× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Kwiecień 2016 - Promocja w BGŻ BNP Paribas i Eurobanku

Zaktualizowano: 29.11.2018 11:59
Opublikowano: 31.03.2016 11:34
Średnia ocena: 5,63/6 Głosów: 8

Twój budżet wymaga szybkiego podreperowania i nie masz czasu by przez wiele godzin sprawdzać wszystkie dostępne oferty pożyczek? Zanim zdecydujesz się podpisać umowę, która wydaje Ci się najkorzystniejsza możesz w szybki sposób sprawdzić czy rzeczywiście pozwoli Ci ona zaoszczędzić pieniądze podczas spłaty zadłużenia. Pamiętaj, że wiele produktów mimo bardzo obiecujących warunków nie spełnia ich i wiąże się z licznymi dodatkowymi opłatami, które mają ogromny wpływ na całkowity koszt zadłużenia. Aby uchronić siebie, a także swoich najbliższych przed przykrymi konsekwencjami drogiej pożyczki, wystarczy porównać produkty banków. Zachęcamy do skorzystania z pomocy jaką oferujemy wszystkim czytelnikom portalu. Poza możliwością wysłania bezpłatnego wniosku o kredyt możesz także zapoznać się z szeregiem praktycznych porad dotyczących kredytów gotówkowych.

Aktualnie polecane oferty

Co zmieniło się w ciągu ostatnich tygodni w rankingu kredytów? Z całą pewnością warto sprawdzić, które produkty zajmują najwyższe miejsca i wybijają się na tle pozostałych zadłużeń. Okazuje się, że banki wciąż konkurują o zainteresowanie Klientów i możliwe jest wybranie nawet kilku ofert, którym warto przyjrzeć się bliżej.

Ranking kredytów pozwoli Ci zaledwie w ciągu kilku minut sprawdzić najważniejsze warunki dotyczące aż 17 najlepszych ofert zadłużeń na dowolny cel. Poza oprocentowaniem kredytu poznasz także wysokość dodatkowych opłat, które najczęściej nie są przedstawiane bezpośrednio na stronach banków.

W kwietniu wyróżniamy trzy pożyczki, z których zadowoleni będą zarówno Klienci szukający niewielkiego zobowiązania, jak i osoby, które planują zaciągnięcie kredytu o wysokiej kwocie. Zapraszamy do zapoznania się z ich porównaniem.

Kredyt Gotówkowy (BGŻ BNP Paribas)

Sprawdź

Bank BGŻ BNP Paribas proponuje bardzo atrakcyjny kredyt na dowolny cel. Oferta dostępna jest dla stałych i nowych Klientów, nie wymaga skorzystania z innych produktów. Maksymalna kwota zadłużenia zależy od indywidualnych możliwości kredytobiorcy, jednak bank daje możliwość wnioskowania o kwotę nawet do 150 000,00 złotych. Kredyt gotówkowy posiada długi okres spłaty, sięgający nawet 84 miesięcy. Oprocentowanie zadłużenia wynosi tylko 4,99%, a prowizja za udzielenie pożyczki stanowi 2,90%. Choć RRSO Kredytu gotówkowego jest wyższe o 1,78% od RSSO Wypożyczki, to produkt, który zasługuje na szczególne zainteresowanie ze względu na elastyczniejsze warunki zadłużenia. W przeciwieństwie do popularnych usług jest to kredyt, który sprawdzi się zarówno w przypadku zobowiązań o wysokiej kwocie jak i tych na drobne wydatki.

BGŻ BNP Paribas gwarantuje atrakcyjną promocję, każdy kredytobiorca spłacający swoje zobowiązanie zgodnie z wyznaczonym harmonogramem w ciągu ostatnich 12 miesięcy umowy będzie spłacać raty pomniejszone o koszt odsetek.

Wypożyczka (Eurobank)

Sprawdź

Pożyczka Eurobanku cieszy się dużą popularnością, szczególnie wśród osób, które poszukują produktu zapewniającego niższą kwotę kredytowanych środków. Bank umożliwia wnioskowanie maksymalnie o 15 000,00 złotych. Największą zaletą oferty jest koszt zobowiązania. Bank poza prowizją, która w skali rocznej wynosi 10% nie pobiera innych opłat. Oznacza to, że Klient nie jest narażony na opłaty przygotowawcze a oprocentowanie nominalne pożyczki wynosi 0%.

Mistrzowski kredyt (Santander Consumer Bank)

Sprawdź

Santander Consumer Bank oferuje korzystne zadłużenie dla nowych, a także wewnętrznych Klientów. Mistrzowski kredyt posiada niskie oprocentowanie, o wysokości 4,99%. Kredytobiorca musi jednak liczyć się z prowizją jaką pobiera bank za udzielenie zadłużenia, wynosi ona 10,86% całej kwoty zobowiązania. Kredyt ma jednak ograniczenia, maksymalna kwota pożyczki wynosi 50 000,00 złotych w przypadku stałych Klientów, lub 25 000,00 złotych dla nowych usługobiorców. Spłatę można rozłożyć na 60 równych rat. Atutem oferty jest możliwość zawarcia umowy całkowicie online.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej