Grudniowe promocje – Tanie kredyty na Twoje wydatki

Opublikowano: 2014-12-04 23:00

Kredyt pomoże Ci zrealizować wszystkie plany, które do tej poryschodziły na dalszy plan. Świąteczne oferty przyczynią się do zaciągnięcia kredytów o obniżonych kosztach. Tanie kredyty będą nie tylko doskonałe w przypadku wydatków świątecznych, ale przede wszystkim są idealną okazją do zaciągnięcia pożyczki o której myśleliśmy wcześniej i teraz skorzystamy na atrakcyjniejszym oprocentowaniu. Promocyjne usługi, podobnie jak tradycyjne kredyty gotówkowe mogą posłużyć nam w dowolnych celach. To, że wybierzesz kredyt dedykowany świątecznym zakupom nie ogranicza Twoich możliwości.

Grudniowe promocje – Tanie kredyty na Twoje wydatki

Okres świąt kojarzy się wielu osobom z nadmiernym wydawaniem pieniędzy. Jednak nie możemy zapomnieć, że to również świetna okazja wszystkich firm i instytucji do ocieplenia swojego wizerunku. Promocje, które pojawiają się coraz częściej mają za zadanie przede wszystkim zbudowanie pozytywnej opinii wśród Klientów i usługobiorców. Banki także chętnie sięgają po nowe spoty reklamowe nawiązujące do rodzinnych świąt i zimy. Związane jest to jednak także z nową ofertą banków, które przez ograniczony czas dostępne są dla wszystkich zainteresowanych.

Tanie kredyty – zimowe promocje

I. Alior Bank – Zimowa pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa, dostępna online w Alior Banku do końca grudnia bieżącego roku. Maksymalna kwota zadłużenia to 20 000 złotych, a okres kredytowania to aż 10 lat. Alior oferuje najniższe oprocentowanie w wysokości zaledwie 7,90%. Dodatkowo Zimowa pożyczka jest dostępna całkowicie online, a pieniądze wpłyną na Twoje konto w ciągu jednej doby. Bez konieczności założenia rachunku osobistego w Alior Banku.

II. PKO Bank Polski – Mini ratka

Mini ratka w świątecznej odsłonie oferuje pożyczkę do 150 000 złotych z oprocentowaniem 10,00%. Bank Polski umożliwia rozłożenie rat nawet na 8 lat kredytowania. To doskonałe zadłużenie, jeżeli poszukujesz oferty, która udostępni gotówkę w kwocie wyższej niż 20 000 złotych. Wypłata pieniędzy nawet w tego samego dnia w którym został złożony wniosek. PKO Bank Polski podobnie jak Alior Bank nie wymaga założenia konta osobistego.

III. mBank – Promocyjny kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy dostępny online. Minimalna kwota zadłużenia to 500 złotych, natomiast maksymalna kwota to aż 150 000 złotych. Oprocentowanie wynosi 11,00%. Okres kredytowania to 7 lat. W przypadku Klientów, którzy posiadają konto osobiste w mBanku, mogą oni liczyć na bardzo szybkie rozpatrzenie wniosku i wypłatę środków nawet w ciągu kilkunastu minut. Bank dodatkowo umożliwia potwierdzenie zdolności kredytowej za pomocą wyciągu z rachunku na jakie otrzymujemy systematycznie wynagrodzenie.

Tanie kredyty – nie tylko w teorii

Tanie kredyty to w obecnej chwili produkty, które można otrzymać bez konieczności spełniania licznych warunków. Okres przedświąteczny jest wyjątkowo korzystny ze względu na liczne promocje, które trwają kilka tygodni i pozwalają zaoszczędzić pieniądze podczas spłaty zobowiązania. Niskie koszta kredytów z pewnością zachęcą wielu niezdecydowanych do tego by właśnie teraz skorzystać z najlepszych ofert.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!