Kwiecień 2016 - Promocja w BGŻ BNP Paribas i Eurobanku

Zaktualizowano: 2018-11-29 11:59opublikowano: 2016-03-31 11:34

Twój budżet wymaga szybkiego podreperowania i nie masz czasu by przez wiele godzin sprawdzać wszystkie dostępne oferty pożyczek? Zanim zdecydujesz się podpisać umowę, która wydaje Ci się najkorzystniejsza możesz w szybki sposób sprawdzić czy rzeczywiście pozwoli Ci ona zaoszczędzić pieniądze podczas spłaty zadłużenia. Pamiętaj, że wiele produktów mimo bardzo obiecujących warunków nie spełnia ich i wiąże się z licznymi dodatkowymi opłatami, które mają ogromny wpływ na całkowity koszt zadłużenia. Aby uchronić siebie, a także swoich najbliższych przed przykrymi konsekwencjami drogiej pożyczki, wystarczy porównać produkty banków. Zachęcamy do skorzystania z pomocy jaką oferujemy wszystkim czytelnikom portalu. Poza możliwością wysłania bezpłatnego wniosku o kredyt możesz także zapoznać się z szeregiem praktycznych porad dotyczących kredytów gotówkowych.

Kwiecień 2016 - Promocja w BGŻ BNP Paribas i Eurobanku

Aktualnie polecane oferty

Co zmieniło się w ciągu ostatnich tygodni w rankingu kredytów? Z całą pewnością warto sprawdzić, które produkty zajmują najwyższe miejsca i wybijają się na tle pozostałych zadłużeń. Okazuje się, że banki wciąż konkurują o zainteresowanie Klientów i możliwe jest wybranie nawet kilku ofert, którym warto przyjrzeć się bliżej.

Ranking kredytów pozwoli Ci zaledwie w ciągu kilku minut sprawdzić najważniejsze warunki dotyczące aż 17 najlepszych ofert zadłużeń na dowolny cel. Poza oprocentowaniem kredytu poznasz także wysokość dodatkowych opłat, które najczęściej nie są przedstawiane bezpośrednio na stronach banków.

W kwietniu wyróżniamy trzy pożyczki, z których zadowoleni będą zarówno Klienci szukający niewielkiego zobowiązania, jak i osoby, które planują zaciągnięcie kredytu o wysokiej kwocie. Zapraszamy do zapoznania się z ich porównaniem.

Kredyt Gotówkowy (BGŻ BNP Paribas)

Sprawdź

Bank BGŻ BNP Paribas proponuje bardzo atrakcyjny kredyt na dowolny cel. Oferta dostępna jest dla stałych i nowych Klientów, nie wymaga skorzystania z innych produktów. Maksymalna kwota zadłużenia zależy od indywidualnych możliwości kredytobiorcy, jednak bank daje możliwość wnioskowania o kwotę nawet do 150 000,00 złotych. Kredyt gotówkowy posiada długi okres spłaty, sięgający nawet 84 miesięcy. Oprocentowanie zadłużenia wynosi tylko 4,99%, a prowizja za udzielenie pożyczki stanowi 2,90%. Choć RRSO Kredytu gotówkowego jest wyższe o 1,78% od RSSO Wypożyczki, to produkt, który zasługuje na szczególne zainteresowanie ze względu na elastyczniejsze warunki zadłużenia. W przeciwieństwie do popularnych usług jest to kredyt, który sprawdzi się zarówno w przypadku zobowiązań o wysokiej kwocie jak i tych na drobne wydatki.

BGŻ BNP Paribas gwarantuje atrakcyjną promocję, każdy kredytobiorca spłacający swoje zobowiązanie zgodnie z wyznaczonym harmonogramem w ciągu ostatnich 12 miesięcy umowy będzie spłacać raty pomniejszone o koszt odsetek.

Wypożyczka (Eurobank)

Sprawdź

Pożyczka Eurobanku cieszy się dużą popularnością, szczególnie wśród osób, które poszukują produktu zapewniającego niższą kwotę kredytowanych środków. Bank umożliwia wnioskowanie maksymalnie o 15 000,00 złotych. Największą zaletą oferty jest koszt zobowiązania. Bank poza prowizją, która w skali rocznej wynosi 10% nie pobiera innych opłat. Oznacza to, że Klient nie jest narażony na opłaty przygotowawcze a oprocentowanie nominalne pożyczki wynosi 0%.

Mistrzowski kredyt (Santander Consumer Bank)

Sprawdź

Santander Consumer Bank oferuje korzystne zadłużenie dla nowych, a także wewnętrznych Klientów. Mistrzowski kredyt posiada niskie oprocentowanie, o wysokości 4,99%. Kredytobiorca musi jednak liczyć się z prowizją jaką pobiera bank za udzielenie zadłużenia, wynosi ona 10,86% całej kwoty zobowiązania. Kredyt ma jednak ograniczenia, maksymalna kwota pożyczki wynosi 50 000,00 złotych w przypadku stałych Klientów, lub 25 000,00 złotych dla nowych usługobiorców. Spłatę można rozłożyć na 60 równych rat. Atutem oferty jest możliwość zawarcia umowy całkowicie online.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!