Jak najkorzystniej wybrać kredyt gotówkowy?

Zaktualizowano: 2018-11-29 12:31opublikowano: 2016-08-31 10:41

Koniec lata oznacza dla Ciebie więcej wydatków? Okazało się, że początek roku szkolnego generuje ogromne koszta, a w Twoim portfelu brakuje gotówki? Jeżeli wakacje pochłonęły całe Twoje oszczędności możesz to boleśnie odczuć z początkiem jesieni. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z ogólnodostępnych produktów finansowych. Kredyt gotówkowy pomoże Ci uporać się zarówno z niewielkim problemem finansowym, jak i kosztownymi planami, które chcesz zrealizować z pomocą dodatkowej gotówki. Ze względu na łatwy dostęp do pożyczek na dowolny cel, a także dużą ilością tego typu produktów, Klienci banków coraz częściej mają wątpliwości dotyczące wyboru usługi. Jeżeli nie masz pewności jaki kredyt gotówkowy wybrać, a chcesz jednocześnie cieszyć się szybką wypłatą gotówki jak i niskimi kosztami zadłużenia, pomożemy Ci między innymi dzięki aktualnemu zestawieniu, a także praktycznym poradom finansowym.

Jak najkorzystniej wybrać kredyt gotówkowy?

Nie trać czasu - wnioskuj o kredyt online

Nie obawiaj się korzystania z bankowości internetowej. Nie stanowi ona dla Ciebie żadnego zagrożenia pod warunkiem, że zachowasz podstawowe środki ostrożności korzystania z internetu. Możesz jednak osiągnąć wiele korzyści wybierając właśnie w ten sposób swoje zadłużenie. Kredyty udzielane Klientom online nie tylko zapewniają swobodę pod względem złożenia wniosku w dowolnej dla siebie chwili czy miejscu, to przede wszystkim ogromna oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy. Zdecydowana większość banków oferuje swoim internetowym Klientom korzystniejsze warunki. Dzięki temu możesz znacznie zmniejszyć swój wydatek i cieszyć się pożądanym kredytem bez zbędnych kosztów oraz formalności.

Ranking kredytów - jak z niego korzystać?

Ranking kredytów gotówkowych opublikowany na 17bankow.com jest bardzo intuicyjny dzięki czemu wystarczy Ci dosłownie kilka minut by porównać najciekawsze oferty kredytowe banków. Aby odpowiednio dostosować kredyt do swoich możliwości, warto skupić się na całkowitym koszcie zadłużenia. Pod tym względem sprawdzaj nie tylko nominalne oprocentowanie kredytu ale przede wszystkim RRSO czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Z łatwością możesz także przejść na podstronę interesującego Cię zobowiązania i przeczytać więcej informacji o konkretnym kredycie.

Najtańsze oferty na przełomie sierpnia i września 2016

Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy obecnie dostępny jest w Alior Banku, to Pożyczka 5% z gwarancją, która pomimo niskiego oprocentowania nie przewiduje wysokich kosztów okołokredytowych. RRSO tej oferty wynosi zaledwie 7,77%, dzięki czemu stanowi doskonałą konkurencję m.in. dla T-Moble Usługi Bankowe oraz ING Banku Śląskiego. Oferty tych placówek są bardzo korzystne i zajmują bardzo wysokie miejsca w rankingu, jednak wciąż nie gwarantują tak korzystnych warunków umowy jak Alior Bank.

Sprawdź

Przed podpisaniem umowy z bankiem zastanów się czy dokumenty są dla Ciebie w pełni zrozumiałe, tylko jeśli odpowiedź jest twierdząca możesz spokojnie wypełnić dokumenty i potwierdzić warunki kredytu. Jeżeli posiadasz pytania w związku z umową, nie wahaj się ich zadać, pracownik banku ma obowiązek udzielić Ci wszystkich informacji.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!