Kredyt konsolidacyjny na 200 tysięcy złotych - przegląd ofert

Opublikowano: 2020-07-28 14:54

Gdzie szukać korzystnego kredytu konsolidacyjnego o wartości 200 tysięcy złotych? W tym artykule postaramy się przedstawić ci kilka usług, które zasługują na twoje zainteresowanie.

Kredyt konsolidacyjny na 200 tysięcy złotych - przegląd ofert

Kredyt konsolidacyjny nie jest najpopularniejszym zadłużeniem finansowym, ale zdobywa coraz więcej zainteresowanych. Wiele osób szuka aktualnie możliwości, by realnie obniżyć swoje opłaty, co może pomóc w spłacie zadłużeń, nawet jeśli domowy budżet został nagle zmniejszony. Koronawirus wywołał ogromne zamieszanie w całym kraju, a także na świecie. Wiele osób musi radzić sobie z niższymi dochodami, jednocześnie spłacając zobowiązania, które zostały zaciągnięte w momencie, gdy ich sytuacja finansowa prezentowała się dużo korzystniej. W takiej sytuacji kredyt konsolidacyjny może pomóc ci zachować ciągłość spłaty, bez obawy o zbyt wysokie miesięczne raty, które staną się dla ciebie uciążliwe.

Śledź na bieżąco najnowsze info ws. spłat kredytów w związku z Koronawirusem - Polub nasz profil

Zostaw swój e-mail i otrzymuj na bieżąco wiadomości dotyczące spłat kredytów w trakcie pandemii

Gdzie szukać korzystnego kredytu konsolidacyjnego o wartości 200 tysięcy złotych? W tym artykule postaramy się przedstawić ci kilka usług, które zasługują na twoje zainteresowanie. Przekonaj się, że oferta tego typu faktycznie będzie w stanie pomóc ci w spłacie różnego rodzaju kredyty.

Kredyty konsolidacyjne - TOP5

11,88%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
9,99%
Prowizja
1.641,25 PLN
Rata miesięczna
6,24%
RRSO
6,00%
Oprocentowanie
0,00%
Prowizja
1.449,96 PLN
Rata miesięczna
9,22%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
4,00%
Prowizja
1.551,50 PLN
Rata miesięczna
9,37%
RRSO
8,99%
Oprocentowanie
0,00%
Prowizja
1.556,51 PLN
Rata miesięczna
10,46%
RRSO
9,99%
Oprocentowanie
0,00%
Prowizja
1.593,16 PLN
Rata miesięczna

TOP 3 - najkorzystniejsze zobowiązania konsolidacyjne

Nie chcesz samodzielnie szukać najlepszego kredytu konsolidacyjnego? A może liczysz na to, że z naszą pomocą wybór oferty będzie nie tylko łatwiejszy, ale także pozwoli ci dużo szybciej podjąć odpowiednią decyzję? Zapewniamy, że na naszej stronie nie tylko dowiesz się, jakich dokumentów będziesz potrzebować, wnioskując o kredyt konsolidacyjny, ale znajdziesz także odpowiedź na pytanie, czy konsolidacja się opłaca. Co ważniejsze, będziesz mieć okazję w ciągu zaledwie kilku minut zapoznać się z ofertami, które w danym momencie dostępne są w bankach, a z pomocą rankingu kredytów konsolidacyjnych pomożemy ci wybrać zadłużenie, którego szukasz.

Przygotowaliśmy zestawienie trzech najkorzystniejszych ofert konsolidacyjnych, które zostały wskazane przez aktualny ranking. Aby móc je porównać, zdecydowaliśmy się na przeanalizowanie ich pod względem symulacji kredytu o wartości 200 tysięcy złotych, rozłożonego na 120 rat.

Oto top 3 kredyty konsolidacyjne, który powinien poznać każdy kredytobiorca, szukający wsparcia postaci kredytu na spłatę innych zadłużeń:

Co wpływa na atrakcyjność kredytu konsolidacyjnego?

Kredyt konsolidacyjny może być bardzo atrakcyjnym zadłużeniem, szczególnie jeśli oferta spełnia kilka kryteriów, które mają realny wpływ na to, o ile zostanie obniżona miesięczna rata twoich zsumowanych zadłużeń. Co konkretnie wpływa na atrakcyjność konsolidacji? Co powinno zwrócić twoją uwagę, zanim zdecydujesz się podpisać umowę?

