× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Szybka gotówka na wakacje

Opublikowano: 13.07.2018 10:08
Średnia ocena: 5,53/6 Głosów: 13

Zaplanowany urlop będzie Cię kosztować więcej, niż było to przewidziane? Nie chcesz rezygnować z wyjazdu i czekać na kolejną okazję, by odpocząć z rodziną? Kredyt gotówkowy zapewni Ci wystarczające środki do spełnienia nawet największych marzeń, również tych bardziej kosztownych.

Nie musisz się martwić o gotówkę, szczególnie mając na uwadze szybką wypłatę środków i możliwość wnioskowania o zadłużenie online. Jeśli poświęcisz czas na poznanie dostępnych ofert, będzie Ci także dużo łatwiej podjąć decyzję, z jakiego zadłużenia skorzystać, a także przekonać się, który bank oferuje zobowiązanie o najniższych kosztach i atrakcyjnych warunkach.

Na stronie publikujemy ranking kredytów gotówkowych, który stanowi źródło informacji o dostępnych zadłużeniach.

Które oferty kredytów gotówkowych polecamy?

Zastanawiasz się, które oferty kredytowe gwarantują najlepsze warunki dla Klientów banków? Poniżej opisane zostały dwie oferty, które wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi warunkami i będą odpowiednimi usługami dla osób, które szukają oszczędności. Przekonaj się, że kredyt może być tani, bez konieczności martwienia się o dodatkowe formalności.

Aktualnie zachęcamy do bliższego sprawdzenia oferty Alior Banku oraz Deutsche Banku. Obie instytucje zapewniają RRSO poniżej 11%, co automatycznie stawia je na najwyższych pozycjach w rankingu kredytów gotówkowych.

  • Pożyczka dla Duetów, proponowana przez Alior Bank, oferuje rzeczywistą roczną stopą oprocentowania o wysokości 10,14%. Bank zapewnia wysoką maksymalną kwotę zadłużenia, a także elastyczny okres spłaty, sięgający do 60 miesięcy. Pożyczka dla Duetów skierowana jest do osób, które chcą skorzystać z zobowiązania z małżonkiem, rodziną, a nawet osobą niespokrewnioną z kredytobiorcą. Wnioskowanie o kredyt w duecie pozwala na zwiększenie zdolności kredytowej i wybór pożyczki o wyższej wartości, nawet jeśli spłata zostanie rozłożona na krótszy okres.

  • Db Kredyt Gotówkowy, oferowany przez Deutsche Bank posiada RRSO w wysokości 10,30%. To usługa dostępna dla wszystkich zainteresowanych, posiadających wystarczająco wysoką zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową. Maksymalna kwota kredytu to aż 200 000,00 złotych, a zadłużenie wyróżnia się także bardzo długim okresem spłaty, sięgającym nawet 120 miesięcy.

Jak szybko otrzymasz pieniądze?

Kredyt gotówkowy wyróżnia się wśród innych usług banku, bardzo krótkim okresem, w jakim instytucja wypłaca pieniądze na konto Klienta. Usługobiorca może skorzystać z dodatkowej gotówki nawet w tym samym dniu, w którym złoży wniosek o zobowiązanie.

Możliwość wypełnienia wniosku online, nawet w ciągu kilku minut, a także minimum formalności, pozwala na szybkie wydanie decyzji o udzieleniu kredytu i przygotowanie umowy kredytowej.

Kredyty gotówkowe sprawdzą się dzięki temu nawet w bardzo kryzysowej sytuacji, gdy w krótkim czasie będziesz potrzebować większego zastrzyku gotówki.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?
Kredyty gotówkowe 19.10.2020

Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?

Kredyt gotówkowy na wkład własny to nie jest korzystne rozwiązanie. Bank wymagając wkładu własnego, chce mieć pewność, że kredytobiorca jest w stanie samodzielnie zdobyć te środki finansowe, nie korzystając dodatkowo z...

Zobacz więcej