× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Wrzesień 2019 - atrakcyjny kredyt konsolidacyjny

Opublikowano: 20.09.2019 14:24
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 13

Kredyt konsolidacyjny może rozwiązać twoje problemy finansowe? Jeśli spłacasz wcześniej zaciągnięte zobowiązania, ale woja sytuacja finansowa zmieniła się i coraz trudniej jest ci regulować opłaty zgodnie z harmonogramem wyznaczonym przy podpisaniu umowy, to bardzo możliwe, że kredyt konsolidacyjny pozwoli ci obniżyć miesięczne opłaty i pozwoli na spłatę kredytów, bez żadnych nieprzyjemnych konsekwencji czy zaległości, które mogłyby wpłynąć bardzo negatywnie na twoją historię kredytową.

Kredyt który polecamy

Chcesz mieć pewność, że wybrany kredyt konsolidacyjny okaże się najlepszą ofertą dostępną na rynku? Samodzielne porównanie wszystkich kredytów może być czasochłonne, dodatkowo trudne ze względu na niejasne warunki, zamieszczone na stronach banków.

Gwarantujemy, że na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje, dzięki którym wybór kredytu okaże się dużo łatwiejszy, a co najważniejsze, przyniesie ci bardzo dużo korzyści.

W tym miesiącu możemy polecić ofertę PKO Banku Polskiego, czyli Mini ratkę - pożyczkę konsolidacyjną. Od dłuższego czasu to usługa, która zapewnia najniższy koszt i nie ma sobie równych wśród zobowiązań konsolidacyjnych.

RRSO Mini ratki - pożyczki konsolidacyjnej wynosi zaledwie 9,37%. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu, dzięki czemu kredytobiorca nie musi obawiać się dodatkowych kosztów. Kredyt dostępny jest zarówno dla stałych klientów PKO Banku Polskiego, jak i osób, które pierwszy raz chcą skorzystać z usług tego banku. To duża zaleta, mając na uwadze fakt, że zdecydowana większość kredytów konsolidacyjnych wiąże się z koniecznością korzystania z konta osobistego w banku, gdzie klient stara się o konsolidację zobowiązań. Maksymalny termin spłaty to aż 120 miesięcy, co pozwala uniknąć wysokich opłat miesięcznych.

Skorzystaj z rankingu kredytów konsolidacyjnych

Nie decyduj się na podpisanie umowy z bankiem, zanim nie porównasz przynajmniej kilku najlepszych zadłużeń. W tym celu możesz skorzystać z rankingu kredytów konsolidacyjnych. Szybko sprawdzisz, która z ofert zapewnia najniższy koszt całkowity, a także atrakcyjne i niskie raty, które będą dostosowane do twojej aktualnej sytuacji finansowej.

Ranking kredytów jest całkowicie bezpłatny, a ty możesz z niego skorzystać w dowolnym dla siebie czasie i miejscu. Z naszą pomocą nie tylko łatwo wybierzesz ofertę kredytową, ale przede wszystkim będziesz w stanie zaoszczędzić w trakcie spłaty pożyczki.

O czym musisz pamiętać?

Kredyt konsolidacyjny, podobnie jak inne oferty zadłużeń wymaga od kredytobiorcy zdolności kredytowej, a co równie ważne dobrej historii kredytowej. Trzeba o tym pamiętać, szczególnie jeśli nie masz pewności, czy to odpowiedni moment na konsolidację swoich zadłużeń. Jeśli BIK odnotuje opóźnienia i zaległości w spłatach kredytów, może się okazać, że bank nie będzie w stanie wydać pozytywnej decyzji o przyznaniu kredytu.

Sprawdzając opis kredytu, który cię interesuje, zwróć uwagę, jakie wymagania stawia bank swoim klientom.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty konsolidacyjne

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Ile trzeba zarabiać żeby dostać kredyt konsolidacyjny?

Ile trzeba zarabiać żeby dostać kredyt konsolidacyjny?

Jak oceniana jest zdolność kredytowa klienta, który stara się o kredyt konsolidacyjny? Czy zarabiając najniższą krajową, masz szansę na skonsolidowanie kredytów? Przekonaj się, co będzie dla banku istotne w momencie oceny twojej zdolności kredytowej.

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny krok po kroku. Prosty poradnik dla kredytobiorcy

Kredyt konsolidacyjny krok po kroku. Prosty poradnik dla kredytobiorcy

Obawiasz się, że procedura ubiegania się o kredyt konsolidacyjny będzie zbyt skomplikowana? Przekonaj się, że wcale tak nie jest. Podpowiemy ci, czego możesz się spodziewać po wysłaniu wniosku i jak przygotować się do rozmowy z pracownikiem banku.

Zobacz więcej
Ranking kredytów konsolidacyjnych marzec 2021 - wybierz najtańszą ofertę

Ranking kredytów konsolidacyjnych marzec 2021 - wybierz najtańszą ofertę

Kredyt konsolidacyjny jest usługą skierowaną tylko do grona klientów, którzy korzystają już z innego rodzaju kredytów. Usługa ma na celu spłatę wcześniejszych zadłużeń i zastąpienie kilku kredytów jednym zobowiązaniem, o niższej racie.

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych - czy konsolidacja pomoże ci wyjść z długów?

Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych - czy konsolidacja pomoże ci wyjść z długów?

Czy mając długi, możesz liczyć na kredyt konsolidacyjny? Czy kredyt konsolidacyjny jest usługą oddłużeniową? Kiedy warto ubiegać się o kredyt konsolidacyjny, licząc na pozytywną decyzję banku?

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny - niższa rata miesięczna ale wyższy koszt całkowity

Kredyt konsolidacyjny - niższa rata miesięczna ale wyższy koszt całkowity

Pamiętaj, że dłuższy termin spłaty zobowiązania zawsze oznaczać będzie dla ciebie wyższą kwotę wpłaconą do banku w ramach spłaty odsetek za udzielone zadłużenie. Czy trzeba się tym martwić w przypadku kredytu konsolidacyjnego?

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny bez umowy o pracę - czy bank udzieli zgody kredytowej?

Kredyt konsolidacyjny bez umowy o pracę - czy bank udzieli zgody kredytowej?

Czy kredyt konsolidacyjny dostępny jest wyłącznie dla osób, które mają stałe źródło dochodów? Czy banki są w stanie zaoferować konsolidację kredytów klientom bez umowy o pracę? Jak zatrudnienie kredytobiorcy wpływa na ocenę jego zdolności kredytowej?

Zobacz więcej