Ranking kredytów gotówkowych sierpień 2014

Opublikowano: 2014-07-22 22:00

Sierpień to miesiąc, który wciąż nie przynosi drastycznych zmian w świecie finansów. Podstawowe stopy procentowe NBP nie ulegają zmianom co skutkuje nadal atrakcyjnymi ofertami zadłużeń i mniej korzystnymi produktami dla osób oszczędzających min. na lokatach. Jeżeli zatem ktokolwiek ma w planach w najbliższej przyszłości skorzystać z dodatkowych środków jakie może uzyskać dzięki bankom, to warto zastanowić się czy to nie ostatni moment kiedy faktycznie opłaca się podpisać umowę na jak najlepszych warunkach, zanim opłaty zadłużeń znacznie wzrosną.

Ranking kredytów gotówkowych sierpień 2014

Aby zobowiązanie okazało się faktycznie dobrym wyborem, powinniśmy dołożyć wszelkich starań do tego aby sprawdzić jak najwięcej kredytów na dowolny cel i porównać ich umowy. Tym sposobem uchronimy się przed licznymi produktami, które nadal oferują szybkie pieniądze bez zbędnych formalności, jednak narzucają na konsumenta podwyższone oprocentowanie lub dodatkowe opłaty.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestawienie trzech kredytów gotówkowych, które posiadają najniższe całkowite koszty zobowiązania. Dzięki temu w bardzo łatwy i szybko sposób mogą Państwo sprawdzić jak prezentują się najlepsze produkty finansowe, które bez przeszkód wyróżniają się na tle rankingu pożyczek w sierpniu 2014.

1. BNP Paribas

Po raz kolejny wygrywa Paribas Bank, który już od dłuższego czasu nie pozostawia wątpliwości, że kredyt gotówkowy to specjalność tej instytucji. Wyjątkowo niskie oprocentowanie 8,90% wraz z prowizją w wysokości 3,90% to nadal najtańszy kredyt dostępny dla konsumentów. By sprawdzić całkowity koszt zadłużenia warto wspomnieć, że RRSO wynosi zaledwie 11,60%. Kredyt w zależności od zdolności kredytowej usługobiorcy może sięgać od 1000 złotych do 150 000 złotych. Natomiast wyznaczony termin w trakcie którego konsument zobowiązany jest spłacić dług to okres do 84 miesięcy.

2. Citi Bank Handlowy

Choć Citi gwarantuje wyższe oprocentowanie w wysokości 11,30% to zdecydowanie obniża swoje RRSO dzięki zrezygnowaniu z opłaty prowizyjnej. Tym sposobem rzeczywista roczna stopa procentowa wynosi 13,50% i wyprzedza nawet produkty, które teoretycznie posiadają niższe oprocentowanie. Dla zainteresowanych istotne będą podstawowe informacje o produkcie. Maksymalna kwota jaką udostępnia konsumentom Citi to 120 000 złotych. Okres spłaty podobnie jak w Paribas Banku wynosi 7 lat co daje możliwość na elastyczne dopasowanie rat do możliwości kredytobiorcy.

3. PKO BP

Bardzo dobry kredyt na dowolny cel od znanego i zaufanego banku, który posiada imponujący staż na rynku w Polsce. To szczególnie atrakcyjny kredyt dla wewnętrznych klientów, którzy mogą skorzystać z opcji zaciągnięcia pożyczki na podstawie wyciągu z konta z ostatnich 3 miesięcy – dotyczy to kwoty niższej lub równej 23 000 złotych. Kolejnym atutem jest bardzo długi, aż 96 miesięczny okres kredytowy, który daje szansę na swobodne rozplanowanie rat. Maksymalna kwota pożyczki to tradycyjne 150 000 złotych, które oczywiście zależne jest od zdolności kredytowej kredytobiorcy. Oprocentowanie zobowiązania wynosi 10,50%, natomiast RRSO 14,00% - dlatego też pomimo niższej stawki oprocentowania Bank PKO zajmuje miejsce tuż za Citi Bankiem Handlowym.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!