  • Im dłuższy okres kredytowania, tym niższe raty miesięczne. To właśnie główna zaleta kredytu konsolidacyjnego. Wydłużając termin spłaty zobowiązania, możesz ingerować w to, jak bardzo obniży się twoja miesięczna rata, a co ciekawe, będzie to miało także wpływ na korzystniejszą ocenę twojej zdolności kredytowej;

  • Korzystne oprocentowanie nominalne oraz minimum opłat pozaodsetkowych. Koszt kredytu możesz zweryfikować z pomocą naszego rankingu. Pamiętaj, by oferty sprawdzać zawsze pod względem RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, która zależy od wszystkich kosztów związanych z zobowiązaniem.

Nie tylko osoby, które decydują się na pierwszy kredyt, powinny weryfikować to, czy są w stanie dobrze ocenić ofertę banku. Być może do tej pory twoje wybory finansowe nie zawsze były trafne, jednak znając tych kilka warunków, już nigdy nie podpiszesz umowy, która będzie wiązała się z kruczkami i ukrytymi opłatami.

Kto faktycznie skorzysta z konsolidacji?

Czy kredyt konsolidacyjny jest adresowany do wszystkich osób, które mają problemy ze spłatą swoich zadłużeń? Poznając ofertę bliżej, może się okazać, że niestety, ale nie. Usługa sprawdzi się świetnie w przypadku osób, które wciąż mają dobrą historię kredytową, a także są zobowiązani do spłaty zadłużeń, które zostały zaciągnięte w tradycyjnych bankach. Klienci parabanków niestety nie mogą liczyć na konsolidację swoich chwilówek. Banki gwarantują możliwość konsolidacji wyłącznie w przypadku usług dostępnych w bankach m.in. kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych, kart kredytowych, limitów na koncie oraz kredytów na samochód.

Konsolidacja sprawdzi się w przypadku klientów, którzy mają świadomość, że będą w stanie spłacać regularnie ratę kredytu, który połączy ich pozostałe zadłużenia w jedno, wydłużając termin spłaty. Warto zatem zwrócić uwagę na to, czy miesięczna rata nie będzie zbyt wysoka i czy zawarcie umowy pozwoli ci uniknąć przerw w spłacie, lub trafienia na listę dłużników.

Kredyt konsolidacyjny pozwala cieszyć się większą elastycznością umowy, co wpływa na to, że szczególnie zadowoleni będą z niego klienci, którzy mają świadomość, że na trwale obniżyły się ich możliwości finansowe, ale są oni gotowi na spłatę zobowiązania o niższych ratach.

Kredyt konsolidacyjny z dodatkowymi środkami - co warto wiedzieć o takiej usłudze?

Liczysz na kredyt konsolidacyjny, ale dodatkowo potrzebujesz pieniędzy, które pomogłyby ci sfinansować kolejne wydatki, na które nie masz odłożonych pieniędzy? Szybkie zasilenie konta osobistego dodatkową gotówką, wiąże się najczęściej z kredytem gotówkowym. To oferta, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów banków, którzy szukają mniejszej liczby formalności oraz gwarancji, że pieniądze można będzie przeznaczyć na całkowicie dowolny cel. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest jednak dostęp do kredytów konsolidacyjnych, które umożliwiają zdobycie dodatkowych pieniędzy bez konieczności zawierania dodatkowej umowy. To znacznie ułatwia otrzymanie kredytu, jednocześnie łącząc go z konsolidacją, dzięki czemu klient nie musi obawiać się dodatkowych kosztów. Środki przyznawane są na dowolny cel, a warunkiem otrzymania dodatkowych pieniędzy, jest zdobycie wystarczająco wysokiej zdolności kredytowej i oczywiście dobra historia kredytowa. Musisz jednak pamiętać, że nie wszystkie banki oferują dodatkowe pieniądze w ramach kredytu konsolidacyjnego. Warto zatem przyjrzeć się lepiej ofertom, zanim wybierzesz usługę odpowiednią dla siebie.

Nie czekaj i skontaktuj się z bankiem wysyłając wniosek online

Kredyt konsolidacyjny, podobnie jak wszystkie inne zadłużenia dostępne w bankach, wymaga dobrej historii kredytowej. Dlatego, jeśli masz świadomość tego, że coraz trudniej jest ci spłacać raty w przypadku twoich zadłużeń, nie czekaj dłużej i wyślij wniosek do banku z naszą pomocą. Prosty formularz zapewni ci kontakt z konsultantem banku, który będzie w stanie odpowiedzieć ci na wszystkie nurtujące cię pytania, a także będzie mógł przedstawić ci ofertę kredytu konsolidacyjnego, po zadaniu ci kilku pytań i zgromadzeniu informacji o twojej sytuacji finansowej. Pamiętaj, że wypełniając formularz online, nie zobowiązujesz się do zawarcia umowy, może to jednak znacznie ułatwić i przyspieszyć cały proces podpisania dokumentów, jeśli uznasz, że oferta jest dla ciebie korzystna.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!