× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Ranking kredytów gotówkowych sierpień 2014

Opublikowano: 22.07.2014 22:00
Średnia ocena: 5,75/6 Głosów: 4

Sierpień to miesiąc, który wciąż nie przynosi drastycznych zmian w świecie finansów. Podstawowe stopy procentowe NBP nie ulegają zmianom co skutkuje nadal atrakcyjnymi ofertami zadłużeń i mniej korzystnymi produktami dla osób oszczędzających min. na lokatach. Jeżeli zatem ktokolwiek ma w planach w najbliższej przyszłości skorzystać z dodatkowych środków jakie może uzyskać dzięki bankom, to warto zastanowić się czy to nie ostatni moment kiedy faktycznie opłaca się podpisać umowę na jak najlepszych warunkach, zanim opłaty zadłużeń znacznie wzrosną.

Aby zobowiązanie okazało się faktycznie dobrym wyborem, powinniśmy dołożyć wszelkich starań do tego aby sprawdzić jak najwięcej kredytów na dowolny cel i porównać ich umowy. Tym sposobem uchronimy się przed licznymi produktami, które nadal oferują szybkie pieniądze bez zbędnych formalności, jednak narzucają na konsumenta podwyższone oprocentowanie lub dodatkowe opłaty.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestawienie trzech kredytów gotówkowych, które posiadają najniższe całkowite koszty zobowiązania. Dzięki temu w bardzo łatwy i szybko sposób mogą Państwo sprawdzić jak prezentują się najlepsze produkty finansowe, które bez przeszkód wyróżniają się na tle rankingu pożyczek w sierpniu 2014.

1. BNP Paribas

Po raz kolejny wygrywa Paribas Bank, który już od dłuższego czasu nie pozostawia wątpliwości, że kredyt gotówkowy to specjalność tej instytucji. Wyjątkowo niskie oprocentowanie 8,90% wraz z prowizją w wysokości 3,90% to nadal najtańszy kredyt dostępny dla konsumentów. By sprawdzić całkowity koszt zadłużenia warto wspomnieć, że RRSO wynosi zaledwie 11,60%. Kredyt w zależności od zdolności kredytowej usługobiorcy może sięgać od 1000 złotych do 150 000 złotych. Natomiast wyznaczony termin w trakcie którego konsument zobowiązany jest spłacić dług to okres do 84 miesięcy.

2. Citi Bank Handlowy

Choć Citi gwarantuje wyższe oprocentowanie w wysokości 11,30% to zdecydowanie obniża swoje RRSO dzięki zrezygnowaniu z opłaty prowizyjnej. Tym sposobem rzeczywista roczna stopa procentowa wynosi 13,50% i wyprzedza nawet produkty, które teoretycznie posiadają niższe oprocentowanie. Dla zainteresowanych istotne będą podstawowe informacje o produkcie. Maksymalna kwota jaką udostępnia konsumentom Citi to 120 000 złotych. Okres spłaty podobnie jak w Paribas Banku wynosi 7 lat co daje możliwość na elastyczne dopasowanie rat do możliwości kredytobiorcy.

3. PKO BP

Bardzo dobry kredyt na dowolny cel od znanego i zaufanego banku, który posiada imponujący staż na rynku w Polsce. To szczególnie atrakcyjny kredyt dla wewnętrznych klientów, którzy mogą skorzystać z opcji zaciągnięcia pożyczki na podstawie wyciągu z konta z ostatnich 3 miesięcy – dotyczy to kwoty niższej lub równej 23 000 złotych. Kolejnym atutem jest bardzo długi, aż 96 miesięczny okres kredytowy, który daje szansę na swobodne rozplanowanie rat. Maksymalna kwota pożyczki to tradycyjne 150 000 złotych, które oczywiście zależne jest od zdolności kredytowej kredytobiorcy. Oprocentowanie zobowiązania wynosi 10,50%, natomiast RRSO 14,00% - dlatego też pomimo niższej stawki oprocentowania Bank PKO zajmuje miejsce tuż za Citi Bankiem Handlowym.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej