Szybka gotówka na wakacje

Zaktualizowano: 14.12.2020 14:16
Opublikowano: 13.07.2018 10:08
Średnia ocena: 5,74/6 Głosów: 23

Zaplanowany urlop będzie Cię kosztować więcej, niż było to przewidziane? Nie chcesz rezygnować z wyjazdu i czekać na kolejną okazję, by odpocząć z rodziną? Kredyt gotówkowy zapewni Ci wystarczające środki do spełnienia nawet największych marzeń, również tych bardziej kosztownych.

Nie musisz się martwić o gotówkę, szczególnie mając na uwadze szybką wypłatę środków i możliwość wnioskowania o zadłużenie online. Jeśli poświęcisz czas na poznanie dostępnych ofert, będzie Ci także dużo łatwiej podjąć decyzję, z jakiego zadłużenia skorzystać, a także przekonać się, który bank oferuje zobowiązanie o najniższych kosztach i atrakcyjnych warunkach.

Na stronie publikujemy ranking kredytów gotówkowych, który stanowi źródło informacji o dostępnych zadłużeniach.

Które oferty kredytów gotówkowych polecamy?

Zastanawiasz się, które oferty kredytowe gwarantują najlepsze warunki dla Klientów banków? Poniżej opisane zostały dwie oferty, które wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi warunkami i będą odpowiednimi usługami dla osób, które szukają oszczędności. Przekonaj się, że kredyt może być tani, bez konieczności martwienia się o dodatkowe formalności.

Aktualnie zachęcamy do bliższego sprawdzenia oferty Alior Banku oraz Deutsche Banku. Obie instytucje zapewniają RRSO poniżej 11%, co automatycznie stawia je na najwyższych pozycjach w rankingu kredytów gotówkowych.

  • Pożyczka dla Duetów, proponowana przez Alior Bank, oferuje rzeczywistą roczną stopą oprocentowania o wysokości 10,14%. Bank zapewnia wysoką maksymalną kwotę zadłużenia, a także elastyczny okres spłaty, sięgający do 60 miesięcy. Pożyczka dla Duetów skierowana jest do osób, które chcą skorzystać z zobowiązania z małżonkiem, rodziną, a nawet osobą niespokrewnioną z kredytobiorcą. Wnioskowanie o kredyt w duecie pozwala na zwiększenie zdolności kredytowej i wybór pożyczki o wyższej wartości, nawet jeśli spłata zostanie rozłożona na krótszy okres.

  • Db Kredyt Gotówkowy, oferowany przez Deutsche Bank posiada RRSO w wysokości 10,30%. To usługa dostępna dla wszystkich zainteresowanych, posiadających wystarczająco wysoką zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową. Maksymalna kwota kredytu to aż 200 000,00 złotych, a zadłużenie wyróżnia się także bardzo długim okresem spłaty, sięgającym nawet 120 miesięcy.

Jak szybko otrzymasz pieniądze?

Kredyt gotówkowy wyróżnia się wśród innych usług banku, bardzo krótkim okresem, w jakim instytucja wypłaca pieniądze na konto Klienta. Usługobiorca może skorzystać z dodatkowej gotówki nawet w tym samym dniu, w którym złoży wniosek o zobowiązanie.

Możliwość wypełnienia wniosku online, nawet w ciągu kilku minut, a także minimum formalności, pozwala na szybkie wydanie decyzji o udzieleniu kredytu i przygotowanie umowy kredytowej.

Kredyty gotówkowe sprawdzą się dzięki temu nawet w bardzo kryzysowej sytuacji, gdy w krótkim czasie będziesz potrzebować większego zastrzyku gotówki.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj