× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Kredyt konsolidacyjny - najkorzystniejsza oferta miesiąca

Zaktualizowano: 27.11.2018 13:42
Opublikowano: 23.04.2018 09:39
Średnia ocena: 5,38/6 Głosów: 13

Masz pewność, że kredyt konsolidacyjny jest ofertą, która pozwoli Ci pokonać aktualne problemy finansowe? Ilość produktów tego typu może zniechęcić do poszukiwania najlepszej opcji. Zachęcamy do skorzystania z rankingu opublikowanego na 17bankow.com, a także posłużenia się poradami, które oferujemy na stronie. Zapewniamy, że korzystając z naszych porad, wybór konsolidacji będzie ułatwiony, a Twój wybór okaże się atrakcyjniejszy i świadomy zalet oraz wad dostępnych zobowiązań.

Atuty konsolidacji

Szukając kredytu konsolidacyjnego, warto zwrócić uwagę na plusy takiej oferty banku i móc zweryfikować, czy oferowane produkty spełniają Twoje wymagania. Czego możesz się spodziewać, konsolidując swoje zobowiązania? Największym atutem konsolidacji jest zmniejszenie Twoich miesięcznych opłat związanych ze spłatą kredytu. Sprawdź, czy Twój budżet faktycznie będzie w stanie poradzić sobie z ratą kredytu i czy to kwota odczuwalnie niższa od należności, jakie do tej pory były od Ciebie wymagane. Dzięki rozłożeniu zadłużenia na dłuższy okres możesz oczekiwać dużo niższej opłaty, która pozwoli Ci spłacić zaciągnięte pożyczki lub kredyty, bez opóźnień w regulowaniu należności. To szczególnie ważne, gdy zależy Ci na zachowaniu pozytywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej. Kredyt konsolidacyjny w takiej sytuacji może sprawdzić się najlepiej, jednocześnie oferując dodatkową gotówkę na Twoje wydatki.

Polecamy

Kredyt Konsolidacyjny w BGŻ BNP Paribas zapewnia niskie oprocentowanie nominalne, wynoszące zaledwie 4,99% oraz brak prowizji. RRSO przykładowego zadłużenia, o kwocie 75 000,00 złotych, rozłożonego na 60 miesięcy, wynosi 5,11%. Aby skorzystać z oferty, bank wymaga założenia rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas, a także dostarczenia zaświadczenia o stałych dochodach. Maksymalna kwota zadłużenia to nawet 200 000,00 złotych, podczas gdy najdłuższy okres kredytowania przewidywany jest na 120 miesięcy. Elastyczne warunki pozwalają na dostosowanie konsolidacji do możliwości indywidualnych każdego Klienta banku.

Zanim wybierzesz kredyt

Dla zabezpieczenia swoich finansów i zapewnienia sobie podpisania umowy z bankiem, który oferuje najlepsze produkty, korzystaj z bezpłatnych narzędzi finansowych. Ranking kredytów konsolidacyjnych jest aktualizowany na bieżąco, dzięki czemu poznasz najnowsze informacje, jednocześnie mając dostęp do wiadomości, które często nie są dostępne w łatwy sposób na stronach instytucji. Wystarczy kilka minut, by świadomie zaklasyfikować oferty do tych, które są dla Ciebie atrakcyjne, a także tych, które nie spełniają Twoich wymagań.

Zachęcamy do śledzenia promocji i poznawania dokładnych warunków zadłużeń. Tym sposobem uda Ci się uniknąć zbyt wysokich kosztów dodatkowych i cieszyć się kredytem o niskiej rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania. W przypadku konsolidacji wcześniej zaciągniętych zobowiązań może to mieć kluczowe znaczenie przed wyborem usługi, z jakiej skorzystasz.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt konsolidacyjny czy wakacje kredytowe - co zrobić, gdy coraz trudniej spłacić kredyt?

Kredyt konsolidacyjny czy wakacje kredytowe - co zrobić, gdy coraz trudniej spłacić kredyt?

Kredyt konsolidacyjny czy wakacje kredytowe? Które z tych rozwiązań pomoże ci w trudnej sytuacji finansowej, gdy brakuje ci pieniędzy na spłatę kredytu, a nawet kilku zadłużeń? Sprawdź, co możesz zrobić, by uniknąć rosnącego długu.

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny - w jakiej sytuacji otrzymasz odmowę z banku

Kredyt konsolidacyjny - w jakiej sytuacji otrzymasz odmowę z banku

Kredyt konsolidacyjny wymaga spełnienia przez klienta banku kilku warunków. Przekonaj się, co może spowodować, że twój wniosek o kredyt zostanie odrzucony.

Zobacz więcej
Spłacasz za wysokie raty? Sprawdź jak obniżyć koszt kredytu

Spłacasz za wysokie raty? Sprawdź jak obniżyć koszt kredytu

Uważasz, że raty twoich kredytów są zbyt wysokie względem twojej aktualnej sytuacji finansowej? W tym roku odnotowano znaczny wzrost liczby kredytobiorców, którzy mają problemy ze spłatą wcześniej zaciągniętych zobowiązań.

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny - czym jest i co wyróżnia ten kredyt?

Kredyt konsolidacyjny - czym jest i co wyróżnia ten kredyt?

Starając się o kredyt konsolidacyjny, musisz pamiętać o tym, że konsolidacja nie jest dla każdego. Bank oferując swoje usługi, dokładnie określa, jakie warunki musi spełnić klient, chcąc podpisać taką umowę.

Zobacz więcej
Jak wyjść z długów komorniczych?

Jak wyjść z długów komorniczych?

Każdy, kto posiada długi i nie wie jak sobie z nimi poradzić, powinien przeczytać wszystkie porady i wskazówki zamieszczone w tym opracowaniu. Dzięki nam skutecznie można wyjść z długów.

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny - wyjdź ze spirali zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź ze spirali zadłużeń

Czy kredyt konsolidacyjny się opłaca? To oferta, która faktycznie może pomóc ci uzyskać bardzo atrakcyjne warunki i zagwarantować ratę miesięczną niższą nawet o kilkaset złotych, dzięki czemu łatwiej będzie spłacić...

Zobacz więcej