Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy - oferta promocyjna

Zaktualizowano: 2018-11-29 10:25opublikowano: 2014-12-14 23:00

Święta coraz bliżej, a Ty nie masz pieniędzy? Martwisz się o to, że zabraknie Ci gotówki? Chcesz zaciągnąć pożyczkę ale nie wiesz z jakiej oferty warto skorzystać? Właśnie teraz możliwe jest zdobycie dodatkowych pieniędzy bez większych wyrzeczeń. Banki, a także parabanki staraj się przyciągnąć nowych klientów promocjami. Nie dziwi zatem to, że jest tak dużo ofert o obniżonym oprocentowaniu. Możesz dzięki temu skorzystać i znacznie zaoszczędzić na zadłużeniu.

Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy - oferta promocyjna

Najkorzystniejszy kredyt gotówkowy dostępny jest obecnie w Millennium Banku. Jeśli zależy Ci a najtańszym kredycie, jest to doskonała oferta. Jednak zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy, dowiedz się o niej jak najwięcej.

Najtańszy kredyt gotówkowy – "Świąteczna Siódemka"

Najniższe oprocentowanie to oczywiście doskonała reklama. Wiele osób decyduje się na kredyt sugerując się wyłącznie takimi informacjami. Nie zawsze jest to jednak najlepsze rozwiązanie. Aby w pełni cieszyć się zadłużeniem, należy poznać każdy szczegół podpisywanej umowy. Tylko w ten sposób faktycznie dowiesz się, czy interesujący Cię produkt jest najkorzystniejszym kredytem gotówkowym. Z naszą pomocą poznasz dokładnie ofertę Millennium Banku i podejmiesz świadomą decyzję.

BankMillennium Bank
UsługaŚwiąteczna Siódemka
Okres trwania promocji31.01.2015
Oprocentowanie7,00%
Maksymalna kwota5 000,00 złotych
Maksymalny okres spłaty24 miesiące
Dostęp do środkówDecyzja kredytowa w trakcie jednej wizyty. Pieniądze wypłacane są najpóźniej w ciągu jednego dnia.

Podsumowanie oferty

"Świąteczna Siódemka" to obecnie najkorzystniejszy kredyt gotówkowy. Oczywiście pod warunkiem, że szukasz drobnej pożyczki umożliwiającej realizację bieżących wydatków. Jeśli zależy Ci na kredycie, który zapewni więcej pieniędzy, znajdziesz szereg ofert standardowych, które oferują nawet do 160 000,00 złotych. Podobnie jest oczywiście w przypadku okresu kredytowania. Oferta świąteczna, wymaga tego aby kredytobiorca uregulował swoje zadłużenie najpóźniej w ciągu dwóch lat. To termin znacznie krótszy niż ten jaki standardowo proponowany jest w przypadku kredytów lub pożyczek bankowych. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo niskie oprocentowanie oraz niewysoka kwota zadłużenia będą sprzyjać temu by spłacić zobowiązanie bez problemu. Millennium Bank dodatkowo gwarantuje, że w przypadku gdy w ciągu 30 dni od zawarcia umowy, inny bank przedstawi Ci lepszą ofertę, instytucja obniży koszta Twojego zadłużenia.

Pożyczka nie tylko na święta

Choć promocje związane są bardzo z okresem świątecznym, masz możliwość dobrowolnie wykorzystać środki zdobyte w ten sposób. Tak jak w przypadku każdego innego kredytu gotówkowego, tylko od Ciebie zależy na co przeznaczysz kredytowane pieniądze. Dlatego też koniec roku jest świetną okazją do tego by zdecydować się na wcześniej odkładane zamiary. Niewielkim kosztem możesz uzyskać pożyczkę, która pozwoli Ci zrealizować plany.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!