Zestawienie wygenerowane dla lokaty w wysokości 20.000 PLN

Ninejsze wyliczenia oraz parametry mogą się różnić od ostatecznej decyzji banku, tym samym nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami)

Lokata terminowa jest najpopularniejszym produktem oszczędnościowym wybieranym przez Polaków. Powodem zainteresowania jest przede wszystkim gwarancja wypłaty całego kapitału oraz wypracowanych odsetek. Klient nie ryzykuje swoich pieniędzy, zapewniając sobie stały zysk bez konieczności poświęcania wielu godzin na poznawanie ofert i zagłębianie się w specjalistyczną wiedzę o inwestowaniu wolnych środków.

Banki oferują zróżnicowane lokaty, które zainteresują zarówno osoby, które zaczynają oszczędzać, jak i Klientów, którzy mają konkretne wymagania i szukają ofert spełniających je wszystkie w satysfakcjonujący sposób. Ilość ofert pozwala na swobodę w wyborze lokaty, począwszy od wysokości odsetek, okresu umowy podpisanej między Klientem a bankiem, aż do kapitalizacji odsetek czy automatycznego odnowienia depozytu. Możesz całkowicie dostosować produkt do swoich celów, nie obawiając się żadnych kosztów związanych z założeniem lokaty czy jej prowadzeniem.

By z łatwością wybrać lokatę bankową koniecznie zapoznaj się z rankingiem jaki udostępniamy całkowicie bezpłatnie naszym czytelnikom. Zapoznasz się z ofertami, które posiadają najkorzystniejsze warunki i wysokie oprocentowanie. Poza oprocentowaniem możesz sprawdzić także jakie warunki musi spełnić usługobiorca, który chce skorzystać z konkretnej lokaty, to szczególnie istotne w przypadku lokat promocyjnych, które najczęściej posiadają ograniczenia dotyczące maksymalnej wartości pieniędzy wpłacanych na lokatę lub okresu na jaki można zamrozić pieniądze w banku.

Korzystając z możliwości wysłania internetowego formularza możesz zaoszczędzić swój czas i otworzyć lokatę nawet w ciągu kilku minut, bez wychodzenia z domu. Bankowość online nie wymaga dużej liczby formalności, a Twoje dane będą całkowicie bezpieczne, podobnie jak oszczędności.

Oszczędzanie bez ryzyka - to jest możliwe

Opublikowano 2017-03-20
Oszczędzanie bez ryzyka - to jest możliwe

Złoto, antyki, giełda papierów wartościowych, lokowanie pieniędzy w nieruchomości czy grunt, wszystko to inwestycje, które mogą przynieść Ci zyski wyższe niż te gwarantowane przez bank dla Klientów szukających usług związanych z oszczędzaniem. Musisz jednak liczyć się z ryzykiem, które obejmuje wszystkie inwestycje alternatywne. Nikt nie zapewni Ci zysku, a w wielu przypadkach nie możesz mieć pewności, że na przestrzeni lat nie stracisz części kapitału wpłaconego na rzecz inwestycji. Dlatego jeżeli chcesz bezpiecznie ulokować swoje oszczędności, które dla wielu osób są wynikiem wielu lat pracy, zastanów się czy to właśnie lokata bankowa nie będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Pewny zysk Lokata...

czytaj dalej

Lokaty promocyjne - kto może z nich skorzystać?

Opublikowano 2017-03-17
Lokaty promocyjne - kto może z nich skorzystać?

Oszczędzanie jest wyjątkowo ważnym elementem zarządzania budżetem. W Polsce niestety wciąż tylko 30% osób czynnych zawodowo odkłada regularnie pieniądze, a jeszcze mniejszy odsetek tych osób posiada poduszkę finansową, która zabezpiecza np. przed utratą pracy czy chorobą, która uniemożliwi wykonywanie zawodu. Przede wszystkim warto jednak oszczędzać z myślą o dalszej przyszłości i zabezpieczeniu jej pod każdym względem. Zarówno dla własnego komfortu jak i komfortu swoich najbliższych. Jeżeli śledzisz oferty skierowane dla oszczędzających z pewnością wiesz, że od dłuższego czasu ranking lokat zdominowany jest przez oferty skierowane do nowych Klientów banków, a wysokie oprocentowanie zależne jest od promocji.

czytaj dalej