Kredyt gotówkowy - ranking najtańszych zadłużeń we Wrześniu

Zaktualizowano: 2018-11-29 11:34opublikowano: 2015-09-22 12:02

Skorzystanie z kredytu może pomóc Ci uzyskać gotówkę w niemal każdej sytuacji, która tego wymaga. Warunki jakie musisz wypełnić by otrzymać pozytywną decyzję o przyznaniu zobowiązania nie są trudne do wypełnienia. Wystarczy, że posiadasz zdolność kredytową i Twoja historia kredytowa nie obejmuje negatywnych wpisów, np. o opóźnieniach w opłatach lub nieuregulowanym terminowo zadłużeniu.

Kredyt gotówkowy - ranking najtańszych zadłużeń we Wrześniu

Nawet bez wychodzenia z domu możesz wysłać darmowy wniosek, decydując się na niezobowiązujący kontakt z pracownikiem banku. Tym sposobem dowiesz się jakie warunki umowy może zaproponować Ci instytucja i czy są one dla Ciebie zadowalające. Warto skorzystać z takiej opcji, zaoszczędzisz w ten sposób nie tylko swój czas ale także pieniądz ponieważ wiele banków uatrakcyjnia swoje usługi dostępne online.

Pożyczka gotówkowa za którą zapłacisz najmniej

Coraz więcej banków zachęca nowych Klientów do skorzystania z ich oferty kredytów gotówkowych. To obecnie produkty, które przynoszą największe zyski bankom komercyjnym. Trwa ciągła rywalizacja by wybić się spośród licznej konkurencji. Na Polskim rynku można wyróżnić przynajmniej kilkanaście najpopularniejszych placówek, które co roku przyciągają nowych konsumentów. Już niemal co trzeci dorosły Polak posiada zadłużenie finansowe, a większość z tych zadłużeń to właśnie kredyty gotówkowe.

Niewątpliwe przed wyborem produktu ważne jest to by dokładnie zapoznać się z umową jaka będzie obowiązywała kredytobiorcę. Należy nie tylko zadbać o komfort podczas podpisywania umowy z bankiem, ale przede wszystkim później, w trakcie spłaty pożyczki.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, czyli potocznie RRSO, pozwoli Ci w kilka minut ustalić jakie zadłużenie w porównaniu jest faktycznie najtańsze. Na koszt kredytu gotówkowego składa się bowiem nie tylko oprocentowanie nominalne ale także prowizja, opłata przygotowawcza oraz opłaty około kredytowe (m.in. za ubezpieczenie pożyczki).

Wrzesień 2015 - najlepsze kredyty miesiąca

Kredyt gotówkowy (BGŻ BNP Paribas)

Sprawdź

  • Oprocentowanie - 5,90%
  • RRSO - 7,14%
  • Okres kredytowania - 84 miesiące

Tani kredyt z kontem (Eurobank)

Sprawdź

  • Oprocentowanie - 6,00%
  • RRSO - 7,79%
  • Okres kredytowania - 108 miesiący

Prostoliczony kredyt gotówkowy (Credit Agricole)

Sprawdź

  • Oprocentowanie - 6,00%
  • RRSO - 12,88%
  • Okres kredytowania - 72 miesiące

Poświęć czas na poznanie dokładnej umowy

Przed podpisaniem dokumentów, które zostaną przygotowane przez bank koniecznie przeczytaj wszystkie podpunkty umowy. To szczególnie ważne jeżeli chcesz uniknąć niespodziewanych opłat i chcesz wiedzieć czego możesz się spodziewać np. w momencie gdy opóźnisz się z opłatą raty lub zdecydujesz się na wcześniejszą spłatę całego zobowiązania. Wiele osób nie przejmuje się takimi szczegółami, a z pewnością mają one realny wpływ na usługę i jej spłatę. Nie zrażaj się jeżeli dokumenty są dla Ciebie niezrozumiałe, wyjaśnij wszelkie wątpliwości z doradcą banku.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!