Kredyt gotówkowy - ranking najtańszych zadłużeń we Wrześniu

Zaktualizowano: 29.11.2018 11:34
Opublikowano: 22.09.2015 12:02
Średnia ocena: 5,85/6 Głosów: 20

Skorzystanie z kredytu może pomóc Ci uzyskać gotówkę w niemal każdej sytuacji, która tego wymaga. Warunki jakie musisz wypełnić by otrzymać pozytywną decyzję o przyznaniu zobowiązania nie są trudne do wypełnienia. Wystarczy, że posiadasz zdolność kredytową i Twoja historia kredytowa nie obejmuje negatywnych wpisów, np. o opóźnieniach w opłatach lub nieuregulowanym terminowo zadłużeniu.

Nawet bez wychodzenia z domu możesz wysłać darmowy wniosek, decydując się na niezobowiązujący kontakt z pracownikiem banku. Tym sposobem dowiesz się jakie warunki umowy może zaproponować Ci instytucja i czy są one dla Ciebie zadowalające. Warto skorzystać z takiej opcji, zaoszczędzisz w ten sposób nie tylko swój czas ale także pieniądz ponieważ wiele banków uatrakcyjnia swoje usługi dostępne online.

Pożyczka gotówkowa za którą zapłacisz najmniej

Coraz więcej banków zachęca nowych Klientów do skorzystania z ich oferty kredytów gotówkowych. To obecnie produkty, które przynoszą największe zyski bankom komercyjnym. Trwa ciągła rywalizacja by wybić się spośród licznej konkurencji. Na Polskim rynku można wyróżnić przynajmniej kilkanaście najpopularniejszych placówek, które co roku przyciągają nowych konsumentów. Już niemal co trzeci dorosły Polak posiada zadłużenie finansowe, a większość z tych zadłużeń to właśnie kredyty gotówkowe.

Niewątpliwe przed wyborem produktu ważne jest to by dokładnie zapoznać się z umową jaka będzie obowiązywała kredytobiorcę. Należy nie tylko zadbać o komfort podczas podpisywania umowy z bankiem, ale przede wszystkim później, w trakcie spłaty pożyczki.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, czyli potocznie RRSO, pozwoli Ci w kilka minut ustalić jakie zadłużenie w porównaniu jest faktycznie najtańsze. Na koszt kredytu gotówkowego składa się bowiem nie tylko oprocentowanie nominalne ale także prowizja, opłata przygotowawcza oraz opłaty około kredytowe (m.in. za ubezpieczenie pożyczki).

Wrzesień 2015 - najlepsze kredyty miesiąca

Kredyt gotówkowy (BGŻ BNP Paribas)

Sprawdź

  • Oprocentowanie - 5,90%
  • RRSO - 7,14%
  • Okres kredytowania - 84 miesiące

Tani kredyt z kontem (Eurobank)

Sprawdź

  • Oprocentowanie - 6,00%
  • RRSO - 7,79%
  • Okres kredytowania - 108 miesiący

Prostoliczony kredyt gotówkowy (Credit Agricole)

Sprawdź

  • Oprocentowanie - 6,00%
  • RRSO - 12,88%
  • Okres kredytowania - 72 miesiące

Poświęć czas na poznanie dokładnej umowy

Przed podpisaniem dokumentów, które zostaną przygotowane przez bank koniecznie przeczytaj wszystkie podpunkty umowy. To szczególnie ważne jeżeli chcesz uniknąć niespodziewanych opłat i chcesz wiedzieć czego możesz się spodziewać np. w momencie gdy opóźnisz się z opłatą raty lub zdecydujesz się na wcześniejszą spłatę całego zobowiązania. Wiele osób nie przejmuje się takimi szczegółami, a z pewnością mają one realny wpływ na usługę i jej spłatę. Nie zrażaj się jeżeli dokumenty są dla Ciebie niezrozumiałe, wyjaśnij wszelkie wątpliwości z doradcą banku.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj