo poznasz takie informacje, jak maksymalny okres spłaty danej oferty, wszystkie warunki, jakie stawia kredytobiorcy dany bank, czy nawet usługi dodatkowe, które wiążą się z umową kredytową.

RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania pozwoli ci określić koszt kredytu, bez pominięcia kosztów pozaodsetkowych. Choć taką informację znajdziesz także na stronie banków, korzystając z naszego rankingu, możesz porównać oferty nawet pod względem tej wartości, dając sobie szansę na wybranie najtańszego kredytu gotówkowego.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Okres kredytowania - na jaki okres można zaciągnąć kredyt i jak wybrać odpowiedni?
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Okres kredytowania - na jaki okres można zaciągnąć kredyt i jak wybrać odpowiedni?

Okres kredytowania to jeden z najważniejszych parametrów kredytu. Wpływa on zarówno na wysokość raty, jak i na całkowity koszt zobowiązania. Powinien być na tyle krótki, by nie dopłacać za dużo do pożyczonego kapitału, ale i na tyle długi, by nie powodować problemów ze spłatą raty.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj