Ranking kredytów gotówkowych sierpień 2014

Zaktualizowano: 14.01.2021 12:56
Opublikowano: 22.07.2014 22:00
Średnia ocena: 5,95/6 Głosów: 19

Sierpień to miesiąc, który wciąż nie przynosi drastycznych zmian w świecie finansów. Podstawowe stopy procentowe NBP nie ulegają zmianom co skutkuje nadal atrakcyjnymi ofertami zadłużeń i mniej korzystnymi produktami dla osób oszczędzających min. na lokatach. Jeżeli zatem ktokolwiek ma w planach w najbliższej przyszłości skorzystać z dodatkowych środków jakie może uzyskać dzięki bankom, to warto zastanowić się czy to nie ostatni moment kiedy faktycznie opłaca się podpisać umowę na jak najlepszych warunkach, zanim opłaty zadłużeń znacznie wzrosną.

Aby zobowiązanie okazało się faktycznie dobrym wyborem, powinniśmy dołożyć wszelkich starań do tego aby sprawdzić jak najwięcej kredytów na dowolny cel i porównać ich umowy. Tym sposobem uchronimy się przed licznymi produktami, które nadal oferują szybkie pieniądze bez zbędnych formalności, jednak narzucają na konsumenta podwyższone oprocentowanie lub dodatkowe opłaty.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestawienie trzech kredytów gotówkowych, które posiadają najniższe całkowite koszty zobowiązania. Dzięki temu w bardzo łatwy i szybko sposób mogą Państwo sprawdzić jak prezentują się najlepsze produkty finansowe, które bez przeszkód wyróżniają się na tle rankingu pożyczek w sierpniu 2014.

1. BNP Paribas

Po raz kolejny wygrywa Paribas Bank, który już od dłuższego czasu nie pozostawia wątpliwości, że kredyt gotówkowy to specjalność tej instytucji. Wyjątkowo niskie oprocentowanie 8,90% wraz z prowizją w wysokości 3,90% to nadal najtańszy kredyt dostępny dla konsumentów. By sprawdzić całkowity koszt zadłużenia warto wspomnieć, że RRSO wynosi zaledwie 11,60%. Kredyt w zależności od zdolności kredytowej usługobiorcy może sięgać od 1000 złotych do 150 000 złotych. Natomiast wyznaczony termin w trakcie którego konsument zobowiązany jest spłacić dług to okres do 84 miesięcy.

2. Citi Bank Handlowy

Choć Citi gwarantuje wyższe oprocentowanie w wysokości 11,30% to zdecydowanie obniża swoje RRSO dzięki zrezygnowaniu z opłaty prowizyjnej. Tym sposobem rzeczywista roczna stopa procentowa wynosi 13,50% i wyprzedza nawet produkty, które teoretycznie posiadają niższe oprocentowanie. Dla zainteresowanych istotne będą podstawowe informacje o produkcie. Maksymalna kwota jaką udostępnia konsumentom Citi to 120 000 złotych. Okres spłaty podobnie jak w Paribas Banku wynosi 7 lat co daje możliwość na elastyczne dopasowanie rat do możliwości kredytobiorcy.

3. PKO BP

Bardzo dobry kredyt na dowolny cel od znanego i zaufanego banku, który posiada imponujący staż na rynku w Polsce. To szczególnie atrakcyjny kredyt dla wewnętrznych klientów, którzy mogą skorzystać z opcji zaciągnięcia pożyczki na podstawie wyciągu z konta z ostatnich 3 miesięcy – dotyczy to kwoty niższej lub równej 23 000 złotych. Kolejnym atutem jest bardzo długi, aż 96 miesięczny okres kredytowy, który daje szansę na swobodne rozplanowanie rat. Maksymalna kwota pożyczki to tradycyjne 150 000 złotych, które oczywiście zależne jest od zdolności kredytowej kredytobiorcy. Oprocentowanie zobowiązania wynosi 10,50%, natomiast RRSO 14,00% - dlatego też pomimo niższej stawki oprocentowania Bank PKO zajmuje miejsce tuż za Citi Bankiem Handlowym.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Wniosek o kredyt - jak go prawidłowo wypełnić i zwiększyć szanse na kredyt?
Kredyty gotówkowe 16.07.2021

Wniosek o kredyt - jak go prawidłowo wypełnić i zwiększyć szanse na kredyt?

Wniosek o kredyt to dokument, który musisz wypełnić, jeśli chcesz starać się o kredyt. Coraz więcej banków decyduje się na wnioskowanie online, dzięki czemu możesz szybko i bez wychodzenia z domu dopełnić wszelkich formalności. Który wniosek jest najbardziej, a który najmniej złożony? Czym się różnią między sobą? Sprawdź, jak wygląda ubieganie się o kredyt i co możesz zrobić, żeby przyspieszyć ten proces!

Zobacz więcej
Wyłudzenie kredytu – na czym polega i jak się przed nim bronić?
Kredyty gotówkowe 14.07.2021

Wyłudzenie kredytu – na czym polega i jak się przed nim bronić?

Wyłudzenie kredytu lub pożyczki to przestępstwo kwalifikowane jako oszustwo, za które grozi surowa kara pozbawienia wolności. Niestety jego skutki mogą dotknąć także niewinnej osoby, jeśli oszust w celu zaciągnięcia zobowiązania posłuży się jej danymi. Sprawdź, na czym dokładnie polega wyłudzenie kredytu i jak się przed nim chronić, a także kiedy sami możemy być o takie oszustwo posądzeni.

Zobacz więcej
Żyrant - na czym polega poręczenie kredytu? Prawa i obowiązki żyranta
Kredyty gotówkowe 28.06.2021

Żyrant - na czym polega poręczenie kredytu? Prawa i obowiązki żyranta

Żyrant to potoczne określenie, którym mianuje się poręczyciela. W wielu przypadkach jest on ostatnią deską ratunku dla tych, którzy ze względu na swoją sytuację ekonomiczną mogą liczyć jedynie na kredyt z poręczeniem. Jakie obowiązki ma żyrant i na czym polega poręczenie kredytu? Sprawdźmy.

Zobacz więcej
Zwrot prowizji bankowej - jak ubiegać się o zwrot prowizji w banku?
Kredyty hipoteczne 25.06.2021

Zwrot prowizji bankowej - jak ubiegać się o zwrot prowizji w banku?

O zwrot prowizji bankowej możesz się ubiegać w banku po wcześniejszej spłacie kredytu. Prawo do odzyskania pieniędzy z tego tytułu potwierdził wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z 2019 roku. Sprawdź, o co dokładnie chodzi i jak w praktyce możesz uzyskać zwrot prowizji bankowej.

Zobacz więcej
Kredyt na fotowoltaikę - gdzie starać się o najlepszy kredyt na panele fotowoltaiczne?
Kredyty gotówkowe 24.06.2021

Kredyt na fotowoltaikę - gdzie starać się o najlepszy kredyt na panele fotowoltaiczne?

Jeśli zastanawiasz się, czy kredyt na fotowoltaikę to dobry pomysł na sfinansowanie zakupu paneli, to koniecznie przeczytaj poniższy artykuł. Wiele banków, doceniając rosnącą popularność, jaką cieszy się fotowoltaika, wprowadziła do swojej oferty propozycje pożyczek, które mają pokryć zobowiązania wynikające z takiej inwestycji.

Zobacz więcej
Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj