Kredyty gotówkowe - sposoby na niższe raty

Zaktualizowano: 2018-11-29 11:35opublikowano: 2015-10-01 09:37

W Polsce z kredytów gotówkowych korzysta z roku na rok coraz więcej osób. Zainteresowanie tymi ofertami spowodowane jest przede wszystkim małą ilością formalności i szybką wypłatą kredytowanych pieniędzy. Instytucje finansowe zapewniają różne promocje, które mają na celu przyciągnąć do banku nowych konsumentów. Różnorodność oferty spowodowana jest bardzo dużą ilością usług na rynku. Z tego też powodu często trudno jest jednoznacznie określić, które kredyty są korzystniejsze i warto poznać je bliżej.

Kredyty gotówkowe - sposoby na niższe raty

Niewielu kredytobiorców zdaje sobie sprawę, że ma możliwość znacznie obniżyć koszt swojego zadłużenia. Warto o tym pamiętać, szczególnie gdy zależy Ci na tym by Twoja miesięczna rata nie miała zbyt dużego wpływu na domowy budżet.

Zapłać mniej za swoją pożyczkę

Chcesz poznać proste sposoby, które pozwolą Ci zaoszczędzić na spłacie pożyczki lub kredytu gotówkowego? Zastosuj się do naszych porad, a z pewnością ominiesz niepotrzebne koszta.

  • Najważniejszą radą jest podejmowanie decyzji o zadłużeniu po określeniu swoich dokładnych potrzeb. Pozwoli Ci to na uniknięcie sytuacji w której zaciągasz dług powyżej swoich możliwości, a dodatkowo część pieniędzy wydana zostaje kompletnie bez wcześniejszego zastanowienia się jak zagospodarować tymi funduszami. Przez takie działanie wyłącznie zwiększy się rata zadłużenia, a nawet drobna różnica może mieć wpływ na Twój budżet, a zarazem wypłacalność.

  • Skorzystaj z internetowego wniosku. Nie tylko skrócisz czas w jakim otrzymasz gotówkę ale także będziesz mieć możliwość uzyskać atrakcyjniejsze oprocentowanie, które często związane jest z promocją obejmującą bankowość online.

  • Jeżeli zależy Ci na niższych miesięcznych ratach wybierz dłuższy okres kredytowania. Tym sposobem uzyskasz także wyższą zdolność kredytową, co może być szczególnie korzystne w przypadku wnioskowania o zobowiązanie w wyższej kwocie.

  • Decydując się na ubezpieczenie kredytu musisz liczyć się z tym, że taka usługa będzie co miesiąc kosztowała się dodatkową opłatę. Wiele banków decyduje się jednak na obniżenie oprocentowania lub prowizji w takim przypadku. Porównaj różnicę w kwocie jaką zapłacisz na rachunek banku i zdecyduj czy ubezpieczenie pożyczki będzie dla Ciebie korzystne.

  • Unikaj ofert, które wymagają skorzystania z innych usług banku. Najlepszym przykładem mogą być zadłużenia, które wymagają założenia rachunku osobistego. Dodatkowy produkt może wiązać się z kolejnymi zobowiązaniami finansowymi, warto zatem uważać na takie kredyty gotówkowe.

W tym miesiącu polecamy Sprawdź

Obecnie kredyty gotówkowe nadal zachęcają bardzo dobrymi warunkami finansowymi. To najlepszy moment by zdecydować się na skorzystanie z kredytu lub pożyczki. Niskie stopy procentowe NBP wciąż gwarantują bardzo atrakcyjne oprocentowanie wszystkich zadłużeń dostępnych w bankach.

W tym miesiącu najlepszą ofertą na dowolny cel jest Kredyt Gotówkowy w BGŻ BNP Paribas Banku. Oprocentowanie tego zadłużenia wynosi zaledwie 5,90%. Kredytobiorca może obiegać się o kredyt o wartości do 150 000,00 złotych. Bank zapewnia także elastyczny okres spłaty, nawet do 86 miesięcznych, równych rat.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!