×Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Wrzesień 2019 - atrakcyjny kredyt konsolidacyjny

Zaktualizowano: 05.10.2019 10:30
Opublikowano: 20.09.2019 14:24

Kredyt konsolidacyjny może rozwiązać twoje problemy finansowe? Jeśli spłacasz wcześniej zaciągnięte zobowiązania, ale woja sytuacja finansowa zmieniła się i coraz trudniej jest ci regulować opłaty zgodnie z harmonogramem wyznaczonym przy podpisaniu umowy, to bardzo możliwe, że kredyt konsolidacyjny pozwoli ci obniżyć miesięczne opłaty i pozwoli na spłatę kredytów, bez żadnych nieprzyjemnych konsekwencji czy zaległości, które mogłyby wpłynąć bardzo negatywnie na twoją historię kredytową.

Kredyt który polecamy

Chcesz mieć pewność, że wybrany kredyt konsolidacyjny okaże się najlepszą ofertą dostępną na rynku? Samodzielne porównanie wszystkich kredytów może być czasochłonne, dodatkowo trudne ze względu na niejasne warunki, zamieszczone na stronach banków.

Gwarantujemy, że na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje, dzięki którym wybór kredytu okaże się dużo łatwiejszy, a co najważniejsze, przyniesie ci bardzo dużo korzyści.

W tym miesiącu możemy polecić ofertę PKO Banku Polskiego, czyli Mini ratkę - pożyczkę konsolidacyjną. Od dłuższego czasu to usługa, która zapewnia najniższy koszt i nie ma sobie równych wśród zobowiązań konsolidacyjnych.

RRSO Mini ratki - pożyczki konsolidacyjnej wynosi zaledwie 9,37%. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu, dzięki czemu kredytobiorca nie musi obawiać się dodatkowych kosztów. Kredyt dostępny jest zarówno dla stałych klientów PKO Banku Polskiego, jak i osób, które pierwszy raz chcą skorzystać z usług tego banku. To duża zaleta, mając na uwadze fakt, że zdecydowana większość kredytów konsolidacyjnych wiąże się z koniecznością korzystania z konta osobistego w banku, gdzie klient stara się o konsolidację zobowiązań. Maksymalny termin spłaty to aż 120 miesięcy, co pozwala uniknąć wysokich opłat miesięcznych.

Skorzystaj z rankingu kredytów konsolidacyjnych

Nie decyduj się na podpisanie umowy z bankiem, zanim nie porównasz przynajmniej kilku najlepszych zadłużeń. W tym celu możesz skorzystać z rankingu kredytów konsolidacyjnych. Szybko sprawdzisz, która z ofert zapewnia najniższy koszt całkowity, a także atrakcyjne i niskie raty, które będą dostosowane do twojej aktualnej sytuacji finansowej.

Ranking kredytów jest całkowicie bezpłatny, a ty możesz z niego skorzystać w dowolnym dla siebie czasie i miejscu. Z naszą pomocą nie tylko łatwo wybierzesz ofertę kredytową, ale przede wszystkim będziesz w stanie zaoszczędzić w trakcie spłaty pożyczki.

O czym musisz pamiętać?

Kredyt konsolidacyjny, podobnie jak inne oferty zadłużeń wymaga od kredytobiorcy zdolności kredytowej, a co równie ważne dobrej historii kredytowej. Trzeba o tym pamiętać, szczególnie jeśli nie masz pewności, czy to odpowiedni moment na konsolidację swoich zadłużeń. Jeśli BIK odnotuje opóźnienia i zaległości w spłatach kredytów, może się okazać, że bank nie będzie w stanie wydać pozytywnej decyzji o przyznaniu kredytu.

Sprawdzając opis kredytu, który cię interesuje, zwróć uwagę, jakie wymagania stawia bank swoim klientom.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt konsolidacyjny - czym jest i co wyróżnia ten kredyt?

Kredyt konsolidacyjny - czym jest i co wyróżnia ten kredyt?

Starając się o kredyt konsolidacyjny, musisz pamiętać o tym, że konsolidacja nie jest dla każdego. Bank oferując swoje usługi, dokładnie określa, jakie warunki musi spełnić klient, chcąc podpisać taką umowę.

Zobacz więcej
Jak wyjść z długów komorniczych?

Jak wyjść z długów komorniczych?

Każdy, kto posiada długi i nie wie jak sobie z nimi poradzić, powinien przeczytać wszystkie porady i wskazówki zamieszczone w tym opracowaniu. Dzięki nam skutecznie można wyjść z długów.

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny - wyjdź ze spirali zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź ze spirali zadłużeń

Czy kredyt konsolidacyjny się opłaca? To oferta, która faktycznie może pomóc ci uzyskać bardzo atrakcyjne warunki i zagwarantować ratę miesięczną niższą nawet o kilkaset złotych, dzięki czemu łatwiej będzie spłacić...

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny na 200 tysięcy złotych - przegląd ofert

Kredyt konsolidacyjny na 200 tysięcy złotych - przegląd ofert

Gdzie szukać korzystnego kredytu konsolidacyjnego o wartości 200 tysięcy złotych? W tym artykule postaramy się przedstawić ci kilka usług, które zasługują na twoje zainteresowanie.

Zobacz więcej
Kredyt hipoteczny a utrata pracy - jak poradzić sobie w takiej sytuacji?

Kredyt hipoteczny a utrata pracy - jak poradzić sobie w takiej sytuacji?

Choroba w rodzinie, utrata pracy, niższa pensja, brak premii, dodatkowe wydatki, których kredytobiorca się nie spodziewał, a na stałe obniżyły domowy budżet, wszystko to może mieć wpływ na to, jak będzie wyglądać spłata zadłużenia.

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny - to powinno zwrócić twoją uwagę przed wyborem oferty

Kredyt konsolidacyjny - to powinno zwrócić twoją uwagę przed wyborem oferty

Szukasz odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego? Musisz pamiętać przynajmniej o trzech warunkach, które będą miały wpływ na to, jak przebiegać będzie spłata zadłużenia. Podpowiemy ci, na co zwrócić uwagę, by mieć...

Zobacz więcej