Najatrakcyjniejsze kredyty gotówkowe dla wymagających

Zaktualizowano: 2018-11-30 09:04opublikowano: 2017-05-22 10:28

Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że jako konsument masz największy wpływ na to z jakiej oferty banku skorzystasz? Nie chcesz przepłacać za zadłużenie i masz konkretne wymagania, które musi spełnić bank aby zdecydować się na podpisanie umowy? Dzięki takiemu podejściu z pewnością łatwiej będzie Ci wybrać ofertę atrakcyjną zarówno w momencie podpisywania umowy jak i całego okresu kredytowania.

Najatrakcyjniejsze kredyty gotówkowe dla wymagających

Nie musisz jednak poświęcać swojego wolnego czasu na wielogodzinne przeglądanie ofert na stronach banków czy wizyty w placówkach instytucji. Dzięki naszej stronie poznasz szczegóły dostępnych ofert, a kredyty gotówkowe przestaną być dla Ciebie zagadką. Ranking, który udostępniamy jest na bieżąco aktualizowany i umożliwia sprawdzenie ofert aż siedemnastu banków. W dowolnym miejscu i czasie porównasz dostępne zadłużenia, a po dokonaniu decyzji możesz w zaledwie kilka minut wypełnić wniosek kontaktowy z bankiem, dzięki temu znacznie przyspieszysz proces ubiegania się o kredyt gotówkowy lub wyłącznie skorzystasz z możliwości indywidualnego ustalenia warunków. Pamiętaj, że wysłanie wniosku nie obliguje Cię do zaciągnięcia kredytu.

Co charakteryzuje najlepsze pożyczki gotówkowe?

Jeżeli zastanawiasz się w jaki sposób z łatwością wskazać najlepsze oferty banków, jest zasada, która sprawdzi się w każdym przypadku i nie wymaga od Ciebie wysiłku. Rzeczywista roczna stopa procentowa to wartość, która realnie ukazuje koszt jaki poniesie Klient decydujący się na zadłużenie. Dzięki takim danym możesz swobodnie zestawiać oferty ze sobą i faktycznie wybrać ten kredyt, który będzie najtańszy. Niskie RRSO to nie wszystko, sprawdź również jakie warunki związane są z umową. Czy konieczne jest założenie rachunku osobistego, a może warunkiem otrzymania kredytu jest ubezpieczenie go i dodatkowa miesięczna opłata, której wcale nie chcesz? Brak wakacji kredytowych lub możliwości odroczenia spłaty? Umowa, która przewiduje wysoką prowizję jeżeli zdecydujesz się na spłatę kredytu przed terminem może nie być tak atrakcyjna jak przedstawia ją bank. Warto poznać szczegóły, które będą miały ogromny wpływ na to jak przebiegać będzie okres spłaty.

Gdzie ubiegać się o kredyt?

Polecamy dwie usługi, które z pewnością zainteresują wszystkie osoby, które szukają kredytu o najatrakcyjniejszych warunkach. Obie oferty mają swoje ogromne zalety i od dłuższego czasu zajmują najwyższe miejsca w rankingu opublikowanym na naszej stronie. Wyróżniają się niskim całkowitym kosztem oraz elastycznością warunków.

Liderem w rankingu jest Kredyt Gotówkowy BGŻ BNP Paribas. Oprocentowanie nominalnej tego zobowiązania wynosi 4,99% natomiast RRSO jest niewiele wyższe stanowiąc 8,81%. To doskonały przykład minimalnej ilości opłat dodatkowych, dzięki czemu Klient nie musi obawiać się zbyt wysokich rat miesięcznych. Przy okazji maksymalna kwota kredytu to aż 150 000,00 złotych, a okres spłaty na jaki możesz rozłożyć raty to 84 miesiące. Bank umożliwia wcześniejszą spłatę pożyczki bez kosztów z tego tytułu. Atutem jest także fakt, że Klient nie jest zobowiązany do skorzystania z pozostałych usług banku.

Sprawdź

Ofertą, którą również polecamy jest Tani kredyt z Kontem proponowany przez Eurobank. Jest to usługa skierowana wyłącznie do osób posiadających rachunek w Eurobanku, lub zdecydowanych na założenie takiego konta. Oprocentowanie wynosi 5,00% natomiast RRSO 11,61%. Najwyższa kwota o jaką może ubiegać się kredytobiorca to 120 000,00 złotych. Jednak największą zaletą oferty jest bardzo długi okres spłaty, nawet 108 równych, miesięcznych rat. Dodatkowo eurobank oferuje swoim Klientom wakacje kredytowe oraz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania.

Sprawdź

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!