Jak najkorzystniej wybrać kredyt gotówkowy?

Zaktualizowano: 29.11.2018 12:31
Opublikowano: 31.08.2016 10:41
Średnia ocena: 5,80/6 Głosów: 20

Koniec lata oznacza dla Ciebie więcej wydatków? Okazało się, że początek roku szkolnego generuje ogromne koszta, a w Twoim portfelu brakuje gotówki? Jeżeli wakacje pochłonęły całe Twoje oszczędności możesz to boleśnie odczuć z początkiem jesieni. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z ogólnodostępnych produktów finansowych. Kredyt gotówkowy pomoże Ci uporać się zarówno z niewielkim problemem finansowym, jak i kosztownymi planami, które chcesz zrealizować z pomocą dodatkowej gotówki. Ze względu na łatwy dostęp do pożyczek na dowolny cel, a także dużą ilością tego typu produktów, Klienci banków coraz częściej mają wątpliwości dotyczące wyboru usługi. Jeżeli nie masz pewności jaki kredyt gotówkowy wybrać, a chcesz jednocześnie cieszyć się szybką wypłatą gotówki jak i niskimi kosztami zadłużenia, pomożemy Ci między innymi dzięki aktualnemu zestawieniu, a także praktycznym poradom finansowym.

Nie trać czasu - wnioskuj o kredyt online

Nie obawiaj się korzystania z bankowości internetowej. Nie stanowi ona dla Ciebie żadnego zagrożenia pod warunkiem, że zachowasz podstawowe środki ostrożności korzystania z internetu. Możesz jednak osiągnąć wiele korzyści wybierając właśnie w ten sposób swoje zadłużenie. Kredyty udzielane Klientom online nie tylko zapewniają swobodę pod względem złożenia wniosku w dowolnej dla siebie chwili czy miejscu, to przede wszystkim ogromna oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy. Zdecydowana większość banków oferuje swoim internetowym Klientom korzystniejsze warunki. Dzięki temu możesz znacznie zmniejszyć swój wydatek i cieszyć się pożądanym kredytem bez zbędnych kosztów oraz formalności.

Ranking kredytów - jak z niego korzystać?

Ranking kredytów gotówkowych opublikowany na 17bankow.com jest bardzo intuicyjny dzięki czemu wystarczy Ci dosłownie kilka minut by porównać najciekawsze oferty kredytowe banków. Aby odpowiednio dostosować kredyt do swoich możliwości, warto skupić się na całkowitym koszcie zadłużenia. Pod tym względem sprawdzaj nie tylko nominalne oprocentowanie kredytu ale przede wszystkim RRSO czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Z łatwością możesz także przejść na podstronę interesującego Cię zobowiązania i przeczytać więcej informacji o konkretnym kredycie.

Najtańsze oferty na przełomie sierpnia i września 2016

Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy obecnie dostępny jest w Alior Banku, to Pożyczka 5% z gwarancją, która pomimo niskiego oprocentowania nie przewiduje wysokich kosztów okołokredytowych. RRSO tej oferty wynosi zaledwie 7,77%, dzięki czemu stanowi doskonałą konkurencję m.in. dla T-Moble Usługi Bankowe oraz ING Banku Śląskiego. Oferty tych placówek są bardzo korzystne i zajmują bardzo wysokie miejsca w rankingu, jednak wciąż nie gwarantują tak korzystnych warunków umowy jak Alior Bank.

Sprawdź

Przed podpisaniem umowy z bankiem zastanów się czy dokumenty są dla Ciebie w pełni zrozumiałe, tylko jeśli odpowiedź jest twierdząca możesz spokojnie wypełnić dokumenty i potwierdzić warunki kredytu. Jeżeli posiadasz pytania w związku z umową, nie wahaj się ich zadać, pracownik banku ma obowiązek udzielić Ci wszystkich informacji.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj