Ranking kredytów gotówkowych - Maj 2017

Zaktualizowano: 2018-11-30 08:47opublikowano: 2017-05-09 11:00

Jak zapewnić sobie najlepszy kredyt gotówkowy? Nie podejmuj decyzji pod wpływem chwili i sprawdź oferty w rankingu kredytów gotówkowych. Tym sposobem unikniesz zbyt wysokich opłat, przekonasz się które zadłużenia warto brać pod uwagę i poznasz zarówno ich zalety jak i wady. Jeżeli uważasz, że większość banków pobiera wysokie opłaty, szczególnie te dodatkowe, możesz się zdziwić, wciąż wiele produktów zapewnia bardzo dobre warunki, dając szansę na rozwiązanie Twoich problemów finansowych niskim kosztem. Długi okres kredytowania i możliwość zaciągnięcia kredytu o wysokiej kwocie to czynniki, które mają ogromny wpływ na zainteresowanie Klientów kredytem gotówkowym. Każdego roku przybywa usługobiorców, którzy wybierają właśnie tego typu zadłużenie, realizując swoje plany z pomocą banków.

Ranking kredytów gotówkowych - Maj 2017

Dlaczego warto korzystać z rankingu?

Wielogodzinne przeglądanie ofert kredytów na stronach banków może zniechęcić nawet najbardziej wytrwałych. Informacje o zadłużeniach nie są przedstawiane w jasny sposób i często trzeba poświęcić wiele swojej uwagi by dokładnie poznać całkowity koszt kredytu. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzą narzędzia finansowe, które w zaledwie kilka minut przedstawią Ci zarówno RRSO dostępnych kredytów jak i warunków dotyczących składania wniosku czy okresu spłaty zadłużenia.

Ranking dostępny na naszej stronie jest systematycznie aktualizowany i zawiera wszystkie informacje o zobowiązaniach, niezbędne do podjęcia świadomej decyzji o podjęciu pożyczki na dowolny cel.

W rankingu możesz swobodnie zmieniać kwotę zobowiązania, która Cię interesuje, a także ustalić orientacyjny okres kredytowania na jaki się zdecydujesz. Dodatkowo masz szansę określić czy ranking ma wyświetlać wyniki zgodnie z najniższym oprocentowaniem lub najniższą całkowitą kwotą jaką spłaci Klient banku. Dzięki temu unikniesz niejasności związanych z umową i z łatwością podejmiesz decyzję o kredycie, którego potrzebujesz.

Jaką ofertę polecamy w tym miesiącu?

Dla przykładowego kredytu o wartości 15 000,00 złotych, spłacanego przez 84 miesiące najkorzystniejsze warunki kredytowe proponuje BGŻ BNP Paribas. Kredyt Gotówkowy ma elastyczne warunki, które pozwalają na zminimalizowanie miesięcznych kosztów. Maksymalny okres spłaty to właśnie 84 miesiące, natomiast maksymalna wysokość kredytu to aż 150 000,00 złotych. RRSO wynosi tylko 7,28% przy czym oprocentowanie nominalne to 4,99% a prowizja banku za udzielenie kredytu wynosi od 6,99%. Miesięczna rata dla kredytu o ustalonej wartości wynosi zaledwie 226,75 złotych, a Kredytobiorca musi liczyć się z tym, że całkowita kwota jaką wpłaci na rachunek banku w okresie kredytowania to 19 047,22 złotych.

Sprawdź

Kredytobiorca może spłacić swoje zobowiązanie przed wyznaczonym w umowie terminem, nie obawiając się przy tym dodatkowych opłat. Warto także wspomnieć o tym, że o kredyt w BGŻ BNP Paribas można ubiegać się online, bez poświęcania swojego czasu na wizyty w oddziale banku. Klient ubiegający się o Kredyt Gotówkowy nie jest zobowiązany do skorzystania z innych usług banku, w tym do założenia rachunku osobistego lub ubezpieczenia kredytu.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!