× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Ranking kredytów hipotecznych - Sierpień 2019

Opublikowano: 01.08.2019 13:50
Średnia ocena: 5,67/6 Głosów: 6

Wybór kredytu hipotecznego wydaje ci się trudniejszy, niż myślałeś? Okazuje się, że mimo bardzo atrakcyjnych kosztów i niskich stóp procentowych, wielu kredytobiorców nie potrafi wskazać jednej oferty, która może pomóc im zrealizować marzenia o własnym mieszkaniu czy budowie domu.

Co możesz zrobić, by wybór kredytu hipotecznego był łatwiejszy i mniej stresujący? Jak szybko znaleźć ofertę, dzięki której zaoszczędzisz na spłacie zadłużenia? Wystarczy, że skorzystasz z naszych darmowych porad i porównasz oferty dzięki narzędziom finansowym przeznaczonym dla przyszłych kredytobiorców.

Sprawdź swoją zdolność kredytową

Wszystkie zadłużenia finansowe oferowane przez banki wymagają zdolności finansowej. W przypadku kredytu hipotecznego to szczególnie istotne, ze względu na wysokość kredytu oraz długiego okresu wiążącego ze sobą obie strony umowy.

Chcesz przekonać się, czy bank wyrazi zgodę na udzielenie ci kredytu, którego potrzebujesz? Skorzystaj z kalkulatora zdolności kredytowej, który znajdziesz na naszej stronie. W ciągu kilku minut przekonasz się, czy masz szansę na zobowiązanie, a przede wszystkim, czy jesteś w stanie spłacić kredyt hipoteczny.

Aby skorzystać z kalkulatora zdolności kredytowej, wystarczy wypełnić kilka informacji, które pozwolą ci przekonać się, czy twoje miesięczne dochody wystarczą na spłatę zadłużenia finansowego. Pierwszym polem, które należy wypełnić, jest kwota kredytu, o który zamierzasz się starać, dodatkowo musisz podać termin, w jakim rozłożona będzie spłata kredytu. Pozostałe informacje dotyczą twojej indywidualnej sytuacji i domowego budżetu, konieczne jest uzupełnienie pola związanego z twoimi miesięcznymi dochodami, liczbą osób w gospodarstwie domowym oraz miesięczne wydatki związane z utrzymaniem rodziny. Na tej podstawie kalkulator może obliczyć, czy orientacyjna rata zobowiązania nie będzie zbyt wysoka względem twoich stałych dochodów.

Najlepszy kredyt hipoteczny

Aktualnie bezkonkurencyjną ofertą kredytu hipotecznego jest Kredyt Własny Kąt Hipoteczny, dostępny w PKO Banku Polskim. Oprocentowanie zadłużenia wynosi tylko 2,82%, a ogromnym atutem oferty jest brak prowizji pobieranej przez instytucję. RRSO kredytu dla kwoty 200 000,00 złotych, rozłożonego na 25 lat spłaty, w miesięcznych ratach, wynosi tylko 2,86%.

Własny Kąt Hipoteczny jest ofertą, która poza atrakcyjną spłatą oferuje także kilka udogodnień w trakcie trwania umowy. Kredytobiorca może skorzystać z wakacji kredytowych, a także z karencji w spłacie kredytu. Dodatkowo bank nie wymaga od klienta wykupienia polisy na życie, która generowałaby dodatkowe opłaty w trakcie trwania umowy.

Chcesz sprawdzić warunki innych kredytów hipotecznych? Sprawdź ranking kredytów hipotecznych, który znajdziesz na naszej stronie.

Dowiedź się więcej wysyłając wniosek online

Decydując się na wysłanie wniosku za pośrednictwem naszej strony, masz gwarancję bezpieczeństwa twoich danych, a także szybkiego kontaktu z konsultantem banku. Mimo wypełnienia wniosku nie masz jednak obowiązku skorzystać z zadłużenia. Rozmowa z pracownikiem banku może mieć charakter wyłącznie informacyjny, dzięki czemu łatwiej będzie ci podjąć decyzję o wyborze kredytu.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty hipoteczne

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Aktualny ranking kredytów hipotecznych. Kredyt na mieszkanie tańszy niż rok temu
Kredyty hipoteczne 01.12.2020

Aktualny ranking kredytów hipotecznych. Kredyt na mieszkanie tańszy niż rok temu

Przekonaj się, że kredyt hipoteczny, nawet w czasie pandemii może być ofertą o bardzo korzystnych warunkach. Sprawdź, gdzie aktualnie warto złożyć wniosek o kredyt na mieszkanie i przekonaj się, jakie warunki musisz spełnić.

Zobacz więcej
Zadatek i zaliczka - czy mogą stanowić wkład własny lub jego część?
Kredyty hipoteczne 24.11.2020

Zadatek i zaliczka - czy mogą stanowić wkład własny lub jego część?

Zarówno zadatek, jak i zaliczka mogą być uznane za wkład własny lub przynajmniej część wkładu własnego. To czy zadatek lub zaliczka pokryje cały wkład własny, zależy wyłącznie od wartości nieruchomości oraz wysokości...

Zobacz więcej
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, kupna działki - umowa przedwstępna wzór
Kredyty hipoteczne 06.11.2020

Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania, kupna działki - umowa przedwstępna wzór

Umowa przedwstępna najważniejsze informacje. Co powinna zawierać umowa przedwstępna, jaką formę musi przyjąć taki dokument? Co czeka strony w przypadku niepodpisania umowy przyrzeczonej? 

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Mieszkanie dla Młodych - najważniejsze informacje i warunki oferty
Kredyty hipoteczne 28.10.2020

Mieszkanie dla Młodych - najważniejsze informacje i warunki oferty

Mieszkanie dla Młodych cieszyło się ogromnym powodzeniem, sprawdź dlaczego. Czy młodzi ludzie mogą liczyć na nowy program rządu, który pomoże im kupić nieruchomość tak jak MDM? 

Zobacz więcej
Co to jest promesa zatrudnienia?

Co to jest promesa zatrudnienia?

W tym artykule znajdziesz wiele cennych informacji i bardzo szybko dowiesz się, czym faktycznie jest promesa zatrudnienia i jaki może mieć wpływ m.in. podczas wnioskowania o kredyt, czy zmiany pracy.

Zobacz więcej