Ranking kredytów gotówkowych - Sierpień 2016

Zaktualizowano: 2018-11-29 12:29opublikowano: 2016-08-09 13:18

Dodatkowe wydatki, które przekraczają domowy budżet zdarzają się nawet osobą najbardziej zorganizowanym finansowo. Po kosztownych wakacjach okazuje się, że czeka Cię remont mieszkania, a może Twój samochód odmówił posłuszeństwa? Nie da się przewidzieć wszystkich problemów i zabezpieczyć na każdą ewentualność. W takiej sytuacji możesz skorzystać z usług, które zapewniają pieniądze na całkowicie dowolny cel. Kredyt gotówkowy cieszy się tak dużym powodzeniem, że większość instytucji stara się właśnie z pomocą nowych, ciekawszych ofert przyciągać Klientów. Na rynku pojawia się zatem coraz więcej pożyczek gotówkowych, które posiadają promocyjne warunki. Dzięki nim możesz zaoszczędzić na spłacie swojego zobowiązania, o czym należy pamiętać przed wyborem odpowiedniej usługi. Sprawdź aktualny ranking kredytów gotówkowych i przekonaj się jaka usługa będzie odpowiednia dla Twoich potrzeb.

Ranking kredytów gotówkowych - Sierpień 2016

Kredyt bez zbędnych opłat

Chociaż wakacje powoli dobiegają końca, to nadal gorący okres dla domowego budżetu. Wyjazd z rodziną, zbliżający się rok szkolny, a także każda inna sytuacja związana z wydatkami odbije się na Twoim portfelu. Zaciągnięcie kredytu gotówkowego to w wielu przepadkach jedyne rozwiązanie by rzeczywiście zdobyć potrzebne pieniądze. Decydując się na taki krok musisz jednak zadbać o to by zobowiązanie nie miało negatywnego wpływu na cały okres kredytowania. Chociaż bank sprawdzi Twoją zdolność kredytową, to od Ciebie zależy czy pożyczka będzie zbyt kosztowna i trudna w spłacie. Zanim podpiszesz umowę poświęć kilka minut by zaznajomić się z ofertami jakie dostępne są na rynku. Nie musisz tracić czasu na wizytach w wielu bankach, wystarczy skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych i porównać koszty ofert, które Cię interesują.

Przede wszystkim pamiętaj, że na koszt kredytu składa się kilka czynników. Poza oprocentowaniem nominalnym warto poznać rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, tym sposobem dowiesz się ile zapłacisz za swój kredyt. Jakich opłat możesz się spodziewać? Wiele banków pobiera opłatę przygotowawczą, prowizję, koszt ubezpieczenia, wymaga założenia konta, które generuje miesięczne opłaty, a nawet przewiduje prowizję za wcześniejszą spłatę kredytu.

Porównując najkorzystniejsze oferty pod względem całkowitych kosztów, unikniesz opłat, które znacznie podniosą ratę zadłużenia.

Sierpień 2016 - najlepsze oferty miesiąca

Określ swoje możliwości kredytowe i zastanów się jaka oferta byłaby dla Ciebie najkorzystniejsza. Aby pomóc Ci podjąć tę trudną decyzję przygotowaliśmy zestawienie trzech obecnie najtańszych zadłużeń. Sprawdź jakie warunki otrzymasz, ubiegając się o kredyt gotówkowy w tych bankach.

Mistrzowski kredyt - Santander Consumer Bank

 • Oprocentowanie 5,90%

 • RRSO 11,91%

 • Maksymalna wysokość kredytu - 50 000,00 złotych

 • Okres kredytowania - 60 miesięcy

Sprawdź

Kredyt Gotówkowy - Bank BPH

 • Oprocentowanie 5,99%

 • RRSO 11,53%

 • Maksymalna wysokość kredytu - 200 000,00 złotych

 • Okres kredytowania - 120 miesięcy

Sprawdź

Pożyczka Gotówkowa - Citi Handlowy

 • Oprocentowanie 6,46%

 • RRSO 14,23%

 • Maksymalna wartość kredytu - 120 000,00 złotych

 • Okres kredytowania - 72 miesiące

Sprawdź

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!