Najtańszy kredyt w rankingu – Zadłużenie z gwarancją niskich kosztów

Zaktualizowano: 2018-11-28 14:12opublikowano: 2014-09-24 22:00

Szukanie taniego kredytu, który pozwoli nam sfinansować cele na jakie nie możemy pozwolić sobie bez dodatkowych środków, to nie lada wyzwanie. Wiele ofert kredytów, choć pozornie prezentują się atrakcyjnie, nie spełniają oczekiwań kredytobiorców. Przed nawiązaniem współpracy z bankiem ważne będzie zarówno to jak ją rozpoczniemy, a także to w jaki sposób upłynie nam spłata i zakończenie okresu kredytowania. Najtańszy kredyt w rankingu może oczywiście być dla nas świetnym rozwiązaniem i z całą pewnością warto zwracać uwagę na takie porównania. Pożądane jest jednak dodatkowo zastanowić się nad tym, czy to my spełniamy konieczne warunki do uzyskania zadłużenia i czy będziemy w stanie bez większego problemu poradzić sobie z spłatą miesięcznych rat. Nie możemy pozwolić na to by były zbyt wysokie w stosunku do osiąganych przez nas dochodów i planowanych wydatków, jakie związane są z naszym budżetem.

Najtańszy kredyt w rankingu – Zadłużenie z gwarancją niskich kosztów

Zagrożenia źle dobranego zobowiązania finansowego

Czym może grozić źle dobrane zadłużenie? Przede wszystkim problemami z organizacją domowego budżetu. W momencie gdy po opłaceniu raty za kredyt lub pożyczkę nie jesteśmy w stanie zagospodarować swoich wydatków i przychodów, to znak, że spłata jest dla nas zbyt wysoka. Taki stan rzeczy w konsekwencji może doprowadzić do zaniechania regularnego spłacania zobowiązania, co następnie ma wpływ na niekorzystny wpis w historii kredytowej a nawet interwencję sądu czy komornika. Mając świadomość jak ważne jest podjęcie odpowiedzialnej decyzji z pewnością zastanowimy się kilkukrotnie przed podpisaniem umowy kredytowej, czy jest to rzeczywiście najlepszy i najtańszy kredyt nie tylko w rankingu ale również dla naszego portfela.

Ranking ofert kredytowych i Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa

RRSO zadłużenia jest zdecydowanie najważniejszym parametrem na jaki należy zwracać uwagę myśląc poważnie o zaciągnięciu kredytu gotówkowego. Tani kredyt to nie tylko mniejsza rata ale również krótszy okres kredytowania i komfort jaki daje wiedza, że uregulujemy dług w terminie, nie narażając się na żadne przykre niespodzianki. Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa ukazuje nam ile kosztuje kredyt wraz z wszystkimi opłatami około kredytowymi. Dzięki temu będzie mogli określić za co rzeczywiście zapłacimy i co sprawia, że nasza pożyczka czy kredyt to nie zawsze tylko nominalne oprocentowanie, które reklamowane jest przez banki.

Najtańszy kredyt w rankingu – BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w Paribas Banku to przede wszystkim:

  • RRSO – 11,60%.
  • Oprocentowanie nominalne 9,00%.
  • Prowizja – 3,90%.
  • Maksymalna kwota kredytu 150 000 złotych.
  • Maksymalny okres kredytowania 7 lat.
  • Gwarancja stałej raty przez cały okres kredytowania.
  • Bez konieczności zakładania konta osobistego w Paribas Banku.

Od 17 kwietnia bieżącego roku kredyt gotówkowy w BNP Paribas umożliwia skorzystanie z promocji, która dotyczy Gwarancji najniższego całkowitego kosztu kredytu. Bank udostępnia kredyt z takim zobowiązaniem osobom, które posiadają Konto Dobrze Dobrane w Paribas Banku i kwota ich zadłużenia jest równa lub wyższa niż 20 000 złotych.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!