Dlaczego warto starać się o kredyt gotówkowy?

Zaktualizowano: 2019-10-05 10:34opublikowano: 2019-09-09 12:27

Zadłużenie na dowolny cel pozwala szybko zdobyć pieniądze, których może ci brakować w budżecie z różnych powodów. Co sprawia, że usługa ta cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród klientów? Poznaj zalety kredytu gotówkowego i zdecyduj, czy chcesz skorzystać z takiego produktu. W tym artykule postaramy się przybliżyć ci warunki kredytu gotówkowego, dzięki czemu poznasz podstawowe cechy charakteryzujące to zobowiązanie, wraz z wszystkimi plusami i minusami.

Dlaczego warto starać się o kredyt gotówkowy?

Największe atuty kredytu gotówkowego

Myśląc o skorzystaniu z kredytu gotówkowego warto pomyśleć o łatwości uzyskania tego zadłużenia i niewielkiej ilości czasu, jaka potrzebna jest do tego, by móc cieszyć się pieniędzmi, których potrzebujesz. Decydując się na wysłanie wniosku i zawarcie umowy z bankiem możesz liczyć na to, że gotówka pojawi się na twoim koncie nawet tego samego dnia, a najpóźniej, w ciągu jednego dnia roboczego od podpisania dokumentów. To ogromny plus, szczególnie dla klientów, którzy nie chcą martwić się rozległymi formalnościami i potrzebują bardzo szybkiego dostępu do pieniędzy.

Kredyt gotówkowy często porównywany jest do chwilówek, jednak warto pamiętać, że banki oferują oferty dużo korzystniejsze pod względem kosztów oraz elastyczności warunków.

Pożyczka w banku pozwala wnioskować o wyższą kwotę pieniędzy, jednocześnie rozłożyć spłatę zobowiązania na dłuższy okres, ciesząc się niższą ratą kredytu.

Plusem zobowiązania finansowego jest minimalna ilość formalności, wymaganych przez bank. Klient po wysłaniu wniosku najczęściej musi tylko dostarczyć zaświadczenie lub osobiste oświadczenie o zarobkach. Bank obliczy zdolność kredytową klienta, a także zweryfikuje we własnym zakresie historię kredytową usługobiorcy.

Niskie opłaty

Spłata kredytu gotówkowego nie będzie dla ciebie wyzwaniem, dzięki temu, że koszt kredytu gotówkowego nie jest wysoki. Oprocentowanie dostępnych zadłużeń jest aktualnie bardzo korzystne, ze względu na niską referencyjną stopę procentową. Jednak na atrakcyjność zadłużenia wpływ ma także brak zbędnych opłat okołokredytowych. Klient banku wybierając ofertę, może liczyć na niską prowizję, a często nawet jej brak, w przypadku promocyjnych zobowiązań. Warto pamiętać, że do kosztów kredytowych należy także opłata przygotowawcza, która jednak nie dotyczy wszystkich zadłużeń.

Całkowity koszt kredytu można z łatwością ustalić z pomocą RRSO, dzięki czemu wybór zadłużenia pod względem opłat nie stanowi żadnego problemu.

Ranking kredytów gotówkowych

Zapoznaj się z dostępnymi usługami z pomocą rankingu kredytów gotówkowych. To najprostszy sposób, by wybrać najkorzystniejszą usługę finansową i móc cieszyć się kredytem bez zbędnych opłat. Wybór pożyczki powinien być dostosowany do twoich potrzeb, a dzięki weryfikacji aktualnych usług szybko przekonasz się, który bank może zaoferować ci najlepszą ofertę.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!