Ranking kredytów hipotecznych - Sierpień 2019

Opublikowano: 2019-08-01 13:50

Wybór kredytu hipotecznego wydaje ci się trudniejszy, niż myślałeś? Okazuje się, że mimo bardzo atrakcyjnych kosztów i niskich stóp procentowych, wielu kredytobiorców nie potrafi wskazać jednej oferty, która może pomóc im zrealizować marzenia o własnym mieszkaniu czy budowie domu.

Ranking kredytów hipotecznych - Sierpień 2019

Co możesz zrobić, by wybór kredytu hipotecznego był łatwiejszy i mniej stresujący? Jak szybko znaleźć ofertę, dzięki której zaoszczędzisz na spłacie zadłużenia? Wystarczy, że skorzystasz z naszych darmowych porad i porównasz oferty dzięki narzędziom finansowym przeznaczonym dla przyszłych kredytobiorców.

Sprawdź swoją zdolność kredytową

Wszystkie zadłużenia finansowe oferowane przez banki wymagają zdolności finansowej. W przypadku kredytu hipotecznego to szczególnie istotne, ze względu na wysokość kredytu oraz długiego okresu wiążącego ze sobą obie strony umowy.

Chcesz przekonać się, czy bank wyrazi zgodę na udzielenie ci kredytu, którego potrzebujesz? Skorzystaj z kalkulatora zdolności kredytowej, który znajdziesz na naszej stronie. W ciągu kilku minut przekonasz się, czy masz szansę na zobowiązanie, a przede wszystkim, czy jesteś w stanie spłacić kredyt hipoteczny.

Aby skorzystać z kalkulatora zdolności kredytowej, wystarczy wypełnić kilka informacji, które pozwolą ci przekonać się, czy twoje miesięczne dochody wystarczą na spłatę zadłużenia finansowego. Pierwszym polem, które należy wypełnić, jest kwota kredytu, o który zamierzasz się starać, dodatkowo musisz podać termin, w jakim rozłożona będzie spłata kredytu. Pozostałe informacje dotyczą twojej indywidualnej sytuacji i domowego budżetu, konieczne jest uzupełnienie pola związanego z twoimi miesięcznymi dochodami, liczbą osób w gospodarstwie domowym oraz miesięczne wydatki związane z utrzymaniem rodziny. Na tej podstawie kalkulator może obliczyć, czy orientacyjna rata zobowiązania nie będzie zbyt wysoka względem twoich stałych dochodów.

Najlepszy kredyt hipoteczny

Aktualnie bezkonkurencyjną ofertą kredytu hipotecznego jest Kredyt Własny Kąt Hipoteczny, dostępny w PKO Banku Polskim. Oprocentowanie zadłużenia wynosi tylko 2,82%, a ogromnym atutem oferty jest brak prowizji pobieranej przez instytucję. RRSO kredytu dla kwoty 200 000,00 złotych, rozłożonego na 25 lat spłaty, w miesięcznych ratach, wynosi tylko 2,86%.

Własny Kąt Hipoteczny jest ofertą, która poza atrakcyjną spłatą oferuje także kilka udogodnień w trakcie trwania umowy. Kredytobiorca może skorzystać z wakacji kredytowych, a także z karencji w spłacie kredytu. Dodatkowo bank nie wymaga od klienta wykupienia polisy na życie, która generowałaby dodatkowe opłaty w trakcie trwania umowy.

Chcesz sprawdzić warunki innych kredytów hipotecznych? Sprawdź ranking kredytów hipotecznych, który znajdziesz na naszej stronie.

Dowiedź się więcej wysyłając wniosek online

Decydując się na wysłanie wniosku za pośrednictwem naszej strony, masz gwarancję bezpieczeństwa twoich danych, a także szybkiego kontaktu z konsultantem banku. Mimo wypełnienia wniosku nie masz jednak obowiązku skorzystać z zadłużenia. Rozmowa z pracownikiem banku może mieć charakter wyłącznie informacyjny, dzięki czemu łatwiej będzie ci podjąć decyzję o wyborze kredytu.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!