Ranking kredytów gotówkowych 2014 – gdzie najszybciej otrzymamy pożyczkę

Zaktualizowano: 2018-11-28 14:04opublikowano: 2014-08-12 22:00

Ranking kredytów gotówkowych z najniższym oprocentowaniem na miesiąc sierpień został już zaprezentowany. Nie ulega jednak wątpliwości, że istnieje bardzo duża grupa konsumentów, która poza niewielkimi kosztami kredytu gotówkowego poszukuje przede wszystkim zobowiązania, które będzie oferowało szybki dostęp do kredytowanych środków.

Ranking kredytów gotówkowych 2014 – gdzie najszybciej otrzymamy pożyczkę

Badania na dużej grupie kredytobiorców, przeprowadzone przez Główny Urząd Statystyczny, jednoznacznie ukazują, że zdecydowana większość klientów – prawie 70%, wybierając kredyt gotówkowy sugeruje się w pierwszej kolejności nie oprocentowaniem pożyczki a szybkością z jaką bank udostępni im niezbędną gotówkę.

Jak wybieramy kredyt gotówkowy?

Obecnie banki zachęcają do zaciągania niezwykle atrakcyjnych i tanich usług, co można sprawdzić przeglądając aktualny ranking kredytów gotówkowych. Mimo różnic w oprocentowaniu wielu z nas chętniej wybiera kredyty, które oferują pieniądze niemal od ręki. Czym jest to spowodowane? Przede wszystkim mamy jako klienci coraz większe wymagania oraz świadomość tego, że kredyty gotówkowe to produkty, które przynoszą duży zysk instytucji. Już od dłuższego czasu procedura zaciągnięcia kredytu konsumenckiego została zminimalizowana i oczekujemy, że wniosek, który złożymy w banku zostanie rozpatrzony w jak najkrótszym czasie co przyczyni się do równie szybkiego wypłacenia gotówki. Wpływ na takie podejście do kredytu miały również pożyczki w firmach pozabankowych, które pomimo wysokich kosztów długu, zachęcają klientów gotówką wypłacaną w ciągu kilkunastu minut.

Ranking kredytów gotówkowych 2014 – szybka gotówka w polskich bankach

Zanim zaprezentujemy wyróżnione oferty bankowe, które gwarantują szybką gotówkę warto przypomnieć, że kredyt gotówkowy posiada niższe oprocentowanie, dłuższy okres spłaty, a także umożliwia zaciągnięcie większego zobowiązania niż pożyczka parabankowa. To zasługa tego, że każdy bank ma obowiązek sprawdzić potencjalnego kredytobiorcę, tym samym decydując się na pożyczkę w banku mamy szansę zapłacić znacznie mniej, a okres oczekiwania na kredytowane środki nie jest dużo dłuższy niż w przypadku "chwilówek". Poniższy ranking kredytów gotówkowych z pewnością ułatwi Państwu wybór odpowiedniego zadłużenia, zarówno zapewniającego szybką finalizację umowy jak i tanią spłatę zobowiązania.

PKO Bank Polski

Bank, który w Polsce działa najdłużej i wciąż zabiega o nowych klientów. To instytucja, która posiada ogromne zaufanie i grono stałych klientów, którzy od lat decydują się na korzystanie z usług finansowych właśnie w PKO. Można powiedzieć, że bank chce uatrakcyjnić swoją ofertę właśnie osobom, które są już jego klientami i obecnie najszybszy kredyt gotówkowy skierowany jest do kredytobiorców którzy przynajmniej od trzech miesięcy prowadzą w Banku Polskim konto osobiste.

 • Wystarczy wyciąg z rachunku osobistego aby uzyskać zgodę kredytową oraz pieniądze.
 • Czas realizacji takiej usługi to maksymalnie 15 minut.
 • Kwota zadłużenia może być niższa lub równa 23 000 złotych.
 • Bez poręczycieli oraz ubezpieczenia kredytu.
 • Długi okres kredytowania – nawet 96 miesięcznych rat.
 • Atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 10,50%.

ING Bank Śląski

Podobnie jak w przypadku Banku PKO, Bank Śląski jest jednym z najdłużej działających banków w Polsce i także może pochwalić się tym, że wiele osób darzy tą instytucje ogromnym zaufaniem. Także w tym banku znajdziemy ofertę wyjątkowo atrakcyjną dla osób, które są związane z ING i posiadają w banku rachunek osobisty. Wewnętrzni klienci mogą bowiem skorzystać z przypisanego sobie konta online i złożyć wniosek internetowy, który umożliwia zaciągnięcie pożyczki gotówkowej w banku w bardzo krótkim czasie.

 • Okres w jakim otrzymamy pieniądze to około 15 minut od otrzymania zgody kredytowej.
 • Wymagane posiadanie konta w ING Banku Śląskim.
 • Oferta umożliwia wnioskowanie nawet o 60 000 złotych.
 • Okres kredytowania 8 lat - czyli 96 miesięcznych rat.
 • Bez konieczności ubezpieczenia pożyczki.
 • Oprocentowanie wynosi 14,00%.

Getin Bank

Ostatni z pośród wyróżnionych kredytów należy do usług Getin Banku. To oferta kredytowa skierowana do każdego usługobiorcy, który chce otrzymać szybko kredyt gotówkowy a nie może skorzystać z wcześniej opisanych kredytów dla stałego klienta banku. Choć jest to zobowiązanie wymagające więcej czasu podczas realizacji umowy, nadal jest to jeden z najszybciej dostępnych kredytów na polskim rynku finansowym.

 • Szybka decyzja kredytowa i dostęp do środków najczęściej tego samego dnia w którym złożymy wniosek.
 • Bez konieczności zakładania konta lub korzystania z innych usług Getin Banku.
 • Maksymalna kwota kredytu to aż 150 000 złotych.
 • Najdłuższy termin spłaty wyznaczony przez bank to 84 miesiące – 7 lat.
 • Oprocentowanie nominalne kredytu wynosi 13,60%.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!